Šta je novo?

Imam titl za Training Day...

  • Začetnik teme Začetnik teme bibby
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

bibby

Čuven
Učlanjen(a)
09.12.2000
Poruke
2,974
Poena
680
... ako neko hoce neka se javi, film je nov i nema titla na netu, a neko se takodje interesovao.
 
šalji i meni

___ poz. iz VJ ___
 
Re: Re: Imam titl za Training Day...

Evo Vam ga u attach-u 😉 Ja jos samo film da nabavim i coolarica 🙂
 
Nazad
Vrh Dno