Šta je novo?

Mobilni telefon Iphon 15 (pro) ili Samsung 24+ (Ultra)

Koji mobilni telefon kupiti

Dejan96

Zapažen
Učlanjen(a)
09.10.2022
Poruke
11
Poena
15
Pozdrav,
U potrazi sam za kupovinom novog telefona i kao budzetske opcije koje mi prvo padaju na pamet su iphon 15 i Samsung S24+ ( u obzir dolaze i verzije Iphon 15 pro i Samsung S24 ultra ali samo ako vrede tu razliku u odnosu na ove)
Paznju su mi privukli i dosta jeftini telefoni Vivo x90 pro i realme gt 6.
Osnova mog koriscenja telefona je slika i video.
Hvala.
 
Ili uzmes Pixel 8 za 500e i dobijes jednu od najboljih kamera trenutno za duplo manje novca.
 
iPhone 15 i S24+ ne spadaju u budzetske opcije...

Ajde reci nam sta si koristio do sada?
Da li si bio samo na Androidu i nisi imao dodira s iOSom (ili obrnuto)?
 
Ma dal smo mi dosli do toga da su ovo budzetski telefoni :) Budzetski telefon je onaj koji mozes da kupis od jedne plate, a ne na rate, al ajde. Dalje ako biras izmedju ova prva dva ili druga dva, isto s drugo pakovanje. Biraj sistem u kome zelis da budes, dizajn itd. Oko mene 95% ljudi ima Apple, uredjaji na poslu Apple kuci radim na Mac OS, i sad ja da kupim Android? Da se razumemo ne mislim ja da je Apple nesto bolji il gori... Ne znam kako ti koristis kameru/video al vecina ljudi gleda sve nesto u detalje i onda sliku i ne pogleda nigde drugde do na ekrau telefona ili stavi na Instagram.
 
Ma dal smo mi dosli do toga da su ovo budzetski telefoni :) Budzetski telefon je onaj koji mozes da kupis od jedne plate, a ne na rate, al ajde. Dalje ako biras izmedju ova prva dva ili druga dva, isto s drugo pakovanje. Biraj sistem u kome zelis da budes, dizajn itd. Oko mene 95% ljudi ima Apple, uredjaji na poslu Apple kuci radim na Mac OS, i sad ja da kupim Android? Da se razumemo ne mislim ja da je Apple nesto bolji il gori... Ne znam kako ti koristis kameru/video al vecina ljudi gleda sve nesto u detalje i onda sliku i ne pogleda nigde drugde do na ekrau telefona ili stavi na Instagram.
Ok za ovo ostalo ali šta ima veze šta ima 95% ljudi oko tebe?
 
Pa iskreno, mislio sam na ljude sa kojima nekad delim fajlove pa airdrop i to. Mislim ja sam toliko godina sad u iOS sistemu da i ne znam mozda se i lako sad dele fajlovi... mada kad razmislim toliko je brz net i paketi da i nema varijanta posaljes na whatsapp. U pravu si mozda i nema veze.
 
Nazad
Vrh Dno