Šta je novo?

iPod touch case

snowleopard

Cenjen
Učlanjen(a)
03.10.2010
Poruke
0
Poena
150
Da li negde u BG, ima da se uzme case za iPod touch 2G? Od poznatijih firmi kao što su Switcheasy, Belkin...
 
Bilo je u delta sitiju u onoj apple prodavnici silikonskih case-ova za 3g/2g... isto je to fizicki.
 
Ne treba mi to kinesko smece, treba mi case od brandova koje sam naveo, pre svega mislim na switcheasy neotouch, rebeltouch...
 
Kolko ti ne znas... ako je iSkin kinesko smece, svaka cast 🙂 Ja platio oko 3k i sluzilo me perfektno. Dobijes i za ekran zastitu.
 
Preporuke za iskin, vredi svaku paru
 
Nazad
Vrh Dno