MixMasterMike
Slavan
- Učlanjen(a)
- 19.06.2008
- Poruke
- 423
- Poena
- 320
Da li ima negde da se kupi Microsoft Intellimouse Explorer 3.0? Video sam da ima IMO i WMO ali IE 3.0 nigde (inace mislim da Pakom uvozi Ms proizvode, ali samo imaju ova poslednja 2 modela).