Šta je novo?

Ima li gde Xbox 360?

  • Začetnik teme Začetnik teme test29
  • Datum pokretanja Datum pokretanja
Kako bre nije, izasho pre 15 dana 😉
 
Nisam pratio izvinjavam se,ja navikao na sony oni uvek 6 meseci posle!hehe :d
 
Pa cool, kad ga neko konačno kupi, neka kaže da li secka CoD2 ili ne 🙂
 
Ko kupi X360 dve nedelje pre CESa, lud je 😀
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno