Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Vidimo se :D
Sta se ova vest tice nas, to je u ltaliji svake godine sprovode neke slicne akcije.
Da li neko ima problema u zadnje vreme sa tvviet tj stopira svaki kanal nakon 20tak sekundi?
Ugasi ruter za internet na 20 minuta.
 
Korisnik sam mtel interneta u RS. Redovno sam gledao kanale preko portala na Kodi-u, a koji nude domaći addon. Od prije nekoliko dana ti kanali koji su odlično radili kada se porkenu, rade 20-30 sekundi i prekinu. U međuvremenu sam tražio i test tvviet, i on mi stalno prekidao, dugo mi otvarao kanale. Čitajući razne fomume, facebook grupe, kao i prilikom kontakta sa podrškovm tvviet saznao sam bi trebao da se obrati mtelu da mi dodjele javnu ip adresu. To sam završio, ali problem nije riješen. Kada uključim surfshark, i izaberem static ip, tvviet radi bez problema. U tom slučaju kada uđem u kodi, uopšte mi se ne učitaju kanali sa portala. Razgovarao sam sa korisnicima koji imaju drugi internet provajder i oni nemaju problema. Ima li iko konstruktivan savjet. Slabo se razumijem u IP adrese i NAT i ostale mrežne stvari.
 
U poslednje vreme na STB emu listi koja provereno radi desava se da nece da otvori nijedan kanal.....dole mi na trenutak ispise sledeci text:

unable to instantiete decoder omx broadcom video decoder

zna li neko kako da resim to?......hvala. (gledam preko eon boxa)
 
U poslednje vreme na STB emu listi koja provereno radi desava se da nece da otvori nijedan kanal.....dole mi na trenutak ispise sledeci text:

unable to instantiete decoder omx broadcom video decoder

zna li neko kako da resim to?......hvala. (gledam preko eon boxa)
Probaj preko externog pleyera, vlc ima na eon. Ili probaj da reinstaliras aplikaciju.
 
Ima li ih u MTS iptv? Vidim da na sajtu Arene najava programa ima samo za 5 Arena, dok za HR ima svih 10.
Sto se cekanja tice, zavidi kako gde, Diogen je Hrvateske Arene dodao skoro dan dva posle zvanicnog pokretanja

EDIT: javio mi drug na MTS, ubacene Arene al nema programa tj nista ne ide.
 
Poslednja izmena:
Ima li ih u MTS iptv? Vidim da na sajtu Arene najava programa ima samo za 5 Arena, dok za HR ima svih 10.
Sto se cekanja tice, zavidi kako gde, Diogen je Hrvateske Arene dodao skoro dan dva posle zvanicnog pokretanja

EDIT: javio mi drug na MTS, ubacene Arene al nema programa tj nista ne ide.
Rade Arene 6,7,8 ali su na mestu kanala Superstar i Fox ali jos nisu izmenili logotipe.
 
Е, добро. Да видимо како нови лап-топ скенира.
За почетак се дели maxhd.eu по старим условима.
 
Pozdrav svima koliko vas ima, usled otimanja svih liga Arene Sport prinudjen sam da kao korisnik SBBa (imam eon full paket tj 250mb/s) potrazim za alternativama i tako sam pronasao da dosta ljudi kod nas koristi (placa) IPTV extreme aplikaciju i kojekakve playliste, pa bih vas zamolio ako mozete da me posavetujete, koja se pokazala najbolje na ovim eon tv boxovima (jer sam sinoc ubacio jedan koji je radio do jutros i od jutros apsolutno nista ne zeli da ucita, a onda sam uzeo neki ex yu i on za sada radi kako treba) kako bi znao sta da uzmem i sto se kaze ne brinem.

Hvala svima unapred
 
Pozdrav svima koliko vas ima, usled otimanja svih liga Arene Sport prinudjen sam da kao korisnik SBBa (imam eon full paket tj 250mb/s) potrazim za alternativama i tako sam pronasao da dosta ljudi kod nas koristi (placa) IPTV extreme aplikaciju i kojekakve playliste, pa bih vas zamolio ako mozete da me posavetujete, koja se pokazala najbolje na ovim eon tv boxovima (jer sam sinoc ubacio jedan koji je radio do jutros i od jutros apsolutno nista ne zeli da ucita, a onda sam uzeo neki ex yu i on za sada radi kako treba) kako bi znao sta da uzmem i sto se kaze ne brinem.

Hvala svima unapred
Инсталирај ИПТВ смартерс, а листу ћеш добити преко приватне преписке.
 
Инсталирај ИПТВ смартерс, а листу ћеш добити преко приватне преписке.
Da i ovde napisem, evo isprobao sam ovo sto mi je Sale poslao, ne znam dal jos neko koristi, ali konkretno kada upalim SR Arene Sport ili nakon 5 sek prekine ili krene da vraca 2-3 sekunde unazad, kao sto sam napisao imamo EON-ov tv box i 250mb/s interent, pa ako je jos neko imao slicne situacije sa IPTV Smart aplikacijom i sa ovakvim stvarima i uspesno ih je resio, javite, hvala vam unapred.
 
Nije u MX Player opcija nego je opcija u IPTV app.
Settings> "Use external video player" aktiviraš > sad je dostupna "External video player" opcija onda ispod nje i tu izabereš u listi "MX Player".
 
Da i ovde napisem, evo isprobao sam ovo sto mi je Sale poslao, ne znam dal jos neko koristi, ali konkretno kada upalim SR Arene Sport ili nakon 5 sek prekine ili krene da vraca 2-3 sekunde unazad, kao sto sam napisao imamo EON-ov tv box i 250mb/s interent, pa ako je jos neko imao slicne situacije sa IPTV Smart aplikacijom i sa ovakvim stvarima i uspesno ih je resio, javite, hvala vam unapred.
Ево управо сам тестирао Арене. Од свих пет канала које има, само Арена 2 има проблем да понавља две секунде сваких 10 секунди. Пробао на два андроид уређаја и исти је проблем. Али опет кажем, само на Арена 2 каналу. Сервер је Mytvfun.
 
Ево управо сам тестирао Арене. Од свих пет канала које има, само Арена 2 има проблем да понавља две секунде сваких 10 секунди. Пробао на два андроид уређаја и исти је проблем. Али опет кажем, само на Арена 2 каналу. Сервер је Mytvfun.
Ovo ce verovatno da zvuci glupo do bola, al ja instalirao IPTV od Safronova i oznacio da MX player bude eksterni (znaci samo to uradio), i sad kad upalim IPTV smartets, svaka arena sljaka boli glava, nit sta secka, nit koci, bukvalno 1000% nisam trebao samo da instaliram aplikaciju i onacim ovo, al RADI. :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno