Šta je novo?

iPhone 12

Aj baš čekam tvoje utiske, pošto imamo sličan način korišćenja a i ranije smo koristili gotovo iste telefone. I obična 12-ica ima odlične dimenzije i još bolju težinu, po meni je to možda i najveća prednost u odnosu na 11 Pro
 
Ja odustao od preordera 12pro zbog baterije. Nista ispod 11 pro mi ne odgovara..
 
Mogu reci da su povecane cene dosta. Ja sam 11icu kupio u iStyle kada je izasao 128gb 120.000. Sada je 12ica 130.700. Plus nema punjac i nema slusalice.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa zar nije lepo menjati...sve postane dosadno nakon nekog vremena....Ja sam posle 6s presao na Pixel 3 , a sada ozbiljno razmisljam izmedju 12 mini i Pixel 5.... Generalno volim manje telefone tako da....
 
Jeste, pritom je sada i lakše menjati jer većina aplikacija (nažalost) radi na pretplatu...
 
Mogu reci da su povecane cene dosta. Ja sam 11icu kupio u iStyle kada je izasao 128gb 120.000. Sada je 12ica 130.700. Plus nema punjac i nema slusalice.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Mts je ubedljivo najjeftiniji i najbolji način da se kupi novi iphone. Sada je 12 ica u mts oko 850 evra, a ja sam prošle godine kupio 11 icu za 790 koliko se sećam. Naravno uračunata i cena rate i cena razlike u ceni paketa.
 
154.176 mts omorika 3
151.176 vip neo 25

Jeftiniji vip.

128gb

Mts 160.176
Vip 156.576

Sent from my JNY-LX1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Zato Telenor nema milosti. 180k iphone 12 128gb.

Sent from my SM-G973U using Tapatalk
 
154.176 mts omorika 3
151.176 vip neo 25

Jeftiniji vip.

128gb

Mts 160.176
Vip 156.576

Sent from my JNY-LX1 using Tapatalk

Šta porediš omoriku 3 kad je dva sasvim dovoljna? Uzmi i izračunaj samo telefon koliko je i videćeš da u omorici 2 telefon košta oko 103 000 din.
 
Ako je dovoljna tebi to ne znaci da je svima dovoljna, ja trosim mesecno preko 20gb...

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Ti ajfon možeš da platiš i 300 000. Ja govorim za nekog prosečnog korisnika. Inače ja u omorici dva imam 110 GB neta. Ne znam kako je ove godine, ali meni je to i više nego dovoljno. Sad se koliko sam video dobija 16 gb neta što bi trebalo da bude dovoljno za normalan rad. Ko hoće neki poseban tretman naravno da može skuplje.

I naravno postoji opcija da se godiš sa njima ako si višegodišnji korisnik.

Sad sam video da imam ukupno 24 gb mesečno jer je tih 100 gb bilo samo za prvu godinu ugovora. Većinu radnog vremena provodim u autu povezan na BT i satima se vrti yt. Nikad nisam ni blizu potrošio net.
 
Poslednja izmena:
E ako će ta 3W da ti promene nešto u životu je** ga onda :p
 
To je to, konacno savrsen ram menadzment, 6GB je prava mera, jos malo da optimizuju aplikacije za A14 i ovo ce duzi period da melje sve pred sobom.

https://youtu.be/wBHtF9ZaUFk


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Čekao sam njegov test da se potvrdi da dobro radi.

Konačno da ostavlja aplikacije sve u ram-u.

Odlično!

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Realno, rijetko ko od nas ce ovako koristiti telefon ili imati otvorene 3-4 igre. Ali mi je drago zbog ovih sto se loze na ove speed testove da vide sta je sklad hardvera i softvera. Ali sve ima cijenu, pa tako i trajanje baterije na 12... ceka se pro max, morace opravdati.
Za sada ne vidim razlog za prelazak na 12 pm, jedino sto ce 11 pasti cijena jos vise, ali sta je tu je.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne moraju biti igre.

Na testove se ne ložim, sekund pre ili posle mi svejedno, čak su drugi krug bili blizu, a taj krug je realnija opcija tokom celog dana.

Meni je 6gb glavni razlog zbog kojeg idem na 12 pro umesto 12 ili 11 pro max, plus mi se nosi tel koji nije cigla, za promenu.

Znači i za svaki dan, a i za budućnost 6gb.

Sada sve šljaka kako treba, plus će sigurno srediti iOS14 dodatno.


Baterija će sigurno biti bolja od S10+ i XS koje sam urnisao bukvalno od korišćenja.


Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ako i dan danas sljaka 6s sa 2gb rama, sljakace i 4gb koji imaju 11-ke.
 
Sljaka ali me nervira sto poubija sve aplikacije cim upalim kameru i sa 4gb. Za druge stvari, ne vidim nikakav problem sa 4gb


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mnoogo su pilicarili na ovim modelima, tako da je lepo od njih sto konacno nece da ubija aplikacije u pozadini. Jedini normalani modeli za razmatranje su 12 Pro Max i Mini, ovi ostali su razocarali sa baterijom!
 
Meni su 11 Pro/Max modeli bolji. Izbacili su punjač, nisu ubacili osvežavanje ekrana i skuplji su. Ne opravdava mi veću cenu trenutno ništa. A baterija ako je slabija je dodatni minus. I sam sam se lomio ali sam odustao od prelaska.
 
Mnoogo su pilicarili na ovim modelima, tako da je lepo od njih sto konacno nece da ubija aplikacije u pozadini. Jedini normalani modeli za razmatranje su 12 Pro Max i Mini, ovi ostali su razocarali sa baterijom!
Vrlo verovatno će tek mini razočarati sa baterijom, ali aj videćemo.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Ja sam 100% ubeđen da hoće..a ne bi me čudilo i kameru od prošlogodišnjeg modela da mu ubace.

Gesendet von meinem SM-G9810 mit Tapatalk
 
Nije da ocekujem da ce 2227mAh da razbiju, bice negde izmedju SE i 12-ce. Kod Bugara sutra pocinje narucivanje, kod nas sigurno nece pre 13.11.
 
Preorder za 12/12pro kod nas je počeo dve nedelje posle USA. Po toj logici Mini i Max verovatno kreću 20.11.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam 100% ubeđen da hoće..a ne bi me čudilo i kameru od prošlogodišnjeg modela da mu ubace.

Gesendet von meinem SM-G9810 mit Tapatalk

Jel se zezaš ili si ozbiljan? Naravno da će biti identičan kao 12, osim manjeg ekrana (i baterije). Što se baterije tiče, ona korisnicima mini modela nikako ne bi trebalo da bude presudna, jer ako neko provodi više od 5-6h dnevno na telefonu, svakako bi trebalo da razmotri uređaj sa većim ekranom.
 
Nazad
Vrh Dno