Šta je novo?

In ear slušalice sa mikrofonom?

vatrogasac53

Slavan
Učlanjen(a)
18.06.2008
Poruke
1,411
Poena
375
Koje su najkvalitetnije slušalice sa mikrofonom- bubice?

Kod kolega ima Air Pods 2 (koje mi deluju logičan izbor), ali sigurno ima nešto bolje.
Već imam komplikovan broadcast setup sa audio interfejsom, sada mi treba nešto pokretljivije za sastanke (prioritet je da me ljudi lepo čuju).
Jedini kriterijum je da imaju multipoint Bluetooth konekciju.

Hvala
 
Poslednja izmena:
Za Apple su ti Airpods odlične, šta ti bolje tačno treba? Imaš Pro verziju.

Ja koristim na poslu Jabra Evolve 65SE, možda ti to igra ulogu, ako si ti taj koji najviše govori i bitno je da te perfektno čuju, mada ja koliko sastančim od korone naovamo preko video poziva, većina tih bubica zvuče odlično (kod učesnika sa druge strane žice).

Za sastanke od kuće koristim SountPeats Air3 i Air3 Pro, one su jeftinije, a jako su dobre. Apple mi ne igra ulogu jer imam mešane uređaje, a ne mogu imati džak slušalica, ove su AAC/AptX-Adaptive, po BT protokolu i imaju odlične mikrofone. Pro ima ANC, odlično dođe za avion i druge bučne sredine.

Mogao sam i kraće da ti napišem, ako si na Apple uređajima, slobodno se drži Apple slušalica.
 
Poslednja izmena:
Mislim da Air Pods 2 nisu multipoint. Koristim sve moguće operativne sisteme, na poslu i van njega.
 
Mislim da Air Pods 2 nisu multipoint. Koristim sve moguće operativne sisteme, na poslu i van njega.
Moja preporuka za B&W Pi7
A ovako consumet friendly imas sony wf1000xm4 (najavljene su i xm5). Ali meni sony ne odgovara iako su dosta smanjili profil i dalje su mi velike. Ove Pi7 su mini verzija u poredjenju sa sonijem a imaju dual drivere unutra uz anc/ambient/multipoint. Od mana anc nije na nivou xm4/official aplikacija ne podržava EQ. E sad i ovako stock bez EQ kidaju i airpods i sony , cak su zvucno meni bolje i od chifi iems od 150$ koje sam onomad uzimao (pre 3-4 god). Vrv to nije slucaj sa sadasnjom postavom al ako zelis nazovi "hifi" zvuk iz tws onda su mi ove za sad top pick. SENNHEISER Momentum tws posle 2 nisam probao.
B&O imaju isto tws msm da su e8 model, verovatno imaju isto bolji sound sig od proseka airpods/sony. Sto se tice mikrofona nisam imao problema tokom razgovora niko nije nista prigovorio nit mi je skrenuo paznju da se drugacije cujem. Pa eto ako ti sta znaci😅
 
Preporuka za neke jeftine in ear flat wired bubice? Imao sam Nokia WH-108 i sluzile su me dobro, pa bih neke u tom rangu.
 
Nazad
Vrh Dno