Šta je novo?

iPhone Autorizovani Servis - Srbija

Po
Pozdrav svima,

Iskoristicu svoj prvi post da najavim jako dobru stvar:

iStyle Service dobio je licencu za servisiranje iPhone telefona i ona je aktivna od danas 02.03.2015.

Za sada nema poznatih ograničenja u vezi servisa iPhona što ne znači da ih možda neće biti kasnije.

Kao i za druge Apple proizvode koje smo do sada servisirali, telefon je potrebno doneti u servis na dijagnostiku.

U zavisnosti od kvara, menja se neispravan deo (kamera, motor za vibraciju, zvučnik, Sim Tray + mehanizam, itd.), a u nekim situacijama menja se telefon.

Oni koji su imali prilike da sarađuju sa nama znaju da se svi delovi ili zamenski uređaji poručuju i da je okvirno potrebno 7 do 10 dana da stignu kod nas.

Svi delovi i uređaji stižu iz Holandije.

Za to vreme neispravni uređaj mora ostati u Servisu.

Što se tiče garancije, ukoliko u Apple bazi piše da je telefon u garantnom roku, ne treba nam račun.

U suprotnom korisnik je dužan da dostavi dokaz o kupovini ukoliko želi da se njegov telefon servisira u garantnom roku.

Korisnici iPhona u Srbiji i oni koji su svoje telefone kupili u EU imaju dvogodišnju garanciju.

Takođe možemo da servisiramo telefone kupljene kod naših operatera, Telenor, MTS i VIP.

iPhone autorizovani servisi u Srbiji su:

- iStyle Service, Bul. Mihajla Pupina 4, TC Ušće, III sprat Beograd

- Macola, Andrićev venac 12 Beograd
Pozdrav, da li Macola i dalje servisira telefone kupljene u MTS-u? Danas sam u Istyle dobila odgovor da da. :)
 
Servisira i dalje.
 
Pa naravno, nasa posla standardno. Posle kad kazu, kupi u radnji kod nas, imas fiskalni racun. A to sto kosta duplo vise nego bilo gde u svetu, to nema veze. Sramota, ali nista novo.
 
Pa nije baš duplo više :) ali je drastično više.
 
Sto ih ne rebnu pa da se pola radnji zatvori zbog bankrota, posebno jaStil. :D
 
Samo nek komšiji crkne krava.
 
A onda ce da bude kuknjava sto nema gde da se kupi i ko ce da servisira... posto se ovi iz Macole i ProMobi ubise da stignu sve...
 
Samo nek komšiji crkne krava.


A onda ce da bude kuknjava sto nema gde da se kupi i ko ce da servisira... posto se ovi iz Macole i ProMobi ubise da stignu sve...

Svaka vam čast. Umesto da se kritikuje bagra koja krši zakone i muze narod, mi kritikujemo narod što priziva kaznu ili pitamo gde ćemo kupiti ako bagra bude kažnjena... Sačuvaj me Bože.
 
Sve je otislo kod nas u isti mind set, neka su ovi losi, sledeci ce biti jos gori...
 
Kritikuje sa "bagra" odavno, ali to ne znaci da zelim nekome da propadne... Niko rec ne bi rekao da reci a posebno ton nisu bili takvi nek propadnu ko ih sisa...

Ko krsi zakon treba da plati to niko nije sporio.... Ali nije bas da se firme biju ko ce da uvozi Apple proizvode ili jos gore da bude servis... A kakvi god bili, za 99% nasih prodavnica su za dve klase iznad... I svako ko ima malo mozga moze da zakljuci da nije ovo uradjeno planski, vec je nalozeno jer neko hoce da stavi sapu, a kad dodje Tehnomanija ( sto li sam se bas njih setio :ROFLMAO: ) na to mesto onda ce biti, gde nam je dobri stari istyle...
 
Kritikuje sa "bagra" odavno, ali to ne znaci da zelim nekome da propadne... Niko rec ne bi rekao da reci a posebno ton nisu bili takvi nek propadnu ko ih sisa...

Ko krsi zakon treba da plati to niko nije sporio.... Ali nije bas da se firme biju ko ce da uvozi Apple proizvode ili jos gore da bude servis... A kakvi god bili, za 99% nasih prodavnica su za dve klase iznad... I svako ko ima malo mozga moze da zakljuci da nije ovo uradjeno planski, vec je nalozeno jer neko hoce da stavi sapu, a kad dodje Tehnomanija ( sto li sam se bas njih setio :ROFLMAO: ) na to mesto onda ce biti, gde nam je dobri stari istyle...
Pa ne uzima se distribucija i servis severnokorejskog brenda, sto bi se Apple zajebavao sa diletantima na nekom tržištu?
 
