Šta je novo?

Imam pitanje u vezi foruma...

@jaksa
Pitanje "Da li je dozvoljeno napisati "Слава Україні!" bilo gde, pa samim tim i staviti u potpis?" i "Da li je slogan "Слава Україні!" politika, a narocito "bilo kakav drugi vid političkog konteksta" kako pise u gore pomenutom pravilu?"
Razumeh da je tvoj odgovor "Naravno da je dozvoljeno".
Bar si odmah odgovorio, za razliku od DukeLander-a, i to jasno, glasno i nedvosmisleno.
 
1) dozvoljeno je, i ne samo to.
2) nije politika - mogu da objasnim zašto nije ako već nije jasno. Ukratko - Živela Srbija nije politika, Živeo Sloba Milošević jeste politika, i hajde da ne banalizujemo ubuduće.
3) Ubuduće, pitanja postavljajte u vezi tema foruma a ne npr zašto Perica ima avatar Juventusa a ne Čukaričkog.

Razumem da je Duke-u nezgodno da odgovori kad je video da je pitanje direktno vezano za drugog moda, i mislim da je tačno i odlično odgovorio. Na žalost, ja ne videh pitanje do večeras.

Idemo dalje, a i da spavamo sad.
 
1) dozvoljeno je, i ne samo to.
2) nije politika - mogu da objasnim zašto nije ako već nije jasno. Ukratko - Živela Srbija nije politika, Živeo Sloba Milošević jeste politika, i hajde da ne banalizujemo ubuduće.
Ja mu 2x krecio isto, ali dzaba...
Covek se ocigledno pravi da mu treba crtati, jasno je sve....
 
Hvala, sve ok, ovo i jeste udar na mene.
 
Pitanje.
Sta je dozvoljeno odnosno zabranjeno staviti u potpis?
Ako moze odgovor od administracije samo.
Jakša i DukeLander su vrlo jasno objasnili stvar. I oni su administracija, a ne samo onaj kojem to piše ispod imena. Nisam siguran koja je poenta ove farse na tri strane, ali kompletno je bespotrebna.
 
Ево једно неутрално питање (за мобилну верзију форума): кад кликнем на звонце за нове постове и оно ми излиста све нове постове, кад кликнем на неки пост, баци ме на одговарајућу страну и кад се вратим, звонце затворено, морам поново да га кликнем. Ово до скоро није било тако, звонце је остајало отворено кад се вратим. Јел форум сад тако ради или је нешто до мене? Користим Фајерфокс.
 
Tema nije ažurirana godinu dana, tako da to nije nešto što se promenilo.
 
Јел тако и осталима ради, како сам описао у првом случају?
 
Meni isto na FF
 
Вратило се старо понашање звонцета (алерта), урааа... 😁
 
Ne znam da li je do mene, tema o napajanjima.

Screenshot_20221207-155655.pngScreenshot_20221207-155644.png
 
^Hacked by UCA.
 
iOS je u pravu, i to nije jedini sajt koji je uveo takve izmene. Npr. meni se dešavalo da pomislim da sam bukmarkovao pogrešan sajt, da pratim pogrešne profile WRC, sportskih šampionata ili raznih YT kanala (koji bukvalno nikakve veze ne treba da imaju sa geopolitikom), samo zbog navedenih izmena logoa i boja. Ali šta da se radi, neki očigledno misle da forsiranje jalovog Orvelizma nije na izmet.
 
Poslednja izmena:
Ajde da pitam i ovde, mozda sam prethodno postavio pitanje na pogresnom mestu pa mi je opet obrisan post.
U temi "Zanimljive i smesne slike 2022" vec nekoliko puta mi se brisu postovi (slike).
Rekoh sebi, ajde mozda sam negde preterao, pa sam prelazio preko toga.
Sada me stvarno interesuje: zasto su mi poslednje slike obrisane?? Mislim da nikako nisu protiv pravila.
Molim da mi se ne obrise ponovo post bez odgovora.
Sta sam pogresio da znam za ubuduce?
 
U zadnja 3 meseca ( dotle sam gledao) imas 2 obrisane slike u Zanimljivim, obe su direktno vezane za Srbiju na SP.
Za to imas posebnu temu.
 
Brisane su mi i slike koje nemaju veze sa tim. I vise od dve zato sam jedno vreme i prestao da postavljam slike.
Ajde neka budu dve, jednu sam sad okacio, a drugu mnogo pre pocetka prvenstva. Tad jos nije bila tema.
Na mojoj slikci je akcenat na zaplanjce, a ne na Srbija vs SP. Jeste da ko nije upoznat sa pricom da "de god odes ce sretnes zaplanjca" ne kapira.
U temi Zanimljive postoje jos sijaset slika koje su vise vezane za SRB na SP nego moja pa i dalje su tu.
 
Treba da ti pravim ss da bi se uverio da si u zabludi?
Obrisane ti 2 slike zadnjih meseci, gomila nije i sada je to veliki problem...
Idemo dalje, nemam vremena za gluposti.
 
Nema potrebe, jasno mi je.
I molim bez uvredljivih etiketa.
 
Da li je možda moguće da ponekad neki post ne prođe tj, ne bude "zapamćen". Imam takav utisak ponekad, možda klick na "Objavite odgovor" ne uspe ili izađem prerano ?
 
@terzazak takodje
@CountMike moguce, samo jedna poruka u slikama ti obrisana zadnjih nedelja.
 
Da, znam, to je ona koja je već bila skoro.
 
Koje su šanse da "scroll to bottom" dugme na mobilnoj verziji anchor-uje do dna teme a ne bas skroz do dna stranice gde ima dosta nebitnog sadržaja i onda moras da se vracas gore do teme (da bi otišao na drugu stranu teme recimo..)
 
Isto sam pitao nedavno Kutiju, kaze proverice da li platforma dozvoljava takve parametre podesavanja.
 
Kako ja sad da vratim profil ,ne mogu da promenim šifru jer taj email ne koristim više
 
Juče sam promenio lozinku a tek danas mi je tražio da upišem tu novu.
 
Nakon reseta šifre za vikend, morao sam da se ponovo logujem na poslu. Nije mi tražio 2fa. Piše da je enabled u podešavanjima.
Izlogovao se i probao opet i instant ulazi samo uz šifru.
Šifra je nova i savršeno bezbedna, nije to problem za sada.
Ne sećam se da li sam u zadnjih mesec dana radio login i da nisam možda štiklirao da me zapamti. Nisam sada u mogućnosti da baš detaljno testiram.
 
Kako ja sad da vratim profil ,ne mogu da promenim šifru jer taj email ne koristim više
ovo piše u obaveštenju:
U slučaju da više nemate pristup mail nalogu koji ste koristili prilikom registracije, pošaljite upit za promenu email adrese na [email protected] sa dokazom da ste vi zaista vlasnik naloga i novom email adresom koju želite da koristite. Samo onim korisnicima koji uspeju da dokažu vlasništvo nad nalogom će biti zamenjena email adresa.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno