Šta je novo?

Internet provajderi u Šapcu

Djoks31

Zapažen
Učlanjen(a)
04.11.2021
Poruke
1
Poena
21
Zivim u Kormanu, otprilike 8km od Sapca. Trenutno imam box4 paket od mtsa, net 10/1. Ljudi u mtsu me ubedjuju da u selu net ne moze biti maksimum, nego negde oko 7-8 mbps, a cena ostaje ista.
Da li imate nekog provajdera da je bar malo bolji od ovih? Planirao sam da uzmem neki paket bar 20 ili 50 mbps download. Hvala!
 
Zivim u Kormanu, otprilike 8km od Sapca. Trenutno imam box4 paket od mtsa, net 10/1. Ljudi u mtsu me ubedjuju da u selu net ne moze biti maksimum, nego negde oko 7-8 mbps, a cena ostaje ista.
Da li imate nekog provajdera da je bar malo bolji od ovih? Planirao sam da uzmem neki paket bar 20 ili 50 mbps download. Hvala!
7-8 mbps nude i u skoro samom centru grada kao maksimum, proveri da li ima Supernove ili SBB.
 
Zivim u Kormanu, otprilike 8km od Sapca. Trenutno imam box4 paket od mtsa, net 10/1. Ljudi u mtsu me ubedjuju da u selu net ne moze biti maksimum, nego negde oko 7-8 mbps, a cena ostaje ista.
Da li imate nekog provajdera da je bar malo bolji od ovih? Planirao sam da uzmem neki paket bar 20 ili 50 mbps download. Hvala!
trazi ovaj ruter Ha35-22 snjim mozes da imas bar 20-50mb
 
7-8 mbps nude i u skoro samom centru grada kao maksimum, proveri da li ima Supernove ili SBB.

to prosto nije istina, ja imam fenomenalnih :)D) 20+ na obilaznom putu lol
u gradu se razvlaci MTS optika konacno jer je gradski monopol SBBa zavrsen

ADSL ima svoje limite, i svejedno ti je kojeg provajdera imas
resenje ti moze biti mobilni internet kod nekih mobilnih provajdera, ali to bi trebao nekako da isprobas kako funkcionise jer i to varira od lokacije do lokacije
Trenutno koristim telenor i imam u proseku 40-60 mbit DL i 50 UP ali u centru grada
Manjkavost mobilnog interneta je da ti brzine zavise od rutera koji dobijes, od vremenskih uslova, od signala koji imas, i naravno ogranicen si mesecnim protokom (mislim da je najveci protok koji se nudi 450 GB u VIPu)

Nisam siguran da li cuveni GromNet jos funckionise on je bio kakvo takvo resenje za seoska naselja gde nema mnogo alternativa
 
to prosto nije istina, ja imam fenomenalnih :)D) 20+ na obilaznom putu lol
u gradu se razvlaci MTS optika konacno jer je gradski monopol SBBa zavrsen
Gde je to optika ? Najiskrenije nigde nisam video, jedino sto sam video i sto koristim je SBB optika, ali svakako...


Nisam siguran da li cuveni GromNet jos funckionise on je bio kakvo takvo resenje za seoska naselja gde nema mnogo alternativa
Postoji kao Astra Telekom, stari korisnici Groma koriste jos uvek internet preko antena, ali nisam siguran da li mogu novi korisnici.
 
Izvini, nisam bio jasan, prema informaciji koju sam dobio sledece godine se MTS optika razvlaci po gradu (da li se sada radi po tom pitanju nesto - nemam pojma, mada mogu da proverim)
 
E taman mi istice ugovor u avgustu pa ce valjda stici optika i do mene na Trkalistu😉
 
Nazad
Vrh Dno