Zato sto ce ti diletanti da ispune uslove koje Apple zahteva od njih prema Apple... i to je jedino bitno... Koje ce krajnje cene i kakva ce podrska biti prema korisnicima ih apsolutno ne zanima, pogotovo sto ne ulazimo u customer satisfaction rate jos uvek...

A svakako se nece odreci profita ma koliko mali bio u odnosu na druga trzista...
 
Na ipad pro sa mini led ekranom imam problem sa ”blooming screen-om” kad je crna pozadina i osvetljenje od 70 do 100%. Retko mi je ekran podešen na toliku svetlinu pa ni ne znam jel tako od početka.. Jel im to dođe bug ili feature? Mora li da ide na servis tj da li ukazuje na to da ekran hoće da crkne ili je to normalno?
 
Normalno je… neće da crkne ekran, ne brini…
 
Ima li neko ideju šta može da bude problem. iPhone 12, kada se uključi video kamera čuje se neki zvuk kao neko puckanje kada proba da fokusira. Takođe za slikanje nema ga fokus tj. neće da izoštri kameru. Nosio bih ga svakako u servis nego da imam bar neko predznanje kad odem tamo šta i kako
 
Verovatno je “motor” za autofokus…
 
Pozdrav,
Da li je iko menjao polomljen ekran u Macoli (13 pro) i koliko je trajala cela procedura?
Ja sam rezervisao termin 12 dana unapred na sajtu (prvi slobodan), odneo ga 17.10. i jos uvek je kod njih. Navodno do 72h traje dijagnostika, a mene niko nije kontaktirao, pa sam poslao mejl nakon 7 dana i pitao sta se desava. Poslali su mi opis servisne procedure da je utvrdjeno da je ekran polomljen i da ce biti zamenjen, ali od tad jos nista. Nesto mi to predugo traje za intervenciju od ~2 sata
 
Nemaju ekran na stanju. Poručili su čeka se do 2-3 nedelje carina i ostale zezancije.
 
Bilo mi čudno jer mi je čovek na prijemu rekao da će se potruditi da bude gotovo za nekoliko dana, pa zato pitam. Ništa, čekam i dalje. Hvala
 
Pozdrav,
Da li je iko menjao polomljen ekran u Macoli (13 pro) i koliko je trajala cela procedura?
Ja sam rezervisao termin 12 dana unapred na sajtu (prvi slobodan), odneo ga 17.10. i jos uvek je kod njih. Navodno do 72h traje dijagnostika, a mene niko nije kontaktirao, pa sam poslao mejl nakon 7 dana i pitao sta se desava. Poslali su mi opis servisne procedure da je utvrdjeno da je ekran polomljen i da ce biti zamenjen, ali od tad jos nista. Nesto mi to predugo traje za intervenciju od ~2 sata
Koja je cena?
 
61800
Isao sam u iStyle prvo jer je kod njih navodno oko 43 hiljade, ali im ne radi servis pa su me uputili na Macolu
 
Pozdrav,
Da li je iko menjao polomljen ekran u Macoli (13 pro) i koliko je trajala cela procedura?
Ja sam rezervisao termin 12 dana unapred na sajtu (prvi slobodan), odneo ga 17.10. i jos uvek je kod njih. Navodno do 72h traje dijagnostika, a mene niko nije kontaktirao, pa sam poslao mejl nakon 7 dana i pitao sta se desava. Poslali su mi opis servisne procedure da je utvrdjeno da je ekran polomljen i da ce biti zamenjen, ali od tad jos nista. Nesto mi to predugo traje za intervenciju od ~2 sata
Ja sam im odneo isti model isto za zamenu ekrana 13. oktobra, danas (7. novembra) još nije gotov. Čisto da znaš. :)
 
Da li ima nekih naznaka o vracanju servisa u iStyle? Vidim da na web stranici sada pise: "Vraćamo se uskoro!"
 
Negde sam video da je neko napisao da se navodno u januaru vraćaju, koliko je to istinito ne znam
Mikenzi može da nam da tačnu informaciju o tome, ako sme :)
 
Koliko kosta zamena baterije za Iphone 11 zna li neko?
 
I ko sada servisira Apple Watch kod nas nakon neslavnog nestanka iStyle-a? ProMobi kaže da ne.
 
Nazad
Vrh Dno