Šta je novo?

iPhone 11

Jer zelim paznju muskih forumasa.
 
Kad ti tacno ludi touch i sta to znaci? Ako se desava samo kad je na punjacu, onda lako moze da bude do loseg punjaca i kabla.
 
Kad sam u mesaage na primer spusta mi info o kontaktu, random mi skroluje stranicu itd. Nije da ga ne diram a on sam kuca. Dve godine sam radio sa telefonima, defintivno nisam laik. Ne znam sto vam je nemoguce da je ajfon zaglupeo. Kraj, pozdrav
 
Bar je kod iPhone najmanji problem odneti u servis na reklamaciju :). Nije kao kod ostalih “velikih” proizvodjaca.
Ako problem postoji, servis resi. Ako ti se javi opet nosi u servis.
 
Ako ne postoji oni naplate dijagnostiku lol
Nije bio na punjacu, a nije ni imao mokar ekran jer sam skinuo foliju misleci do nje je
 
Vec sad znas da ce to uraditi,? Pa uradi ti , jeftinije ti je , ako nista drugo.
 
Pa znam, jer sam više puta slao dok sam radio sa telefonima. Verovatno nisi video da je prestalo da ludi samo od sebe. Tad ja sam restartovao ali nije pomoglo. Ali od tad radi bez problema.
 
Da li neko ima Nillkin kaljeno staklo, ovo koje je 3D? Vidim da ga ima sa dostavom za oko 2700 kod nas. Vredi li tih para ili postoji neko bolje?
Odlicno je staklo, mozda i najbolje sto moze lokalno da se nabavi.
Samo mi ta cena malo deluje jaka, koliko se secam moglo je da se nabavi za 2000...
 
Vidi ako mozes uzeti Spigen EZ tr fit (2x u pakovanju) plus onaj djavo za postavljanje, tako da nema greske.
 
Zdravo, koristim 11 pro i poslednjih desetak dana se desava da kada krenen da otvorim npr.poruku, udjem u kameru, ekran se samo zatamni, kao da se na kratko resetuje, dakle ne iskljuci se tel, samo se zatamni, bude beli kruzic na tom tamnom kao da nesto ucita i bude samo zakljucan ekran nakon toga... kao da me aplikacija izbaci, ukucam pin, udjem ponovo i bude ok. Nisam navikla da mi sa iphone-om ikada ista baguje, je l imate mozda predlog neki, sta bi ovo moglo da znaci? Hvala unapred.
 
To se i meni desava. Medjutim koliko sam primetio posle azuriranja softvera na verziju 14.5 cini mi se da se nije desavalo.
 
Da, da, kao respring…
Nije cesto, ali par puta dnevno se desi. Imam sad i 14.5.
 
Kakvo je stanje sa baterijom ako uporedimo verziju 14.5.1 sa ios 13.7?

Prosto mi se ne da apdejtovati telefon sa ios 13.7. na 14. Probao sam kad je izasao 14, vratio nazad 13.7 nakon par dana jer je baterija na 14-ci katastrofa. Jel se promenilo nesto po pitanju baterije?
 
Iskreno i ne sećam se kako je bilo na 13.x :)
 
Meni traje recimo 2 dana baterija sa nekim normalnim koriscenjem. Pogledam feed drustvenih mreza vise puta dnevno, koristim Instagram za posao tipa 20 minuta dnevno. Slusam muziku po par sati dok vozim bajs, narukvica uvek povezana sa telefonom itd. itd. Nista zahtevno u sustini, rekao bih prosecno koriscenje.
 
Meni na 11 pro nikad nije trajala 2 dana, sem jednom kad sam ga bukvalno koristio kao dumb phone 😎Od kad sam prešao sa Samsunga posle xx godina na ip, i ne zamaram se više trajanjem baterije. Uvek je ima dovoljno.
 
Nazad
Vrh Dno