Šta je novo?

iPhone 11

Nema naznaka da ce mozda nekim apdejtom to omoguciti i na jedanaesticama? [emoji4]
 
To bih i ja isto voleo da znam [emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Naravno da ne, stavili bi odmah da su hteli :) Uzmi Neural Cam ako ti treba to.
 
Nece azuriranjem omoguciti.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
11 pro je kao vino, sto stariji to skuplji, cena na kp samo raste [emoji23]
 
Da, nije ni meni jasno zasto, i obicna 11 je isto poskupela, bila je 560, sad je 600 [emoji23]

Sent from my Redmi 8 using Tapatalk
 
Mozda manjak odusevljenja serijom 12?[emoji848]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa izgleda da je svima bolja kupovina 11 pro nego obicna 12, dok za 12 pro vec treba dobro da se doplati.
 
Ako bolje uporedite razlike izmedju 11 pro i 12 pro nema, ako izuzmemo lidar senzor i night mod na ultra wide kameri, a generalno kome od vas (nas) je to neophodno? [emoji2369]
Uporedjivao moj 11 pro max i 12 pro max, ja apsolutno ne vidim razlike neke osim dizajna.
O 5g necu ni da pricam, to godinama nece stici kod nas.
Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja ne znam da li ste svi ovde (pre)prodavci pa pokusavate da prodate svoje 11(pro) po sto vecoj ceni ili slepi.O kakvim poskupljenjima i kakvih 600e za 11 pisete.

Nikola@ ako jos malo bolje uporedis isto tako nema neke razlike izmedju X i 12 pro
 
Poslednja izmena:
Pa takve su cene na KP. 11 je oko 600€, vakuum pakovanje. Oko 570€ je najjefinija cena koju sam ja video, i to ono slim pakovanje, bez punjaca.
 
e6f9436c8d6efc1aa9ef939fe2395550.jpg
 
12 meseci garancija? Lol


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Heh, ništa batice, uživaj...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Većina tako i kupuje, druga je stvar sto ljudi sa foruma znaju da se sad priznaje i druga godina garancije pa jure takve na oglasima.
 
^ ali sigurno ne po takvoj ceni, i sam prodavac zna da 2god garancije se pokriva u Srbiji.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Ja ne znam da li ste svi ovde (pre)prodavci pa pokusavate da prodate svoje 11(pro) po sto vecoj ceni.

Nikola@ ako jos malo bolje uporedis isto tako nema neke razlike izmedju X i 12 pro

Ja ne prodajem moj. Niti sam preprodavac. Ovde iznosimo svoja misljenja, ne mora se svako složiti...

Ja bi opet kada bi birao 12 ili 11 pro izabrao 11 pro za istu cenu.

A ako cemo o 11 pro max vs 12 pro max, realno nije opravdana razlika u ceni.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nisam konkretno na tebe mislio, već na ove što pišu, vidi poskupeli stari modeli pa onda vidiš od istih oglasn prodajem...
Ja bi lično pre 12 nego 11pro, sad su na oglasima i jeftiniji.Što se tiče 12 i 11 pro max tu se slažem, trenutno je nerealna razlika.
 
Dugo nisam pratio cene pa ne znam. Ne deluje mi da su previse pale.
 
Desilo se par puta da bude 12 za 700, iz vipa, telenora...dok sam okrenuo broj već prodati, 11 pro nema za tu kintu.Verovatno će se ustaliti na tu cifru čim ovi naši operatiri naruče više od 10 komada pa ih bude na oglasima, mislim na 12.
 
Poslednja izmena:
To je klasicno obaranje cena. Ili su "vec prodati" ili ih "trenutno nema na stanju". [emoji4]
 
To znaci da li si prevarant ili nisi. Pomocu imei moze da vidi koliko je star tvoj telefon i da li govoris istinu. Doduse, u pretrazi na njihovom traze SN a ne imei


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
To znam, čovek ima preko 300 pozitivnih, pise zdravlje baterije 98% učinilo mi se kao povoljno kad ono međutim.
 
Preskoci ti njega, ne vidim zasto bi to krio. Ja pisem i koliko ciklusa ima a ne da ne dam SN.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mozda te otkacio zbog takvog nastupa. Iskreno, ni ja ti ne bi odgovorio pozitivno :)
Prva poruka na cetu ti je: daj mi imei broj
Nije to instant messaging app, i nije ti on drugar iz klupe.
Moze da bira kome ce da proda, a ti si bas uklizao kako ne treba.


Sent from my SM-G780F using Tapatalk
 
Mozda te otkacio zbog takvog nastupa. Iskreno, ni ja ti ne bi odgovorio pozitivno :)
Prva poruka na cetu ti je: daj mi imei broj
Nije to instant messaging app, i nije ti on drugar iz klupe.
Moze da bira kome ce da proda, a ti si bas uklizao kako ne treba.


Sent from my SM-G780F using Tapatalk

Da li si dobro pročitao šta sam napisao, još mu persiram.Šta je još trebalo da uradim, da napišem pesnički uvod.
 
Poslednja izmena:
Ne bih da te uvredim,ali dzaba si persirao
Ako ne vidis sta ti fali u prvoj poruci kojom se obracas nekom...


Sent from my SM-G780F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno