Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Cao svima,

Da li postoji neki program za convertovanje Mac listi u m3u format?

Pozdrav
 
Kao sto je receno nema svrhe za tim jer u mac listama obicno ide (ne i u svim ali u ozbiljnijim svakako) play tokken koji se menja cesto pa nema svrhe tako nesto raditi sem ovoga sto je rekao @shamanNS ali to vec nije tako jednostavno.
 
Može li neko pojašnjenje oko ovih iptv listi?

Na primer, ja kupim neku listu na ali ekspresu, čovek ograniči prodaju na 1000 listi da bi mu server mogao "opslužiti" sve korisnike.
Kad proda svih 1000, on taj oglas gasi, otvara novi sa novih 500- 1000 sa novim serverom (ako nije prevarant), i tako u krug.

Neko vreme sve funkcioniše, dok neko iz belog sveta ne provali moj username ili mac i dodeli ga nekom ili uzme za sebe, a meni tada počinje seckanje, kočenje, baferovanje itd.

Da li to funkcioniše tako , ili sam promašio fudbal?
 
Može li neko pojašnjenje oko ovih iptv listi?

Na primer, ja kupim neku listu na ali ekspresu, čovek ograniči prodaju na 1000 listi da bi mu server mogao "opslužiti" sve korisnike.
Kad proda svih 1000, on taj oglas gasi, otvara novi sa novih 500- 1000 sa novim serverom (ako nije prevarant), i tako u krug.

Neko vreme sve funkcioniše, dok neko iz belog sveta ne provali moj username ili mac i dodeli ga nekom ili uzme za sebe, a meni tada počinje seckanje, kočenje, baferovanje itd.

Da li to funkcioniše tako , ili sam promašio fudbal?
skoro 3 godine kupujem liste bez nekih vecih problema inace kod nekih prodavca moze da trazis da ti zameni sifru i proveri odakle se neko nakacio itd....
 
zamena sifre tu ne pomaze, jer se ulazi u servere, a problemi ne moraju da nastanu ako se neko nakaci, ima tu vise faktora ;) :)
 
Jesu li liste od 10€+/mesec, bolje zaštićene?
Ova od 2$ služila 11meseci, sad počela da Veljaci, i to samo popodne/uveče, baš na kanalima koje pratim.
Ne mora značiti da ti neko krade listu i da zato trza. Loš server, previše korisnika, tvoj net, loš izvor....milion razloga. Ako ti je lista na user i pas provjeri dal se još neko nakačio.
 
Jesu li liste od 10€+/mesec, bolje zaštićene?
Ova od 2$ služila 11meseci, sad počela da Veljaci, i to samo popodne/uveče, baš na kanalima koje pratim.
Nema veze sa zastitom vec kvalitet "usluge". Provereni 10+€ provajderi 99% vremena rade bez ikakvih problema.
Npr ja sam na rapid i gledam na 4 uredjaja u kuci, desilo se par puta u god dana da sve pukne na max 5 min.
 
Da, kao i svuda, koliko para, toliko muzike.
Meni ovaj od 2$ završavao posao do sada, slika HD i FHD, dosta kanala 50 fps, od onih koje gledam, seller, odgovarao na poruke, ali ništa ne može uradi.
Razmisliću o skupljim listama.
 
Nema veze sa zastitom vec kvalitet "usluge". Provereni 10+€ provajderi 99% vremena rade bez ikakvih problema.
Npr ja sam na rapid i gledam na 4 uredjaja u kuci, desilo se par puta u god dana da sve pukne na max 5 min.

Rapid je clientportal i refundo valjda?

Screenshot-20210516-174259-2.png
 
Pozdrav,
Nov sa ovde pa samo jedno jednostavno pitanje.
Koju IPTV list vredi platiti sada od ovih skupljih.
Pre godinu dana sa, platio IPTV Lightning za 18 meseci i radilo je 6-7 meseci pre nego su nestali...
Da li je ispravno placati samo 3 ili 6 meseci.
Ili ima nekih ozbiljnih koji rade duze.
 
skoro 3 godine kupujem liste bez nekih vecih problema inace kod nekih prodavca moze da trazis da ti zameni sifru i proveri odakle se neko nakacio itd....
Upravo tako, ja sam godinama kod Balkan Network pouzdani, imaju tu mogucnost i druge. Prihvatljiva cena, igrom slucaja sam naleteo na njihovu reklamu na fejsu. Daju test od 48h ako zelis 🙂
 
Hajde kolege,liste čekaju na vas,od kolege @torpedoo ima još desetak listi,@salacue je danas isporučio novi kontigent.Rekli smo da ne valjaju da stoje,toplo je vreme :p
 
Ako moze neko da pusti preporuku na PM za oscam(cccam) gde radi total, max tv?

Moderatori oprostite :D
 
Pozdrav,
Nov sa ovde pa samo jedno jednostavno pitanje.
Koju IPTV list vredi platiti sada od ovih skupljih.
Pre godinu dana sa, platio IPTV Lightning za 18 meseci i radilo je 6-7 meseci pre nego su nestali...
Da li je ispravno placati samo 3 ili 6 meseci.
Ili ima nekih ozbiljnih koji rade duze.
Po meni najbolja ex-yu lista ti je RedDevils IPTV
 
Da bi mogao da kažeš koja je najbolja treba da probaš dosta domaćih lista....jesi probao Simpson, two brothers, art?
 
Nema veze sa zastitom vec kvalitet "usluge". Provereni 10+€ provajderi 99% vremena rade bez ikakvih problema.
Npr ja sam na rapid i gledam na 4 uredjaja u kuci, desilo se par puta u god dana da sve pukne na max 5 min.
Ako bi mogao da pošalješ link za te pouzdane IPTV liiste?
Naravno da nisu previše komplikovane za unos. Ono selektuješ uneseš u program i to je to...
Ako se krše neka pravila može na PP?

Hvala
 
Jedno pocetnicko pitanje..
Da li je EPG link direktno vezan sa listom koja se koristi? Imam RedDevils listu i link za EPG koji nekad ne daje najtacnije podatke (logo-i televizija, tv program), pa me zanima da li mogu da koristim neki drugi EPG koji je mozda tacniji. Ako moze, predlozi u PM su dobrodosli.
 
Recoba20 said:
Jedno pocetnicko pitanje..
Da li je EPG link direktno vezan sa listom koja se koristi? Imam RedDevils listu i link za EPG koji nekad ne daje najtacnije podatke (logo-i televizija, tv program), pa me zanima da li mogu da koristim neki drugi EPG koji je mozda tacniji. Ako moze, predlozi u PM su dobrodosli.

Ako je .m3u lista moze ako je mac lista ne moze.
 
Nije baš tako. U tivimate se može mjenjati odakle će vući epg, naravno pričam o mac listama.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno