Šta je novo?

Mobilni telefon Ima li šta bolje od POCO X3 za 250

Koji mobilni telefon kupiti

Miksat

Poštovan
Učlanjen(a)
03.03.2016
Poruke
610
Poena
80
Ćao ljudi, da li je poco x3 best buy za 250e ili može nešto bolje da se uzme?
 
Imaš sutra (13.april) happy houra kcija na Mi sajtu, Redmi Note 9 pro 6/64 i 6/128 za 27k i 29k
 
Poco X3 Pro. Trenutna cena na kp je 260,270e ali već ima jedan prodavac za 245e. Sačekao bih ga jer je klasu bolji od X3. Izmedju Poco X3 i Pro nema dileme uopšte osim kod kamera gde je možda za nijansu bolja na običnom X3, ali ipak snapdragon 860 se zaista ne odbija jer je dalekoo bolji od 732g
 
Da se ubacim i ja posto imam slicnu dilemu, nadam se da kolega nece zameriti. Poco x3 pro ili Redmi note 10 pro? Za mladjeg brata pitam, bitna mu je baterija jaka, uglavnom igrice pegla na telefonu, retko slika. Budzet je do 300e, nije toliko presudno da li je ips ili amoled ekran.
 
Da se ubacim i ja posto imam slicnu dilemu, nadam se da kolega nece zameriti. Poco x3 pro ili Redmi note 10 pro? Za mladjeg brata pitam, bitna mu je baterija jaka, uglavnom igrice pegla na telefonu, retko slika. Budzet je do 300e, nije toliko presudno da li je ips ili amoled ekran.
Ako su igrice prioritet definitivno poco x3 pro, tel je zamišljen baš za igre. Savršen procesor i grafika za igre, odziv ekrana na dodir još više unapredjen od poco x3 tako da je to daleko bolji izbor za tu namenu od rn10 pro
 
Nazad
Vrh Dno