Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nova 1.6.6.3 verzija! :)
  • New multi-column layout optimized for remote controller
  • More options on player interface and menu visuals
  • Media library: automatic recently added filter
  • Improved folding duplicate channels
  • Optimized for huge lists
  • Pin category to the main screen
  • Manual adding stream link
  • More themes
  • And lots lots more
 
  • Like
Reagovanja: gec
Može li preporuka za "provajdera" sa USA i UK kanalima i dobrom videotekom? Domaći kanali su plus ali ne i obavezni.

Link i / ili lista kanala na PP bi bila super. Naravno, plaćao bih, ne zanimaju me "besplatne" liste.

Hvala.
Poslao poruku IT Smarters-u na AE da mi da test na par sati. Iz poruka u temi mi deluje da je pravi izbor.
 
ima i modova verzija javi se na pp da ti posaljem link
 
Poslao poruku IT Smarters-u na AE da mi da test na par sati. Iz poruka u temi mi deluje da je pravi izbor.
Još malo da se dopisujem sa sobom...

  • Lista ima 10k kanala, na oko ima sve, al' kad se zađe detaljnije malo, npr. u UK listu, dobar deo kanala za koje piše da su HD ustvari su SD ili su samo upscaliran-i na HD.
  • USA kanali imaju solidan kvalitet slike (60fps) ako su stabilni
  • Svaki 10. kanal u proseku nije stabilan
  • Od domaćih sportskih kanala fali nekoliko srpskih Arena / SportKlub-ova. Uglavnom su HR verzije dostupne i to mi deluje da kvalitet nije neki.
  • Filmova ima solidan izbor (30k hiljada ako sam dobro video)

Za $19 godišnje je ok u najboljem slučaju.
 
Za $19 godišnje je ok u najboljem slučaju.


Nije puno 19 dolara ako potraje godinu :ninja: ali šta ako nestane za par mjeseci...
 
Može bilo koji od ovih "provajdera" da ugasi svoj "servis" jer nema nikakvog ugovora, spreman sam na taj rizik :)

Probao bih možda još VipMax ili neku sličnu kvalitetniju listu, pa ako neko ima URL gde može da se pogleda ponuda / zatraži test bio bih zahvalan.
 
Banuju se ti prodavci sa Alija masovno, tako da ako uzimaš računaj da ti sigurno neće trajati ni pola od toga koliko kupiš.

Mada opet za 19 dolara...
 
Gotit radi i kad ugase nalog na Aliju. Na stranu kvalitet i stabilnost.
 
Može li neko da preporuči provajdera ili kako se već to kaže, treba mi lista za iptv,bitne su Arene i da se može gledati sa više uređaja,probao viet,sve je ok,cena je ok ali kažu da sbb nešto zeza pa nisam mogao preko njihove aplikacije koja mi je super nego sam morao preko Smart iptv koja mi je suviše komplikovana i ne pregledna za korišćenje
 
Može li neko da preporuči provajdera ili kako se već to kaže, treba mi lista za iptv,bitne su Arene i da se može gledati sa više uređaja,probao viet,sve je ok,cena je ok ali kažu da sbb nešto zeza pa nisam mogao preko njihove aplikacije koja mi je super nego sam morao preko Smart iptv koja mi je suviše komplikovana i ne pregledna za korišćenje
Какав проблем има тввиет са СББ-ом? Користим ту комбинацију годинама и никакве проблеме нисам имао.

ПС. Ово је задњи мој коментар у овој теми. Јесте да могу појединце на игнорисање, али ми је мука. Ако се тема врати у нормалу, или појединци буду бановани - јавите ми на ПП.
Поздрав свима и свако добро!
 
tema je malo pročišćena
 
ПС. Ово је задњи мој коментар у овој теми. Јесте да могу појединце на игнорисање, али ми је мука. Ако се тема врати у нормалу, или појединци буду бановани - јавите ми на ПП.
Поздрав свима и свако добро!
Rekoh da prijavljujete. Tu je i Momsab, odlicno pojacanje, samo prijavljujte.
 
TiviMate 3.8.0 Beta
  • Possibility to assign XMLTV EPG sources for Stalker Portals
  • Setting to dim past programs in the channels list
  • Fixes and improvements
Napokon opcija da se dodeli EPG na Stalker Portal listu. I mogućnost zatamnjivanja prošlih programa što još više ulepšava ovu aplikaciju ko ima Catch-up. Inače mi je za "za ukras". 😝
 
Sta se desava sa iptv usluge? Konkretno pricam o nordic iptv listu. Katastrofa. ....

Ubacili su arena sport slovenske 1 i 2 radili su super u 50 fps ali evo nekoliko dana vise ne rade.. arena sport srpske isli su u 25 fps i 50 fps ali sad rade samo one u 25.. ja mislio kako idu godine usluge ce biti sve bolje i bolje i vecina kanala ici ce u 50 fps ono kako idu godine sve lose i lose. Katastrofa
 
Pisi support-u
 
Nordic i slične liste ove naše kanale imaju samo onako usput kao dio paketa kad kupuju i blago ih zaboli dupe za tim.
Istina živa, i obično im je sve pobrkano,hr,sr arene i sk, ko želi gledati sport na tim kanalima bolje neka si nabavi neku domaću,balkansku listu
 
Stvarno ne kapiram zasto balkanski narod kupuje te strane liste, Nordic, KingBox, Portal Rapid pored nasih domacih servera? Nije bitno da imate 100K sadrzaja od cega gledate jedva 100tinak kanala? Meni je za moje potrebe Art savršen, tu je i Diogen sa najvecom videotekom sa nasim titlovima, vise nista mi ne treba.
 
Stvarno ne kapiram zasto balkanski narod kupuje te strane liste, Nordic, KingBox, Portal Rapid pored nasih domacih servera? Nije bitno da imate 100K sadrzaja od cega gledate jedva 100tinak kanala? Meni je za moje potrebe Art savršen, tu je i Diogen sa najvecom videotekom sa nasim titlovima, vise nista mi ne treba.
Jel moze kontakt od Art? I jel on ima arene u 50 fps?
 
Stvarno ne kapiram zasto balkanski narod kupuje te strane liste, Nordic, KingBox, Portal Rapid pored nasih domacih servera? Nije bitno da imate 100K sadrzaja od cega gledate jedva 100tinak kanala? Meni je za moje potrebe Art savršen, tu je i Diogen sa najvecom videotekom sa nasim titlovima, vise nista mi ne treba.
Kao sto si rekao, za svoje potrebe, tako ljudi imaju drugačije potrebe (npr. prate sport na stranim kanalima). Ako nekog zanimaju striktno nasi kanali, onda je besmislica da uzimaju takve liste.
 
Mene zanimaju isključivo sportski kanali domaći i strani. Da li ima neka preporuka .
 
Jel zna neko gde mogu da se kupe ove liste?
tv.iptvstack.net
mytv.fun
 
Без старца нема ударца 😁
Сутра после подне делим neomixs шаком и капом. Коме треба МАК, коме треба m3u листа - шупљи су к`о сир. Додуше, нема сваки налог све канале, а ја немам времена да разгледам сваки који нађем шта има. Тако да... остаје стара прича - свако добија по 5 налога. Наравно, ту су и стари услови - активан корисник са минимум 100 коментара на нашем омиљеном форуму 😉
И наравно - контакт на ПП. На поруке овде и на профилу не одговарам.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno