Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zdravo svima i zamolio bih vas za pomoc.
Koristim nordic iptv ali ovo se desava i sa ostalim listama koi sam koristio.
Znaci ima kanale recimo rts neko vreme radi u 50 fps neko vreme u 25 fps. Dosta od sportskih kanala idu u 25 a dosta i u 50 fps? Nije mi jasno zasto nemogu svih kanala da idu u 50 fps jer sport glaedati u 25 fps i nije bas nesto za gledaje. 21 vek a gledati sport i 25 fps je lose. Mislio da svaku godinu bice sve bolja usluga i bolja ali nije tako. Jedni kanale srede i od 25 naprave u 50 fps a drugi od 50 sad idu u 25 zasto????? U cemu je problem sto niko ne moze stavite sve kanale u 50 fps bar to da budu sportskih kanala . Jel se razume neko u ovih stvari zasto je to tako . Pozz
 
Pa menja im se izvor stream-a tj odakle to kradu. Pa kad tipa prsne neki prijem sa satelita (gde je 50fps kanal) oni se privremeno prebace na backup varijantu a to je verovatno neki "IPTV" / "on the go" / "za telefone i tablete" gde je u 99% slučajeva 25fps.
 
Pa menja im se izvor stream-a tj odakle to kradu. Pa kad tipa prsne neki prijem sa satelita (gde je 50fps kanal) oni se privremeno prebace na backup varijantu a to je verovatno neki "IPTV" / "on the go" / "za telefone i tablete" gde je u 99% slučajeva 25fps.
Nije mi jasno zasto niko nema srpske arene u 50 fps svi ih imaju ali u 25 osim nordic on ih ima u 50 fps ali pre neki dan pukle su i kod njega pa sad tamo idu hrvatske u 25 umesto srpske u 50 kao sto je bilo ... jel srpska arena ne ide preko satelita pa to je problem sto niko ih nema u 50
 
Pozdrav svima.Novi sam ovde.Molim za preporuku neke stabilne iptv tv koja ima dobru rezoluciju.Cena nije problem,samo da vredi.Ako se ovde nesme pisati,pisite u pp.Unapred hvala.
 
Не. СИПТВ ти омогућава до 10 листи са уређаја и, чини ми се, исто толико са линка.
Тако да можеш комбиновати како ти одговара и унети све листе одједном
Ne zna se da li više ti ne razumeš njega ili on tebe😀 On pita za ssiptv, ti mu odgovaraš za siptv, a on ti se zahvaljuje.
Inače, ni sam ne znam koliko kanala podržava ssiptv, ali svakako vredi da treba da se podeli lista na više njih, ali se gubi update, pa treba jednom nedeljno da se cela operacija odradi ponovo.
A da, ko ne zna od vlasnika Samsunga i LG tv-a, OTT plejer od skora podržava grupe kanala pa ga treba probati kao alternativu ssiptv-u. Može više url i m3u listi.
 
Poslednja izmena:
Nije mi jasno zasto niko nema srpske arene u 50 fps svi ih imaju ali u 25 osim nordic on ih ima u 50 fps ali pre neki dan pukle su i kod njega pa sad tamo idu hrvatske u 25 umesto srpske u 50 kao sto je bilo ... jel srpska arena ne ide preko satelita pa to je problem sto niko ih nema u 50
ide srpska arena preko satelita, ali ne u 50 fps, a to u nordic listi je "naduvano",
hrvatske svih 10 idu u 50 fps
 
Ne zna se da li više ti ne razumeš njega ili on tebe😀 On pita za ssiptv, ti mu odgovaraš za siptv, a on ti se zahvaljuje.
Inače, ni sam ne znam koliko kanala podržava ssiptv, ali svakako vredi da treba da se podeli lista na više njih, ali se gubi update, pa treba jednom nedeljno da se cela operacija odradi ponovo.
A da, ko ne zna od vlasnika Samsunga i LG tv-a, OTT plejer od skora podržava grupe kanala pa ga treba probati kao alternativu ssiptv-u. Može više url i m3u listi.
А, јбг... Један пита за СИПТВ, други за СС ИПТВ... Ја реновирам стан, па и не пропратим најбоље питање а хоћу да помогнем, па онда у брзини испаднем грбав 🙄
😁
 
Ne zna se da li više ti ne razumeš njega ili on tebe😀 On pita za ssiptv, ti mu odgovaraš za siptv, a on ti se zahvaljuje.
Inače, ni sam ne znam koliko kanala podržava ssiptv, ali svakako vredi da treba da se podeli lista na više njih, ali se gubi update, pa treba jednom nedeljno da se cela operacija odradi ponovo.
A da, ko ne zna od vlasnika Samsunga i LG tv-a, OTT plejer od skora podržava grupe kanala pa ga treba probati kao alternativu ssiptv-u. Može više url i m3u listi.
Shvatio sam da piše o smart iptv.
U ovo sa IPTV sam ušao slučajno, dobio sam listu...
Pa reko da vidim, probam.
Na Laptopu radi, reko da probam na TV (Hisense).
Čitao šta, kako, probao celu listu upload preko sajta... Čak sajt kaže OK... Ali nema nista na TV.
Čitao sam kako se može izbaciti deo, te sam izbacio serije i tako se lista učitala i na TV.
Tada sam i pitao, koliko listi može preko SS IPTV, misleći da je iscepkanu Upload.
Sve ok.

