Šta je novo?

Imam pitanje u vezi foruma...

Pozdrav svima. Imam jedno pitanje.
Poslednjih nekoliko dana, svaki put kada otvorim novu stranicu foruma ili refresh-ujem, pojavi se sledeca poruka. Koristim Brave browser, ako je to relevantno. Kada uklonim poruku, sve funkcionise normalno, samo je malo zamorno zatvarati je svaki put kad otvorim novu stranicu.
 

Prilozi

  • Screenshot 2022-10-25 170339.png
    Screenshot 2022-10-25 170339.png
    27 KB · Pregleda: 96
Hvala za info.
Ne sećam se da sam napisao nešto što je protivno tom "uputstvu" (što ne znači da zaista nisam :) ) nego mi je čudno da osim one poruke da nemam privilege za reply, nemam drugu notifikaciju iliti obaveštenje (odakle to, kako, zašto i dokle važi) kao što sam imao za warn poene ili tome slično.
 
Obaveštenja se ne šalju za reply ban. Za warn-ove mogu, ali i ne moraju da se šalju obaveštenja. Nisi dobio warn.
 
Kod mene se dešava nešto čudno kad u Firefoxu na telefonu kliknem da otvorim neku temu ili potforum - otvori se Tapatalk. :D
Ne kapiram zbog čega.
 
Sertovano je da njime po defoltu otvara tu vrstu protokola
 
Ne želim, treba mi ta opcija za druge linkove i aplikacije. Benchu uvek pristupam preko računara, ali mi je zatrebalo da nešto vidim preko telefona juče i onda se desilo to sa Tapatalkom, pa da pitam.
 
giphy.gif
 
Da li može da se otvori tema "Yettel gasi 3G signal na 2100 MHz" i da se postovi prebace u nju iz ove teme:

 
Poslednja izmena:
Kad se forumu pristupa preko mobilnog, gotovo je nemoguće u postu navesti nik korisnika (forumaša) npr. @Čika_Kure
jer se nik sam od sebe obriše čim se udari space znak na mobilnom (ili bilo koji drugi), i ostaje upisano samo @ i početnih par slova na mom primeru @Cik ili @Cika ili @Cika_ zavisi koliko si sam slova manuelno napisao...

Takođe pokušaj smanjenja veličine (crop) slike koja se kači u 99,99% slučajeva dovodi do brisanja slike iz tela posta i slika ostaje samo u attachmentu.


Ovo je problem samo kod pristupa forumu sa mobilnog, sa PC je sve ok...
Valjda sam dobro objasnio šta je problem.
 
@Čika_Kure , ne treba razmak, odmah pises ime
Nisam dobro objasno...

Npr. ako hoću napišem: "Hvala @DukeLander na savetu". Iza @DukeLander moram staviti razmak da bi napisao "na savetu". Kad stavim razmak da bi nastavio da pišem @DukeLander se pretvara u @dukel (ili šta god da sam napisao manuelno pre nego što sam iz padajućeg menija odabrao opciju punog nika člana tj. u ovom slučaju @DukeLander)...

Jedino ako te nisam dobro razumeo da odmah posle izabranog nika nastavim da pišem, ali onda mi ime i u tom slučaju nestane jer @Dukelanderna savetu ne postoji kao korisnik...
 
@Čika_Kure Кад кренеш да куцкаш @ па корисничко име, кликни на име из листе која се појави испод и аутоматски форум попуни остатак и дода размак па само настављаш са текстом.
 
@Čika_Kure ne moras razmak nigde, samo @ pa ime i odmah nastavljas da pises sve bez razmaka. Mozda ti je nesto do fona/browsera, probao i na Oppo i Samsung, sve isto i ok radi.
 
Пробај други браузер или тастатуру. Ја користим Edge/SwiftKey комбинацију.
 
Zadnji post sam ti pisao sa Sasmunga sa Samsung tastaturom
 
imam pitanje koji provajder je na ovom forumu zasticen odnosno za kog provajdera se ne sme napisati nista ruzno i ako je istinito?
 
malo kulture nije naodmet. nema problema dok god pravila nisu prekršena
 
a, znaš li da su ovde zabranjeni dupli nalozi? banovan si verovatno zbog rečnika i spamovanja
 
a, znaš li da su ovde zabranjeni dupli nalozi? banovan si verovatno zbog rečnika i spamovanja
pa ako sam opet prekrsio zakon onda me opet banuj ja ne umem da se foliram i lazem , mator sam previse da igram igrice ....
recnik normalan nisam psovao nisam upucivao kletve i slicno.
iznerviran zbog sbb-a i ono ocajan i nemocan sam napisao prvi put na ovom forumu poruku napad na sbb vise. ali ste vi to doziveli pogresno da sam vise poruka napisao pa da razumem spam ali jedna i cao zdravo. ok Vi ste vlast a mi navikli od tita pa na ovamo da se pogurimo i trpimo po ledjima.
 
Bitno je da si ti odmah krenuo nogom i pitao ko je zaštićen umesto da se zapitaš koja pravila su prekršena i zašto je reakcija bila kakva je bila.
 
Bitno je da si ti odmah krenuo nogom i pitao ko je zaštićen umesto da se zapitaš koja pravila su prekršena i zašto je reakcija bila kakva je bila.
samo sam ocekivao da ako sam nesto pogresio napisao pogresno recimo bude obrisano a ja opomenut . ovako bez opomene objasnjenja cao zdravo ban .... pomislio sam da o sbb-u ne sme da se pise lose. ne bih da zvuci kao da se pravdam ili ali nisam klinac od 15 ili 18 god ..... pregazio pola veka pa moj mozak malo drugacije funkcionise . a obzirom da znam da sbb cita sve ovo ovde napisao sam to sto sam napisao da bi ih dozvao da preduzmu nesto a i da siroke narodne mase znaju kako se ponasaju prema korisnicima koji su pod ugovorom , eventualno da ljudi imaju prestavu sta mogu da dozive kada potpisu ugovor. ali vi ste to doziveli drugacije od moje namere. u svakom slucaju da zahvalim sto me niste banovali sa ovim nalogom jer sam izgleda opet prekrsio zakon foruma dupli nalog. i ono sto sam napisao u temi sbb danas je da bi oni procitali kako im se vrati kada se igraju sa korisnikom. sbb je uspeo iz mene da izvuce nesto sto nisam pomislio da imam u sebi.
 
Mhm, dakle inicijalni post u ovoj temi je onda mogao da glasi i ovako - "dobio sam ban zbog pisanja u SBB temi jer sam uleteo u spor sa njima; smatram da nisam bio nekulturan, ali bih voleo da znam zašto sam dobio kaznu?" umesto standardne "jeste li sa SBB-om u šemi i jel to sada zabranjeno da se o njima piše loše". Veeeeeeeelika razlika u pristupu koja bi dovela i do mnogo boljeg odgovora od strane moderatora.
 
sbb je uspeo iz mene da izvuce nesto sto nisam pomislio da imam u sebi.
Kap npr tipicno anti sbb botovanje?
Ok ako nisi necim zadovoljan, ali si krenuo u zesce botovsko pljuvanje.
Takav nacin komunikacije je strogo zabranjen na forumu, nebitno koji provajder/brend/drzava.
U prevodu ako nije jasno, svi su zasticeni od pljuvacine/botovanja, konstruktivna kritika i normalno izrazavanje ne zadovoljstva je dobro doslo, ako moze argumentovano - jos bolje.
Da ne spominjemo tvoj prethodni nickname, samo zbog toga si trebao biti banovan.
Covek ocekuje zreliji nastup ljudi sa preko 50...
 
Nazad
Vrh Dno