Šta je novo?

Imam pitanje u vezi foruma...

nestade Forums gore u onoj traci :)

sad ima samo New posts, Followed Threads i My Forums
 
Poslednja izmena:
@kUdtiHaEX

Na chrome-u mi se izgubio onaj drop down meni preko koga sam mogao pristupiti raznim delovima koji su me zanimali (your threads, new posts, teme sa mojim porukama, itd). Jel ovo normalno ili je nesto prslo?
 

Prilozi

  • 1665088954022.png
    1665088954022.png
    7.5 KB · Pregleda: 33
@kUdtiHaEX

Na chrome-u mi se izgubio onaj drop down meni preko koga sam mogao pristupiti raznim delovima koji su me zanimali (your threads, new posts, teme sa mojim porukama, itd). Jel ovo normalno ili je nesto prslo?
 
@kUdtiHaEX

Na chrome-u mi se izgubio onaj drop down meni preko koga sam mogao pristupiti raznim delovima koji su me zanimali (your threads, new posts, teme sa mojim porukama, itd). Jel ovo normalno ili je nesto prslo?
Tu su i ostali linkovi, samo sam zaboravio da ih uključim.
 
E to je to, sad je prava stvar. Ovi ostali su stvarno bili redundantni.
 
hvala za Home :)
 
Meni fali da označim ceo forum pročitan, ne nalazim ga u novom rasporedu.
 
Novi sadržaj > Označite forume pregledanim
 
Smicanje prema dole u trenutku kada kliknem na neku temu, pa dobijem reklamu, jeste bilo jako smarajuće...

Ehe, ovo je sada na forumu daleko bolje nego što je bilo.

Ali na sajtu Bechmark i dalje postoji, i dalje je smarajuće. Može li se i tu poboljšati "situacija"?
 
Ehe, ovo je sada na forumu daleko bolje nego što je bilo.

Ali na sajtu Bechmark i dalje postoji, i dalje je smarajuće. Može li se i tu poboljšati "situacija"?
Coming Soon GIF by Kev Lavery

Situacija će biti uskroo mnogo bolja jer sam u novi Benchmark sajt uložio jako jako jako jako jako mnogo truda i energije. Stay tuned :)
 
^Upravo sam krenuo ovo da napisem :)

Gubi se poenta breadcrumbsa ispod ovih "similar threads" kojih nekad ima milion..
 
Jel bi mogao navigacioni deo (Forum > Podforum > Tema) da se stavi gde je ranije bio (odmah ispod polja za postovanje) odnosno iznad Similar threads?
Ili jos bolje, da se omoguci Hide/Collapse dugme za Similar threads.

atvis0.png
Možemo da smanjimo maksmilani broj, ali i dalje imaš strelice za navigaciju sa desne strane koje te automatski na dno tj. vrh strane.
 
Jel vi znate za onu priču o ocu, sinu i magarcu i njihovom putu u grad? :) E pa, ta priča važi i ovde.
 
Ako neko ne zna neka traži naslov:
Kod:
Svetu se ne može ugoditi

:ROFLMAO:
 
Pristup forumu iz čista mira mi prestao preko FF, sa Edge ide..šta može biti?
 
I kod mene sa Chroma, dok sa mobilnog radi ;)
 
Isto i kod mene sa Brave

Generalno svi domaći .rs sajtovi sa kompa ne mogu da otvorim a preko telefona rade
 
RNIDS, telo zaduženo za RS domene, trenutno ima tehničkih poteškoća koje traju već par sati. Dostupnost RS domena je zahvaćena tim problemima.
 
Oko 14h je bio neki prekid.
Danas.rs je radio u to vreme, nije dakle do RS domena.
 
Oko 14h je bio neki prekid.
Danas.rs je radio u to vreme, nije dakle do RS domena.
To što je danas.rs radio ne znači da problem nije postojao:


Uostalom možda ja imam informacije kojima ti nemaš pristup, mogao si da porazmisliš o tome pre nego što si tako hrabro izneo nešto (da ne kažem lupio), šta misliš?
 
Uostalom možda ja imam informacije kojima ti nemaš pristup, mogao si da porazmisliš o tome pre nego što si tako hrabro izneo nešto (da ne kažem lupio), šta misliš?
Dotični gospodin je odavno subscriber moje ignore liste.

1665496447384.png
 
Nazad
Vrh Dno