Šta je novo?

Mobilni telefon Iphone 13 ili Samsung s22 - koji kupiti, nedoumica 😕

Koji mobilni telefon kupiti

Jeka

Zapažen
Učlanjen(a)
16.06.2022
Poruke
13
Poena
15
Zdravo svima, zelela bih ovde da potrazim savet u vezi telefona koji bih zelela da kupim. Dvoumim se izmedju Iphone 13 i Samsunga s22. Samsung mi se svidja jako jako, fizicki mi je savrsen. Odbija me baterija. Ne znam da li sam zahtevan korisnik, ali reci cu sledeće : telefon ne koristim samo kad spavam, jedem, radim (ne punih 8h da ne koristim), inace mi je u ruci stalno telefon. Igrice ne igram uopste niti me zanimaju. Ne radim zahtevne stvari. Browsing po ceo dan, mape ponekad, drustvene mreze (najvise tik tok, instagram) citanje foruma, dopisivanje itd. Multitasking. I to je to. Jedni pljuju ajfon, drugi pljuju samsung. Apsolutno se ne zna za koji se odluciti. Ajfon mi je kul jer kao ttaje dugo, siguran je, bezbedan brz itd, odbija me sto nije otvoren za sve, bezlican je malo. Samsung je ono, kao sarena igracka za decu. Ja imam xiaomi note 10 lite, koristila sam ga od 21h sinoc do 2 nocu neprestano. I danas od 11 do sada (malo vise) i na 3% sam. Imam 12h sot bez problema. I sta, kupim samsung i imam 4h sot npr?! Pa ja bih se upucala. Slupala bih sebi telefon o glavu. Da li je ajfon bolji izbor za mene? Ili mozda nije nijedan? (xiaomi necu, smorio me dizajn i sve).
Hvala puno unapred! 😊
 
Nazad
Vrh Dno