Šta je novo?

iPhone Autorizovani Servis - Srbija

Objaviti listu tih 35 osoba! :D
 
Ha ha. Mi smo jedini koji smo dobili 35 komada jer sam brzo odreagovao. Ni jedan naš servis u EU nije dobio ništa. Ovo će trajati mesecima tako da savetujem da se strpite. Niko neće biti zaboravljen.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Bilo bi lepo da brzo odreaguješ pa i vi da dobijete mašinu za menjanje ekrana ;) Vidim imaju Česi, Mađari, Slovenci... Uzdamo se u tebe!
 
Nema niko mašinu. To je mail-in procedura gde se telefon spakuje i pošalje Apple-u. Mi je nećemo dobiti sve dok imamo carinu


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Sam RMA ka inostranim pravnim licima u Srbiji je u sustini harakiri...
 
Ja sam se prijavio na pocetku, stigao mi je mail 22. novembra da je narucena baterija. Nadam se da sam u tih 35 :)
 
Program zamene traje 3 godine
 
Naravno, ali svi žele da promene što pre. Uopšte nije svejedno kada ti je čista lutrija da li će telefon raditi kada mu padne baterija ispod 50% (mada low power mode pomaže dosta)
 
Meni se danas ugasio na 66%, i ostavi me na cedilu pola dana :mad:
 
Mislim na ono što sam poručio. Ko zna koliko će još da ih se javi za zamenu. Ali će kasniti sve to. Apple je već najavio da sledeća pošiljka ide tek 5.12. Proćiće meseci dok se sve ne realizuje i stabilizuje isporuka


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Samo bih zeleo da pohvalim iStyle ekipu na brzo odradjenoj zameni baterije, i celokupnoj organizaciji. Sutra treba da odem da pokupim telefon. Danas ostavio oko 14:30, a vec oko 17h javili da je popravka/zamena zavrsena.

Pozdrav! ;)
 
@Mikenziyu
Samo da te podsetim da proveriš jesu li stigle one baterije za Iphone 6? ;)
 
Drugaru se isto ugasio telefon na 40% iPhone 6s, provereno po serijskim brojevima problematicna serija. Kakva je procedura po sto je uzet u MTSu prosle godine u novembru? Moze direktno u istyle ili mora preko MTSa?
 
Kod nas ne moraš da dolaziš. Samo pošalji podatke na mail [email protected] (ime, prezime, mail, adresa, telefon u formu 3816xxxxxx i serijski broj telefona - ne screenshoot)

@Mikenziyu
Samo da te podsetim da proveriš jesu li stigle one baterije za Iphone 6? ;)

Nisu još uvek. Nema naznaka.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Poslednja izmena:
Mikenzi, imam jedan 6s sa serijskim F4HQJ... e sad ti pomenu onomad da QJ ne spada vec samo do QH serije ali ja kad upisem serijski na apple sajtu kaze da je eligible?
 
Dopunio je Apple spisak ali više ne može da se edituje post na FB-u. Ako Apple kaže šalji.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
U svakom slucaju moras im javiti da poruce bateriju, pa kad stigne tek onda moze da ga nosi. Dakle, nemoj da cekas sa tim... [emoji4]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
A dobro, 3 godine eej :)
 
Istyle je u haosu. Danas sam bio da zamenim i dest ljudi ispred ceka od toga 5,6 za bateriju Tamo je retko kad guzva u servisu ali eto kako je pocelo ovo oko baterije verovatno je i njima haos.
 
Pa to je očekivano. Inače je gužva od septembra meseca i biće samo još veća. Nema prevelike veze sa baterijama.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Obaveštenje za sve korisnike 6s telefona: Morali smo da povučemo FB post i obustavimo proceduru porudžbine baterija za 6s modele koji se kvalifikuju za zamenu putem mail-a jer je Apple to tražio od nas. Neću ulaziti u detalje niti pružati odgovore na pitanja u vezi ove odluke, samo želim da vas obavestim. Vraćamo se standardnoj proceduri, tj. svi koji se kvalifikuju za zamenu baterije u programu zamene moraju doneti svoj telefon u servis na dijagnostiku pre nego što se baterija poruči.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
A mi što nam je stigla baterija, a nikako da se "skupimo" da dođemo na zamenu? Šta je sa nama?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Svi kojima je poručena ili stigla baterija nastavljaju po unapred dogovorenoj proceduri. Tu nema promene. Ako smo te obavestili da je baterija stigla treba da nam dostaviš telefon što pre da uradimo ugradnju.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Eto mene sutra. Vrag odn'o šalu. LOL
Vidimo se u 9:00h :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Obaveštenje za sve korisnike 6s telefona: Morali smo da povučemo FB post i obustavimo proceduru porudžbine baterija za 6s modele koji se kvalifikuju za zamenu putem mail-a jer je Apple to tražio od nas. Neću ulaziti u detalje niti pružati odgovore na pitanja u vezi ove odluke, samo želim da vas obavestim. Vraćamo se standardnoj proceduri, tj. svi koji se kvalifikuju za zamenu baterije u programu zamene moraju doneti svoj telefon u servis na dijagnostiku pre nego što se baterija poruči.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

A koliko traje dijagnostika? Pitam jer nisam iz Beograda, a naprasno gasenje se ne desava svaki put kad padne na 30%. Nema pravila. Moze da se desi da se ni 3 dana ne ugasi i vi cete onda reci da je sa telefonom sve ok? Pre 7 dana sam poslao podatke na programzamene i sad nikom nista. Moram do BG, pa da cekam 10ak dana, pa onda opet... ili moze brzom postom? U svakom slucaju ostaje se dugo bez telefona.
 
Svi koji su poslali mail dobiće potvrdu da je baterija poručena. Ovo je od danas....


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
@mikenziyu Mene su mailom obavestili 2 Decembra da je baterija poručena za moj telefon, navedeno je da je rok isporuke od 10 do 14 dana. Još uvek ne dobijam informaciju da li je stigla i kada trebam da se javim u servis, pretpostavljam da će javiti i da nema potrebe da dolazim pre nego što me obaveste?
 
Javicemo.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Odrađena mi je zamena baterije u iSyle-u i zahvaljujem se @mikenziyu i njegovoj ekipi na ljubaznosti i brzo obavljenom poslu. Jedan od bitnih razloga zašto se isplati kupovina Apple proizvoda. :)

Jedno pitanje: Da li postoji nešto što ne bi trebalo raditi kako bi se što bolje "očuvala" baterija (npr, korišćenje telefona dok je na punjaču i sl)?
 
Samo normalno koristi.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Nazad
Vrh Dno