Šta je novo?

Info

masaj

Cenjen
Učlanjen(a)
21.05.2013
Poruke
256
Poena
170
Pozdrav svima na forumu naime posedujem I5 3470 na Asus ploci oznake P8B75-M LE i zelio bih da napravim upgrade sa 2x4 DDR3 133mhz kingston Hyperx genesis na kingston cija je brzina 1600 mhz.Bios mi je isti koji je i dosao uz maticnu i datira iz 2012 god.Da li mogu imati problema u radu i da li moze moja ploca da podrzi ovu brzinu memorije od 1600 Mhz rasporedjenih u 2 slota od po 8GB.Hvala svima na konstruktivnom odgovoru i srecna vam nova 2021
 
Upravo probao naime nije kignston memorija vec corsair na 1333mhz oznake CMX8GX3MA21333C9.kada se obe memorije postave sistem prepoznaje samo 8GB pojedinacno sistem vidi samo 4GB.Mislim da je jedino resenje da upgrejdujem na zadnji bios
 
Samo ako nije problem malo razgovetnije, jer je ovako veoma teško pohvatati koji je problem i šta uopšte pokušavaš?
 
Samo ako nije problem malo razgovetnije, jer je ovako veoma teško pohvatati koji je problem i šta uopšte pokušavaš?
lik mi je nudio ovaj corsair sa ovom oznakom koju sam postavio ali kada na google upucam u stvari vidim da je to kit od 2x4GB a ne 2kita od 8Gb.imam vec sada 8GB tako od upgrejda nista na 16 Gb:) ja sam mislio da mion prodaje 2kita po 8Gb tu je problem zato sam mislio da zbog biosa koji je fabricki nece da mi ucita pravu vrednost kolicine memorije pa sam se spremao da flesujem bios:)
:cool:
 
Mogao bi da malo počneš da koristiš znake interpunkcije, ne bi verovao koliko se tekst koji napišeš lakše i sa više razumevanja čita.
 
Mogao si da mi ne uzmes za zlo,ipak je Nova godina
 
Nazad
Vrh Dno