Šta je novo?

Instalacija Office 2021 - pitanjca

gmlale

Čuven
Učlanjen(a)
09.12.2003
Poruke
727
Poena
619
Moja oprema  
Mobilni telefon
063626864
Pristup internetu
  1. Optički internet
Kupili smo 3 paketa Office 2021 Home&Buisness i trebam ih instalirati na 3 kompa koji imaju win 10 pro, ali svi su instalirani sa lokalnim nalogom a ne Microsoft accountom. Za instalaciju Officea mi treba da se logujem sa MS nalogom. Šta mi je najbolja varijanta? Da li da otvorim jedan univerzalni nalog za Office na nivou ustanove (ukoliko je to moguće) koji bi mi služio za Office licence za celu firmu ili? Ili je najbolje da za svaki računar kreiram MS nalog pa sa lokalnog naloga prebacim na MS i sa njega da instaliram office, ti računari će u narednom periodu biti vezani na domen ili...
 
Što se tiče načina instalacije ja sam office uvek instalirao na lični nlaog i uvek je bilo sve ok...veže se za nalog i posle instaliram na računar na koji hoću. Neki ofici se vežu za računar...tako da ja mislim da je jedini pravi put da se kontaktira prodavac pošto ste kupili office za ustanovu i da Vam kaže koje su opcije moguće sa vašom verzijom offica lii da se zove MS support.
 
Ako shvatam moze sve na jedan nalog da se smesti, barem sto se tice office-a. Bilo bi pozeljno da ne moram da prebacujem lokalni windows nalog na MS nalog.
 
Nazad
Vrh Dno