Artz
Čuven
- Učlanjen(a)
- 05.12.2000
- Poruke
- 788
- Poena
- 619
Kada pokusam da otvorim link iz prozora Internet Explorer -a 6 dobijam samo otvoren prozor, a nista se ne ucitava. Kada u takovom prozoru pritisnem stop, u adress bar -u bi trebalo da se pojavi adresa stranice ali ne. Umesto toga ispisuje standardnu error stranicu IE -a. Posle Sp1 -a isto se desava.
Pomagajte!!!
Pomagajte!!!