Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
čini mi se da je problem ako koristiš ipro domenu,probaj sa clientbox.tv,interprosat,king-box.club

Edit: preko ipro domene ne radi uopće a preko ostalih izlista kanale ali ne može se pokrenuti niti jedan,barem kod mene preko sfvip playera i stalker playera
 
Poslednja izmena:
Na total Bosna su arene bile u SD tako da nije se ni moglo doći do arena HD preko totala . Srpske arene u HD idu na elta i blic kablovskoj i odatle se uzimaju za iptv
 
Rec je o SATu, na kablu ih ima dosta provajdera.
 
Molio bih ako neko ima skeniran MaxHD, m3u ili stalker koji radi u TiVimate za deljenje i probu. Gotit radi očajno u poslednje vreme, pa se razmišljam o kupovini ovoga za matorce.
 
Проваљују те ови са србијан форума лако.
Нико мени није крив што тамо не идем већ пар година 😁
 
Hu d f is Burman?
Не могу да се сетим под којим именом је био прошли пут регистрован, када је провоцирао и када је банован.
 
Jel realno da nordic lista košta 19€ mjesec dana? 😀 Ovakvu cijenu nisam stvarno nikad vidio.
 
Не могу да се сетим под којим именом је био прошли пут регистрован, када је провоцирао и када је банован.
Burmann, nasao sam ga.
 
A da testiraš listu možeš 7 dana za 5€ 😆
To je taj standard kod njih, samo oni kupuju i na 99% nađenih listi mora na Švedski VPN 😏
 
Jel realno da nordic lista košta 19€ mjesec dana? 😀 Ovakvu cijenu nisam stvarno nikad vidio.
Postavi ili pošalji adresu ako ti nije cimanje, nigde ne vidim tu cenu...

Zanimljivo kada se pogleda ovde za Nordic: https://nordic1.tv.ipaddress.com/

Screenshot-20210623-150355-2.png
 
Da li je "legalno" gledati preko telefona privatne iptv liste bez vpna u inostranstvu? Konkretno u Turskoj.
 
Ucitao sam MAC listu u TiviMate i OTT navigator, ali nece nijedan kanal da otvori. Treba li premium nalog da bih mogao da otvorim kanale ili neko dodatno podesavanje?
 
Ako izbaci error 401 u OTT Navigatoru znači da je gazda koristi trenutno.
 
Prvo proveri da li ti lista radi u sf playeru koji je najbolji pa tek onda u ovim mada je moguće da neće da radi iako radi u sf playeru pošto on pušta neke koji ovi ne mogu dok za obrnuto ne važi.
 
Evo sad provjerih i radi. Moguce da je vlasnik koristio kad sam ja pokusavao prethodnih dana
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno