Šta je novo?

Info Slusalice Razer Tiamat 7.1

eXVeRiTo

Cenjen
Učlanjen(a)
23.01.2012
Poruke
91
Poena
159
Dobar dan forumasi.

Juce sam kupio Razer Tiamat 7.1 slusalice,za sada mi sluze za igrice,pretezno za CS GO (Counter Strike Global Offensive)
Eh sad ne znam kako da podesim slusalice za CS GO.
Cuje se sve lijepo kad se pucaju dalje i to i cujes ga ako trci i ako je prilicno daleko,al sto je neko blize ili tako to slabije se cuje...Tako da ne mozes da ocijenis da li je bas blizu.
Ne znam jesam li vam to objasnio sta mi treba.
Da cujem i kad je blizu jako ono da se zna da je blizu.

Na cs ima da se podesi na Headphones.2spikersa,4spikersa i 5.1.

A na sluskama,na kontroleru ima da se gasi i pali 7.1
ima i da se svaki zvucnik na slusalicama poveca koliko hoces.


PUNO VAM HVALA.
 
Koju zvucnu imas,jer si podesavao u drajveru,kako povezujes sluske usb??
 
Zvucna intregrisana Gigabyte z68xp-ud3 1.3 . (zvucna 5.1)
Posto cs najvise moze na 5.1,tako sam stavio i na zvucnu...
 
Svaku boju u pravi port na zvucnu i usb u usb :)
 
Uzeo sam zvucnu Asus Xonar Dxxda 7.1 dobio sam poboljsanje,al' mi ipak nije to to.
NE daju mi bas taj dobar zvuk da kaze covjek ''KAKVE SU OVO ZVERKE OD SLUSALICA''.
Jer ipak one kostaju 200dolara,moraju opravdati tu cijenu. !
 
Kod mene na Razer zvucnoj je ukljucen 360 ESP za igre. To je bas to sto pricas ali radi pravilno. To jest obruto nego tebi, cuje se "dalje" nego obcine zvucne ali precizno.
Doduse ja ne koristim zvucnike, vec stereo slusalice. A zvucna simulira i Quardophonic
 
Ja sam iskljucivo uzeo za igrice i filmove,imao sam prije njih Barracuda 5.1 koje su me odusevile,i prodao ih i sad uzeo Tiamat 7.1 i ko da su Barracuda 5.1 bolje od njih,takav imam osjecaj.

Ocekivao sam da cu na CS GO da cujem ''sve'',dje je ko tacno i sve,ja cujem dosta,al nije to to...
Vidim da to nije to,e pa jesu li stvarno takve ove slusalice ili nisu,ako jesu,definitivno ne vrijede 200 dolara.

Bas zbog toga sam uzeo i navedenu zvucnu da kad ih stavim na glavu da uzivam u njima,al' eto dobio neko poboljsanje,al to nije to..

E ne znam.:/
 
Ako ti stvarno ne daju dobar zvuk probaj na drugom kompu,ako je I tu isto moj savet ti je da ih prodas I kupis asus Vulcan anc ili cm storm sirius.Anc sam probao,razbijaju.
 
Ja sam iskljucivo uzeo za igrice i filmove,imao sam prije njih Barracuda 5.1 koje su me odusevile,i prodao ih i sad uzeo Tiamat 7.1 i ko da su Barracuda 5.1 bolje od njih,takav imam osjecaj.

Ocekivao sam da cu na CS GO da cujem ''sve'',dje je ko tacno i sve,ja cujem dosta,al nije to to...
Vidim da to nije to,e pa jesu li stvarno takve ove slusalice ili nisu,ako jesu,definitivno ne vrijede 200 dolara.

Bas zbog toga sam uzeo i navedenu zvucnu da kad ih stavim na glavu da uzivam u njima,al' eto dobio neko poboljsanje,al to nije to..

E ne znam.:/

Da si ostavio slusalice Barracuda i nabavio zvucnu Barracuda bilo bi ti vrh za igre. Bas je sve pravljeno za komplet. Mada ja nikada ne bih menjao DJ slusalice za neke gaming.

Mozda na kompu imas smetnje. Skini program DPC latency checker i gledaj skalu pa kazi rezultate
 
Radio sam ovaj test nekih 15-20min nisam mogao vise cekati,jel dovoljno ?

Evo ih rezultati hp.jpg

Samo je jednom javila 1025 ,vecinom je bilo od 50 do 100.
Pa neki put digne do oko 200...pa rijetko do 500 itd.

Ne razumijem se u ovaj test :)
 
Poslednja izmena:
Bitno je da ne ide preko 1000, u crvenu zonu. To ti je ok, znaci nije to problem :)
 
Cek tebi Tiamat radi preko Synapse 2.0 ili kako?
Inace koliko imas miseva?
 
Na Synapse mi je deathadder 3500dpi.
A kad stavi Razer surround gasi se drajver Synapse..:)

Pa mislis da stavim taj surround drajver,al veze nemam kako on funkcionise
 
Koliko sam ja ukapirao Razer surround se implementira u Synpase 2.0 kada se instalira. Mozda ga zato gasi jer instalira :) Kada instalira uradi restart. Synapse je inace jako bagovit.
Sto se tice igara zvuk ti je los samo u CS?
 
Pa u Doti 2 i CS mi nije zvuk kakav sam ocekivao da cu dobiti od slusalice ovog ranka.
DOk u Crysis 2 multiplayer se cuju bas dobro,pojacane na pola ne cujem nikog oko mene sto prica,a na MAX kad pojacam cist je zvuk,al mnogo jak.Tako da je u Crysis 2 okej,

Nisam druge igrice probao,a na YT se cuju slabo,nista posebno ono,vjerovatno jer rade samo 2 zvucnika.
 
Tvoj Tiamat koliko znam sa testova daje vrhunski zvuk za igre.
Da se vise ne bi cimao, sto ne pitas tehnicku podrsku od Razera. Popuni njihov support obrazac i dobices veoma brzo odgovor na mail. I bice jako ljubazni :)
 
Vrh Dno