Šta je novo?

iPod Shuffle 2

Slaven

Slavan
Učlanjen(a)
21.11.2004
Poruke
303
Poena
320
Vidio sam na netu da sad u oktobru izlazi Shuffle 2. Ima jako fin dizajn (za razliku od keca), ima 1 gb memorije, i nije velik ni malo. Cijena na siteu ipoda je 79$, sto mi se ne cini previse. Sad mi brat rece, da kao kod iPod shufflea, ne mozes sam 'saltat' pjesme, vec da ti idu random? Jel ima tu istine, ili je on pogresno cuo.Interesuje me, jer bih ga mozda sebi kupio, ako budem imao priliku.

:trust:
 
Pogrešno je čuo...sve može normalno da se šalta samo nema ekrana pa je malo poteško...
 
pa znam da nema ekrana, al navikao sam na to na diskmenu d:

tnx
 
Ma to je šnala za Shuffle I, samo je zovu Shuffle II. Nije to plejer:D
 
a jebga, ta snala je veoma fensi, a ne kosta nista vise od obicnis mp3 playera (79$ 1gb) e sad ako imas jos koga iz usa da ti to dovuce onda ok :)

ajd valjda ga sebi uzmem tamo negdje u maju, kad drugarica bude dolazila vamo, jer ovde ga je i tesko naci, a i cijena bi bila bar 2x veca, a do tad ce izdrzat sa mp3 diskmenom
 
Ako je zvuk dobark kao kod Shuffle keca, onda je odlicna kupovina i extra gadget...
 
Nije snala, ne dezinformisite ljude :p

Manji je jer nema USB konektor vec to ide posebno uz njega..
 
Slazem se nije snala, vec stipaljka!:p Tako da moze da se zakaci bilo gde!
 
A koj ce Vam ekran na 1GB? a posebno stari model sa 512 MB... 3x kinetic vibe, 2x silicone soul remix i to je to ;)
 
Nazad
Vrh Dno