Šta je novo?

iPhone 11

Za sada nema nikakvih bug-ova, iP 12 Pro Max… za bateriju je jos prerano.
 
Kako ovo da prebacim gore ko sto je ceo zivot bilo, nenormalno mi smeta?
 

Prilozi

  • 7A211C5B-E26A-4499-9DE7-8FDF54E2F445.jpeg
    7A211C5B-E26A-4499-9DE7-8FDF54E2F445.jpeg
    67.7 KB · Pregleda: 110
Imaš u podešavanjima safarija.
 
Ko kaze? Mozda dobije novu kutiji.
Kako ovo da prebacim gore ko sto je ceo zivot bilo, nenormalno mi smeta?
Pritisnes aa sa leve strane pa ti izadje opcija(prva je ona koji trazis.
 

Prilozi

  • B6E9948A-1B4D-45AC-A22B-250B55387CA5.png
    B6E9948A-1B4D-45AC-A22B-250B55387CA5.png
    375.7 KB · Pregleda: 105
Na 11 pro nikad ali nikad nisam imao preko 7h SOT-a, naprotiv bas manje. Novog kupio i 11 pro a i ovaj.
 

Prilozi

  • 8760ECBE-1E7F-4A5A-8D74-E453DDDFDDC8.png
    8760ECBE-1E7F-4A5A-8D74-E453DDDFDDC8.png
    282.8 KB · Pregleda: 90
Onda si imao losu batt moj sot na 11 peo samo wifi 12h 4g 9h

vidim koristis Lpm naglasicu NIKAD ne koristim isti ;-) 58EAF672-5DA2-44A8-A530-10698B4EBDAA.png
 
Pa koristim kad sam ukljuci, tj predlozi ispod 20%. A telefon taj kupljen u radnji, provjerio imei, sve regularno bilo.
 
Ne znam da li sam spao 2x ispod 20% 🤣 i ni tad ne palim lpm samo cancel 🤣
 
pozdrav, da li neko ima iskustva sa 11icom koja je zakljucana na Americkog operatera?
kako prevazici to i koristiti sa srpskom SIM karticom?
 
Zar su zaključani i eSIM i standardni SIM?
 
nemam jos uvek telefon kod sebe, treba da stigne iz Amerike ovih dana
pretpostavljam da ce biti zakljucan, pa gledam koje su mi opcije i resenja u tom slucaju :)
 
nemam jos uvek telefon kod sebe, treba da stigne iz Amerike ovih dana
pretpostavljam da ce biti zakljucan, pa gledam koje su mi opcije i resenja u tom slucaju :)
Sve zavisi da li znaš vlasnika koji je uzeo telefon kod provajdera i da li je isteko ugovor. Ako je prošo vremenski period od dve godine vlasnik kontaktira provajdera za unlock. Provajder šalje molbu proizvodjaču da se otključa. Nekad davno p.n.e. sam imao situaciju sa Iphone 5s koji je bio zaključan na Verizon i rešio na taj način.
 
I ja sam tako rešio ip 6. Sve bilo završeno u roku od 10 min putem mejla.
 
stigao mi je telefon (11ica), zakljucan je na AT&T
probala sam kod njih na sajtu da otkljucam, ali pise da nije isplacen do kraja

koje su mi druge mogucnosti? kako funkcionise RSIM?
 
Poslednja izmena od urednika:
mislim da to nece moci
koliko vidim po netu, treba da udjem u mobile/cellular data opciju u settings-u i da tu povezem esim
ali meni je to disable-ovano jer nije ubacena sim kartica, a kad je ubacim telefon je skroz blokiran jer nije odgovarajuca
 
Aaaaa cek cek jel aktiviran tel sa sim kartic? Ako nije moraces uzeti turbo sim
 
kada ubacim telenor karticu u njega blokira skroz, krene da ga aktivira i onda posle par sek izbaci neku poruku da je zakljucan i trazi odgovarajuci sim

bez sima radi sve ok, osim poruka i poziva :D
 
Kakva je situacija sada za kupovinu 11 pro. Našao sam perfektan primerak. 256gb. Aktiviran krajem juna sa 98% BH. 600€. veličina mi odgovara više nego 12 sa 128gb koji je u istoj ceni. Nije mi bitan night mode na UW.
 
Poslednja izmena:
Odlican je telefon, neces pogresiti.
 
Jedino, možda, nedostatk 5G. Mislim da mu je to jedina "mana" (11 pro).
 
5G kod nas nije ni počeo da se uvodi, pa dok se uvede, testira, pa pusti na najskupljim paketima da se uzme love lepo... Imam 5G telefon ali neko moje razmišljanje, nikakav faktor mi 5G opcija prilikom izbora telefona, uvek je to baterija, ekran, zvuk npr. i najbitnija stavka garancija, bez garancije ne bih smeo da nosim ni jedan noviji iphone, a ove teškaše Pro Max bez AC+.
 
5G nije nikako mada jer prosto sa tim ne mozemo nista, cak i kada se ode negde preko, jedino za sta je 5G dobar jeste speed test, u realnom zivotu niko ne vidi razliku:) (ucitavanje strana itd) s toga nije mu to nikakva mana.
 
Da li još nekako legalno može da see kupi novi iP 11 pro max? Sve sam prevrnuo nigde ga nema.
 
Nazad
Vrh Dno