Šta je novo?

Imam pitanje u vezi foruma...

Nakupio si kaznene poene od više moderatora i automatski si dobio discourage. Zašto taguješ Alexa, kakve veze on ima sa tim?

U svakom slučaju, discourage ti danas ističe.

Nadam se da me se neće ticati, ali zarad obaveštenosti korisnika, da li se dobija obaveštenje za discourage, kao za kaznene poene?

Pitanje za odgovorne:

Da li je dozvoljeno postaviti link ka peticiji u kojoj se sakupljaju potpisi usmereni protiv jednog projekta, većini dobro poznatog, a koji bi trebalo da se odvija u zapadnom delu naše zemlje?

I ako jeste, u kojem podforumu, clubbing je u redu?

Hvala

Naslovna strana mi ovako izgleda kad sam ulogovan:

ZKodSGO.png

Nema tog problema kad sam izlogovan. Koristim Firefox.

Brisao sam cookies i filtere iz uBlock Origina za sporedne barove itd, ali ni to nije rešilo problem.

Šta može da bude u pitanju?

Probao drugi browser?

Da, u Edge-u izgleda normalno, ali nije mi to rešenje.

Probao sam i da skroz ugasim uBlock, ali ne pomaže ni to.

I važi samo za naslovnu stranu, a kad odem samo na neku celinu, evo ovde "Benchmark zajednica" npr, prikaz je uredan.

A sad vidim i da je samo light tema problem, kad prebacim na dark, sve je okej.

postaviti pitanje u odgovarajućem delu foruma. npr., ako je vezano za trgovinu preko Interneta, odgovarajuće bi bilo "on-line kupovina"

Da pitam u vezi foruma shvatio sam ja otkad sad sam malo aktivniji,da pracenje teme je gore desno odmah gde i pocinje tema (ona 2 kockasta polja).Ali u pocetku se prevarih pa kliknem na ono kao zastavica,to se inace u profilu vodi kao obelezivaci.I sad em te 3 teme pratim normalno,ali tih obelezivaca nemogu nikako dase resim to jest da ih uklonim.Kliknem na njih i otvore se 2 polja cemu sluze neznam,kako-god kako se resiti tih obelezivaca...a temu pratiti normalno.Kao i sto ove druge meni zanimljive pratim :unsure:

Kad klikneš ponovo na bookmark, imaš dugme delete. Ili klinki na username, pa bookmark tab, pa odatle možeš da obrišeš
Ok sad se pojavilo i drugo vise konstatacija,resio sam to.Imam prepisku u inboksu od 2 clana,privremeno napustena dok o5 ne budemo pisali.Ali otkud mi se u inboksu pojavise 2 poruke oba clana banovani i pisu na ruskom,nude neke kredite?Te sam otkacio bez prihvatanja ikakve buduce prepiske,nije mi jasno kako upadose u inboks :unsure:

Da i ovo u vezi foruma malopre sam pousao da pvezem svoj FB,cak se i ulogovao tamo kad samo izlete ova slika Screenshot.png:unsure:

Pozdrav, imam pitanje u vezi malih oglasa. Imam trenutno jedan aktuelan oglas, ali sam zeleo da u njega ubacim jos dva artikla, različita, konkretno-prodajem xbox, ubacio bih jos i switch i jos jednu android konzolicu, medjutim iako mogu da dodajem tekst ispod svog oglasa, ne mogu da promenim naslov, niti tragove. Da li smem da napravim jos jedan oglas za ova dva artikla posebno, ili da zatrazim da mi se ovaj postojeci obrise, pa posle okacim sva tri u jednom?
Pitam jer ne zelim da prekršim neko pravilo.. hvala unapred

Pozdrav, imam pitanje u vezi malih oglasa. Imam trenutno jedan aktuelan oglas, ali sam zeleo da u njega ubacim jos dva artikla, različita, konkretno-prodajem xbox, ubacio bih jos i switch i jos jednu android konzolicu, medjutim iako mogu da dodajem tekst ispod svog oglasa, ne mogu da promenim naslov, niti tragove. Da li smem da napravim jos jedan oglas za ova dva artikla posebno, ili da zatrazim da mi se ovaj postojeci obrise, pa posle okacim sva tri u jednom?
Pitam jer ne zelim da prekršim neko pravilo.. hvala unapred
Ne možeš. Sačekaj 10tak dana pa okači novi oglas.

Nazad
Vrh Dno