MichaelZ je napisao(la):Nista od garancije type; ... :eye:
Pozdrav , Misa...:boom:
P.S. kako fercera ? :wave;
MichaelZ je napisao(la):Auh , a ja sam mislio da hoces da je O.C. !
'ebiga , ako zariba ventilator uvek moze da se zameni isti , ne moras da skidas i hladnjak (bolje ne pokusavaj) .
Kako radi DVI ?
Pozdrav , Misa...:boom:
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari