Šta je novo?

iPhone 11

11 pro se ugreje bas nakon gledanja twitcha manje od 10ak minuta, i to nije mlak nego mi bude zao da ga koristim koliko se ugreje ... Je l to normalno za ovaj telefon? Ovo mi prvi ajfon mislio sam da bar oni nemaju problem sa tako nekim malim stvarima
Logicno bi bilo da se greje ako koristi hardversku akceleraciju za dekodiranje video materijala. Pricam sad iz secanja, ali mislim da se i moj tablet Samsung isto grejao kad sam gledao twitch strimove na njemu.
 
Logicno bi bilo da se greje ako koristi hardversku akceleraciju za dekodiranje video materijala. Pricam sad iz secanja, ali mislim da se i moj tablet Samsung isto grejao kad sam gledao twitch strimove na njemu.
Je l moze to da se iskljuci?
 
Ja probao na mojoj 12-ci i nema grejanja. Odgledao neku emisiju na TV-u, dok se ovde vrtelo i nema nikakvog grejanja.
 
Pa ne znam, evo sad igram farming simulator, velika 3D igra i ne greje se uopste vec 15min... Moguce da je do fon nesto zaglupeo al nisam to ocekivao od cuvenog ios-a....
 
Verujem da niko nije ocekivao da ce Zvezda da tuce mocni Liverpul, pa se desilo...
 
Tacno ga je android stigo, samo nema malih i dobrih
 
Ne slazem se sa tobom. Trenutno koristim S20 FE i razmisljam se da izvadim iz fioke stari SE. Ja sada vidim koliko je na primer sama Nokia bila u prednosti jer je imala i sistem i hardver pod svojim okriljem.
 
Pa u poslednjih godinu dana sam koristio s10e , p30pro i op 7 pro. Imaju oni neki mali bug s vremena na vreme. Ali kad pogledas koliko su otvoreni i distupni izmenama i prilagodjavanju za razliku od ios-a nije ni cudo. P30 pro velicine 11 pro 🤤🤤🤤🤤
 
Veruj mi da sam poslednji put nesto menjao kada sam koristio Galaxy S2, pa sad ti vidi kad je to bilo :D
 
Podesavanja nisam dirao, a ne secam se ni da je update neki za to isao - Kada koristim google app, recent pages mi se sada pojavljuje ovako horizontalno, do nedavno je bilo poredjano vertikalno i videlo se odjednom vise stranica pa si mogao da saltas.
Jel ima neko resenje da se vrati kako je nekad bilo, bas bi mi znacilo, ovako mi je jako nepregledno i cesto mi je vise stranica otvoreno koje gledam pa mi ovo smeta
875EDDAB-1A25-43BB-BB01-F063C9DAB988.png
 
Je l ste kvasili 11 pro?
Imao sam p30 pro kome sam verovao vise nego sebi pa je tako bacan u bazen skakano sa njim u vodu itd...
Dok sam za ajfon cuo par puta da crkne i ako se pokvasi samo
 
Pa u poslednjih godinu dana sam koristio s10e , p30pro i op 7 pro. Imaju oni neki mali bug s vremena na vreme. Ali kad pogledas koliko su otvoreni i distupni izmenama i prilagodjavanju za razliku od ios-a nije ni cudo. P30 pro velicine 11 pro 🤤🤤🤤🤤
Volim price o otvorenosti,izmenama, prilagodjavanjima koje se potenciraju a 90% korisnika ostavi default ringtone.
sa IT foruma samo deo ljudi menja romove. Proveri i taj procenat :)
 
Pa ja sam rom menjao poslednji put pre 5 godina :D
Ali posle samsunga i šaomija kad sam prešo na huawei mogo sam da namestim sve što mi falilo sa prethodna dva interfejsa, npr... Sad ce skoro mesec dana sa prvim ajfonom, kad sam se navikao maltene ne vidim razliku izmedju ova dva os-a u svakodnevnom radu
 
Je l ste kvasili 11 pro?
Imao sam p30 pro kome sam verovao vise nego sebi pa je tako bacan u bazen skakano sa njim u vodu itd...
Dok sam za ajfon cuo par puta da crkne i ako se pokvasi samo
Jesam ovaj obicni 11, kvasio slikao sa njima pod vodu nekoliko puta i preziveo je to sve tj normalno radio posle toga, a bio sam ga zaboravio u jednoj sauni nesto manje od sat vremena gde je ogromna vlaga i sigurno oko 70c toplote ako ne i vise, radio je i posle toga ok
 
Ljudi jedno pitanje, sve sam blizi ideji da reklamiram svoj 11pro max 64gb jer mi u poslednjih 3-4 meseca non stop puca dat internet, i moram da ga gasim i palim da bi radio. Imam sledece pitanje da li postoji nesto sto bih mogao da prilozim kao dokaz da se to desava , u smislu neke opcije na tel koju bi mogao da prinscreen inujem i dokazem da u trenutku nestake protok? Hvala
 
101% je problem operatera ili kartice.

Džabe ti da prilozis bilo šta. Imaju oni svoje uredjaje za full test. Ako kod njih prodje prošlo je, nema šanse da ima problem, a kod njih da se ne vidi.
 
Pa znam ali se plasim da ga ukljuci vidi ima net i kao to je to. A pocelo je na svkodnevnom nivou da mi se desava. Otici cu u ponedeljka da mi zamene karticu, ali krastavac radilo je do pre par meseci bez greske.a verujem da nije telenor ( ne kazem da kartica nije problem)problem jer mi se isti problem javlja u razlicitim krajevima grada
 
Jel postoji mogućnost instalacije 2 vibera? Jedan na standardnoj sim kartici drugi na e-sim?
 
Koliko znam, ne.
 
Kako skrinsotujem ceo cet, tj malo vise od onoga sto vidim na ekranu? Ne znam kako se zove to tacno, mozda full page screenshot
 
Da li neko ima Nillkin kaljeno staklo, ovo koje je 3D? Vidim da ga ima sa dostavom za oko 2700 kod nas. Vredi li tih para ili postoji neko bolje?
 
Poceo danas da ludi tac, je l zna neko do cega bi moglo da bude? Nov telefon kupljen nikad menjan ekran nit i ispadao...
 
Hhhhhh
 

Prilozi

  • F1A48791-8394-4428-B0F6-0FD8BAA649F4.png
    F1A48791-8394-4428-B0F6-0FD8BAA649F4.png
    298.9 KB · Pregleda: 54
To samo za 11 ili i za 11 pro?
 
Pise i na originalnom linku da je 11 a nisu Pro modeli :)
 
Ja da javim da je tac prestao da ludi, sam od sebe. Price o ios su ostale samo price, sad je tu sa androidom
 
Nije to do iOS-a ili je HW ili je kanula vodica da nisi video na sam ekran i ekran reagje na to.. :)
 
Ne bih reko ali dobro, nisam ga kupio zbog iosa pa da se razocaram. Samo nek je proradio bez 300e
 
Nazad
Vrh Dno