Mislim, nije ok, očito je da je za ovo bolje Android TV ili Android box.
 
Kako bre ne ide RS Arena na SATu u 50fps? A Telekom?
 
A kako ti ne dosadi sa računara gledati....moš li se opružit ili kako to ide..
 
bi li tebi dosadilo da gledas na miru, u svojoj sobi, 2 velika monitora sa 2 compa (na jednom SkyStar2 HD kartica za satelit)
 
A ubiće te ta stolica ustaneš li malo tokom gledanja ili sve na stolicu Ipak si u godine čovjek...
 
Shvatio sam da piše o smart iptv.
U ovo sa IPTV sam ušao slučajno, dobio sam listu...
Pa reko da vidim, probam.
Na Laptopu radi, reko da probam na TV (Hisense).
Čitao šta, kako, probao celu listu upload preko sajta... Čak sajt kaže OK... Ali nema nista na TV.
Čitao sam kako se može izbaciti deo, te sam izbacio serije i tako se lista učitala i na TV.
Tada sam i pitao, koliko listi može preko SS IPTV, misleći da je iscepkanu Upload.
Sve ok.

Mislim, nije ok, očito je da je za ovo bolje Android TV ili Android box.
Pa rečeno je već, iseckaš listu na 1875 delova ako hoćeš i sve ih ubaciš u ssiptv u external list. Prvo naravno svaki deo aplouduješ na dropbox, kopiraš njen link u external list (add list, pa tu nalepiš) i to je to. Umesto dropbox-a još bolje da koristite neki od besplatnih servera tipa awardspace. Ubaciš listu, uzmeš link i sam sebi si provajder 😀
А, јбг... Један пита за СИПТВ, други за СС ИПТВ... Ја реновирам стан, па и не пропратим најбоље питање а хоћу да помогнем, па онда у брзини испаднем грбав 🙄
😁
Taman posla grbav, samo rokaj, ko hoće, razumeće šta si hteo da kažeš.
 
Kupio sam amazon firestick4k,
instalirao tivi mate i siptv apk.
Da li mi moze neko sa vise iskustva pomoci kako sa daljinskim da dobijem funkcije u boji na apk siptv,mislim na favorit,epg,sort,groups... Ili je to nemoguce sa ovim daljinskim originalnim?
 
Pa rečeno je već, iseckaš listu na 1875 delova ako hoćeš i sve ih ubaciš u ssiptv u external list. Prvo naravno svaki deo aplouduješ na dropbox, kopiraš njen link u external list (add list, pa tu nalepiš) i to je to. Umesto dropbox-a još bolje da koristite neki od besplatnih servera tipa awardspace. Ubaciš listu, uzmeš link i sam sebi si provajder 😀

Jel imaš jednu m3u listu,da isprobam?:D
 
Pa rečeno je već, iseckaš listu na 1875 delova ako hoćeš i sve ih ubaciš u ssiptv u external list. Prvo naravno svaki deo aplouduješ na dropbox, kopiraš njen link u external list (add list, pa tu nalepiš) i to je to. Umesto dropbox-a još bolje da koristite neki od besplatnih servera tipa awardspace. Ubaciš listu, uzmeš link i sam sebi si provajder 😀
Hvala.

Skroz razumem.
Cepkanje, Dropbox, Gdrive, link c/p u external i to je to.
Hvala jos jednim.
 
Trazio sam test period od PravaTV. Decko ne dezvoljava da koristim niti da se pretplatim dok koristim VPN. Kaze hoce da vidi moj pravi IP :)
Iako sam mu rekao da to njega ne zanima, ne zeli ni da cuje. Tako da moje veliko NE za tog lika i njegov servis.
 
'Ajde dajte preporuku za placenu listu (sport manje bitan, vise bitniji filmski program) sa mogucnoscu vracanja nekoliko dana. I za neku aplikaciju koja moze da parira EON aplikaciji. Nema veze ako se placa, samo da je intutivna i da radi daljinski od Sony Android TV. SmartIPTV mi je neintutivna.
 
izvini, a sta ti znaci to "intutivna" i "neintutivna"
Pa tipa EON. Ne zelim da pritisnem OK da idem na grupu... nego izaberem program i korstim daljinac kao na standardnom TV. Isto za gledanje unazad. Ne da idem u posebnu opciju pa da trazim taj program. Nego ako sam vec na njemu, samo da na neki nacin gledam emisije od pre dva dana... tako nesto
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno