Šta je novo?

iPhone 11

Ako je relativno skoro kupljen, moguće je da još uvek traje indeksiranje u pozadini. Npr. prvih par punjenja kod novog telefona na iOSu barem kod mene je uvek bilo sa lošijim trajanjem baterije, ali već posle nekoliko dana dođe u normalu.
 
Baterija 88 i to je pitanje, jel realno stanje.
 
Jedno pitanje što se tiče 11:ios 15.3,ne mogu da uključim Live text opciju u podešavanjima kamere,uopšte mi ne nudi opciju.Kako da je omogućim?
 
Pre nekih mesec dana kupio sam 11 pro max ali imam jedan problem koji ne umem da resim. Telefon u galeriji mi ne pravi apsolutno nikakve foldere kad se slika preuzme sa vibera ili kad ja uslikam kamerom.. Dakle, sve stavlja u jedan folder. Znam da mogu ja sam da napravim folder ali to nije poenta i potpuno je besmisleno posle svake uslikane ili skinute slike trcati u galeriju da ih razmestam rucno po folderima. Da li neko zna u cemu je problem? Hvala
 
Ajme zalosti moja🥲 Kako vi idete na kraj sa tim? Ili vama ne smeta😅
 
U telefonu nemam 3 fotografije… a whats i viber prave foldere s tim sto sam iskljucio to djubre da mi skuplja
 
Pre nekih mesec dana kupio sam 11 pro max ali imam jedan problem koji ne umem da resim. Telefon u galeriji mi ne pravi apsolutno nikakve foldere kad se slika preuzme sa vibera ili kad ja uslikam kamerom.. Dakle, sve stavlja u jedan folder. Znam da mogu ja sam da napravim folder ali to nije poenta i potpuno je besmisleno posle svake uslikane ili skinute slike trcati u galeriju da ih razmestam rucno po folderima. Da li neko zna u cemu je problem? Hvala
Kad uđeš u Photos odeš na Albums, tu se automatski prave albumi kada skineš sliku sa WA, Instagrama itd. Skrol dole i imaš media types - meni najkorisnije za traženje screenshotova.
 
Ljudi,jedno pitanje vezano za 11:Došao sam sa Andorida pa mi je jedna stvar čudna: Da li prilikom punjena telefona treba da piše 100% napunjeno ili potpuno napunjeno? Pošto sumnjam da mi se iz nekog razloga telefon ne puni do kraja,jer na huawei recimo piše potpuno napunjeno i prestane da se puni,a ovde nastavlja neograničeno dugo na 100%
 
Pozdrav, imam ponudu za Iphone 11 64gb black za 400e nov neotpakovan iz A1 sa garancijom i računom. Jel to ok cena?
 
Ja bih da predjem sa Iphone X na nesto novije, da li je ok uzeti sada 11 Pro Max? :) Ne daje mi se 800+e za 12 Pro Max… a koliko vidim nema neke ogromne razlike osim u nocnom modu za kameru, imam ProCam kupljenu app koja bi mi tu posluzila.
 
Zasto da ne? Top model i 11 PM. Realno dobar je i xs samo slaba baterija, bar za mene. Isto sam kupio tu aplikaciju i nije losa bila, na 11PM nocne su dobre. Sad koristim 12PM i mislim da nije bas velika razlika u tom nocnom modu, nemam pored sebe da provjerim ali sa xs na 11PM top unapredjenje.
 
Ja bih da predjem sa Iphone X na nesto novije, da li je ok uzeti sada 11 Pro Max? :) Ne daje mi se 800+e za 12 Pro Max… a koliko vidim nema neke ogromne razlike osim u nocnom modu za kameru, imam ProCam kupljenu app koja bi mi tu posluzila.
Isplati itekako. Koristio sam iphone X od druga davno prije kupovine 11 PM. I razlika je stvarno velika, pogotovo u segmentu kamera. Da li si razmisljao o iPhone 13 ili samo hoces pro/max model? Jedina mana je sto ces tesko naci 11 PM sa dobrom baterijom da nije ispod 90%. Mozda izleti negdje.
 
Ja bih da predjem sa Iphone X na nesto novije, da li je ok uzeti sada 11 Pro Max? :) Ne daje mi se 800+e za 12 Pro Max… a koliko vidim nema neke ogromne razlike osim u nocnom modu za kameru, imam ProCam kupljenu app koja bi mi tu posluzila.
Samo da se javim da sam uzeo 11 Pro Max. Našao sam nov, neaktiviran za 630e. :)
Nego evo odmah pitanje 😁 IOS je 14.7.1, nešto se razmišljam da ga ostavim na tom… jer nekako su baterije uvek lošije posle. Da li bih imao neka ograničenja ako ga ne podignem na 15.3.1?
 
Ja ti ne bih preporucio apdejt ali evo @vojo77 nek ti kaze, relevantni od mene, koristio je od do :)
 
Samo da se javim da sam uzeo 11 Pro Max. Našao sam nov, neaktiviran za 630e. :)
Nego evo odmah pitanje 😁 IOS je 14.7.1, nešto se razmišljam da ga ostavim na tom… jer nekako su baterije uvek lošije posle. Da li bih imao neka ograničenja ako ga ne podignem na 15.3.1?
Azuriraj. 13.4 je po meni zadnji gdje je baterija bila vrh kako na 4G tako i na wifi. Onda krece lagano ka dole sa ios 14, pa od 14.5 kao bolje i prestao sam pratiti.

14.7 i 15.3 su tu negdje po ovim benchmark testovima (naravno, ne mora znaciti da je relevantno). Nemam drain na 15.3.1 za sada djeluje sve ok. Ali meni je telefon vec star 25 mjeseci, BH je 90%. Da se mene pita ja bih azurirao, jos sljedece sedmice (15.4) ako i 11 dobije podrsku za face id sa maskom, sto da ne. Nije 15.3.1 kao 13.3.1 kad je svima sa baterijom napravio problem. Ti odluci.😂
 
Nema drain-a od aplikacija, stand by normalan i na 4G i na Wifi. Uglavnom ako ti je telefon nov sa 100% BH, neces imati problema, jer je baterija svejedno tip top. Ako hoces sacekaj sljedecu sedmicu i 15.4. Nakon sto izadje dan-dva na yt iapplebytes testira trajanje baterije na toj verziji i uporedjuje sa proslima. Ako ima vecih oscilacija u odnosu na prethodnu verziju ja nikad ne azuriram (do sad nije pogrijesio), ako nema, onda azuriram. Iskreno, prestao vise gledati na ta azuriranja, sta bude bude. 😂
 
Nisam ja znao da su te ranije verzije IOS 13 imale problema, konto sam da je bolje.
Top je baterija, meni je mnogo bolja bila na 11PM i nzm koja verzija nego sad na 12PM i 15.3.1
 
Ma 13.3 najgora verzija ikada i jos 1-2 verzije ios 14 su bas bas zezale, poslije nije bilo problema.
 
Upravo mi 5x u 2 minuta iskoci 20% baterije ko upozorenje.😂😂😂
Ovo mi se nikad ni na jednom uredjaju nije desilo.
 
Nazad
Vrh Dno