Šta je novo?

Imam pitanje u vezi foruma...

Može li ovo da se sredi, kada smanjim veličinu prozora.
Mislim da je skaliranje po kolonama loše odrađeno ... prva slevo zbrčkana a ostale desno ostaju nepromenjena (a krajnja desno najmanje je bitna)
Pogledajte prilog 378352

Neču sada da ulazim u diskusiju krajnjeg desnog polja gde je "Ostani u toku!" i ostalo ispod nje takođe nepromenjene veličine
Na kom uređaju?
 
Meni se u Holandiji poslednjih par meseci non stop javlja “verify you are human”.
Pri svakom ulasku na forum posle nekoliko minuta. To se ranije nije dešavalo.
Baš smara. :)
Imali smo problema sa DDoS napadima iz Holandije, konkretno nekoliko hosting i VPN provajdera je bilo kompromitovano pa su bili korišćeni za sve i svašta. Pravilo je uklonjeno za sada.
 
Da, bilo je promene fonta na prvoj strani foruma ali to je bila posledica greške u CloudFlare konfiguraciji koja je ispravljena.
Мени се свиђао тај фонт, леп је био.

Едит: где се сада налази опција да означим све теме прочитаним?
 
Imali smo problema sa DDoS napadima iz Holandije, konkretno nekoliko hosting i VPN provajdera je bilo kompromitovano pa su bili korišćeni za sve i svašta. Pravilo je uklonjeno za sada.
Da, vidim. Sad radi normalno. Hvala, stvarno je smaralo. :)
 
Screenshot_2023-03-03-15-27-08-158_com.android.chrome.jpg
tu je :) ispod "otvorite novu temu"
 
Na kom uređaju?
Računar, odnosno laptop. I ne samo jedan, i ne samo jedan brozer

Ono slična stvar je i na osnovnoj strani sajta
1677877747870.png
nema ga meni (vesti, članci, testovi ...), vidljiv tek kad se maksimizuje, nebitno svetla ili tamna tema. Smanjio sam skrinšot na 50% da ne "udara" mnogo
Možda nemaju veze, ali da primetim ...
 
Da li neko ima objašnjenje zašto sa google chrome na laptopu ne mogu da pišem odgovore, slike su mrtve ne reaguju na klik da ih uvećam. Samo da čitam mogu, kao da sam gost a ne prijavljen. Pretpostavljam da samo ja imam takav problem jer čitajući temu unazad, nisam našao da se neko žali.
 
Imao sam i ja i to vec 2x isti problem. Neko od modova mi je pomogao tako sto mi je savetovao da se logujem preko drugog brauzera.

Na laptopu imam instaliran samo jos Edge i sa njim nije bilo nikakvih smetnji, normalno sam funkcionisao a posle par dana proradilo (samo od sebe) u chromu,
 
Kod mene je ovako od prvog dana registracije a Edge ne mogu pa me ubijte
 
Где је нестала тема Streaming servisi за игре? (нисам сигуран за наслов теме јер је изгледа обрисана). Помињао се GeForce Now и како ради.
 
 
Сад сам нашао, хвала ти, читава дискусија је обрисана.
 
Nema tog kod mene na FF i Edge. Možda ste vi nešto zakačili.
 
Nema tog kod mene na FF i Edge. Možda ste vi nešto zakačili.
Ништа закачио - касперски чува стражу 😉
Али се ово често понавља у јутарњим терминима.
 
Mene "čuva" samo Defender ali ja se budim u 5H i do 6H sam već kroz Benč i nekoliko drugih sajtova,
 
Nemam ton na youtube klipovima preko foruma. Klip pušten direktno sa youtube ima ton.
Još neko sa istom situacijom?
 
Sve ok na svim platformama
 
Ne kačite ništa niti možete na ovaj način
Nije zakačio ni Forum, nego neko masovno spamuje.
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Postovani,
zasto forum ne radi kako treba na Opera browser-u? Sve je malo i minijaturno.
Hvala
 
Untitled.png

Ctrl + Scroll na mišu
 
I kod mene spam...
 

Prilozi

  • Screenshot_20230321_075204_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20230321_075204_Samsung Internet.jpg
    127.4 KB · Pregleda: 37
Nazad
Vrh Dno