Šta je novo?

Imam pitanje u vezi foruma...

nije kod tebe, vec na forumu, jutarnji sati :)
 
Ja sam se ulogovao nešto pre 5h i nije ga bilo. Nešto kasnije sajt je bio jako sporo dostupan, 2-3 minuta da otvori stranicu.
 
Мислим да је неко већ написао у неком подфоруму, али, ето, да похвалим интеграцију Бенчмарк вести у форум. То сам тек од скоро провалио, можда је било одувек (толико о моћи опажања 😁). Мени то значи пошто сајт не посећујем а форум веома често. Толико.
 
Ne znam da li je prava tema, ali ne bi bilo lose dodati u opisu profila - Moja Oprema, pored Steama, dodati i ostale platforme, PSN i Battle.net na primer. :)
Ne znam koliko je to posla, ali eto, sugestija.
 
Evo sad i kod mene ovog justra
1680068713852.png
1680068895184.png
 
Identicno i kod mene, do sada se nije desavalo, cak ni ujutru kad je prijavljeno da postoji problem. Ja ulazim preko mobilne verzije ako nesto znaci.
 
Nije mi jasno kao to prolazi. učlanjen istog dana a 7 postova i 4 poena za nakoliko sati. Verovatno neki spammer bot, luta okolo i pravi članstvo u forumima. pa gde prođe, Nema tu neke odbrane od toga jedino možda da se uvede "I'm not a robot" prilikom učlanjenja mada ni to nije 100% sigurno. Glavno je da ne vodi do malware-a ali ne treba ni da se otvara. Ja sam otvorio i slikao preko live Linuxa za svaki slučaj.
 
Poslednja izmena:
Zamolio bih ako može pomoć administratora jer imam problem da se ulogujem na forum preko računara, na telefonu sam stalno ulogovan i tako radi bez problema.
Kada pokušam preko računara izbaci mi da je pogrešna lozinka i da pokušam ponovo. Inače lozinku sam promenio pre par meseci kada je bio onaj problem.
 
Kad "sakrijem" odredjene forume, neko vreme ostanu saktiveni:

1681281262562.png

Ali uvek se to podesavanje resetuje posle odredjenog vremena i opet su svi otvoreni.
Jel tako treba da se ponasa? Koristim Brave, ali sam iskljucio Shield za benchmark, trebalo bi da se ponasa kao obican Chrome
 
Kako da mi tekst bude podebljan, jel treba kao na wa da stavim zvezdicu na pocetak i kraj teksta koji zelim da podebljam ili na neki drugi nacin? Hvala!
 
yA7iUsm.png
 
Šta rekoste da je problem sa embedovanjem? Ne kači mi se ništa sa Tjuba kad vidim da izbacuje one sive prozorčiće umesto lepo embedovanih klipova.
 
Pojedine imidze (Zanimljive i smešne slike 2023) ne mogu da vidim, tacnije samo imidze koje postavlja kolega @iOS, u cemu je problem ??
Pretpostavljo sam da je do mene, ali sam probao sa vise browser-a (opera, chrome, edge), takodje i na mobilnom i sve isto..takodje brisao kes, istoriju, gasio adblokere itd.
Vidim da ljudi lajkuju slike, znaci da ih vide, sta moze da bude??
 
^ Postavlja ih na imgur, a ne na forum. Ne vidim ih ni ja, možda su obrisane sa imgur.
 
Imgur ne radi normalno od juče, ne vidim nijednu sliku okačenu tamo, ni ovde, ni na drugim mestima.
 
Ok hvala, to je vec logicno. Bitno da nije do mene, da ne gubim dalje vreme.
 
Pojedine imidze (Zanimljive i smešne slike 2023) ne mogu da vidim, tacnije samo imidze koje postavlja kolega @iOS, u cemu je problem ??
Pretpostavljo sam da je do mene, ali sam probao sa vise browser-a (opera, chrome, edge), takodje i na mobilnom i sve isto..takodje brisao kes, istoriju, gasio adblokere itd.
Vidim da ljudi lajkuju slike, znaci da ih vide, sta moze da bude??

^ Postavlja ih na imgur, a ne na forum. Ne vidim ih ni ja, možda su obrisane sa imgur.

Tačno je da su na imgur postavljene i nisu obrisane već na regularnom nalogu 😃
Meni ih normalno prikazuje. Pokušajte na drugom browser-u ili uređaju, ne zbog ludo zabavnih slika već fenomenološki da vidimo da li je do njih 😃
 
Ja sam isprobao tri browsera i mobilni, nigde se ne vide. Nemam nista drugo za probu.
Pogledao sam i tvoje slike postavljene marta, ni jedna se ne vidi. Ni u temi "istorijke slike".

sshot-2023-05-14-[1].png

sshot-2023-05-14-[2].png
sshot-2023-05-14-[3].png
 
Taj deo mi već nije jasan i logičan, većina članova ih vidi ili se bar nadam da ih vidi 😃
 
Evo probe radi najsvežija slika, link ka slici, i identična slika preko foruma 😃

ZXYHvaA.jpg



ZXYHvaA.jpg


ZXYHvaA.jpg



Ovo ubacujem čisto da vidim da li ja možda negde grešim, ali ništa drugačije ne radim nego ranije.
 
Jok, ni ova se ne vidi, osim kad ubacis na forum.

sshot-2023-05-14-[4].png

Ovo dobijam kad kliknem na link slike..

sshot-2023-05-14-[5].png
(The HTTP 429 Too Many Requests response status code indicates the user has sent too many requests in a given amount of time)
 
Iskreno nemam predstavu do čega je, možda neko ko je tehnički pismeniji, ili se već sretao sa ovim, može da sugeriše na rešenje 😃
 
Moja Imgur galerija trenutno izgleda ovako:
2023-05-14 16_11_54-Window.png


A kad koristeći Greenshot idem na "Upload to Imgur", po završetku uploada dobijam ovu poruku:

2023-05-14 16_12_50-Window.png
 
Rekao bih da je problem do internet provajdera. Telekom i Supernova imaju ovaj problem. Kada na telefonu pristupim preko mobilnog interneta, slike sa imgur se prikazuju.
 
  • Like
Reagovanja: iOS
Mislim da si u pravu 😃 Iskljucio VPN kod Telekoma i odmah ništa ne prikazuje na Imgur, ako ga iključim, sve normalno radi 😃
 
Poslednja izmena:
A kakve to veze ima samnom? :oops:
Sad se sve slike normalno vide, nista nisam cackao?
 
Nazad
Vrh Dno