Šta je novo?

HW67 Pro Max (pametni sat)

Bad Habbit

Slavan
Učlanjen(a)
23.07.2005
Poruke
2,418
Poena
390
Pozdrav svima. Kupio sam ovaj sat i imam jedan problem. Sat ima opciju bluetooth razgovora. Kada aktiviram ovu uslugu preko sata (ne znam zasto mora posebno da se aktivira), odnosno kada omogucim razgovore preko sata, desava se problem. Problem je u tome da kada je ova opcija ukljucena, SVI pozivi se desavaju preko sata. Da pojasnim. Zove me neko. Ja se javim preko TELEFONA (ne preko sata), ali poziv je preusmeren na sat. Postoji onda mogucnost da na telefonu promenim izvor zvucnika na "slusalica", ali mislim da je to suludo i glupo. Da li mogu nekako da podesim sat da, kao na Apple watch-u, kada se javim preko sata, pricam preko sata, a kada se javim preko telefona, preko telefona?
 
Taj sat je jeftini kineski generički model, više igračka koja samo liči na Apple Watch, a kao smartwatch je neupotrebljiv. Wear Pro aplikacija ima ocenu 2.9, za očekivati je da ne većina stvari ne funkcioniše osim konstantnih reklama. Na te kopije zaboravi.
Ako hoćeš sat preko koga hoćeš da razgovaraš i da sve funkcioniše kako treba pogledaj od jeftinijih Mi Watch S1 ili S1 Active, Amazfit GTS2 ili GTR 3 Pro.
 
Znam da je sat ništa posebno. Znam i da je aplikacija loša, ali ne razumem da baš ne mogu da dobijem nikakve podatke o treningu u aplikaciji. Ne koristim android pa mi je sve ovo sa tim dozvolama, podešavanjem dosta konfuzno, pa mislim da mu možda neku dozvolu ili nešto tako nisam dozvolio. Mada dao sam mu sve što je tražio uključujući i fitness activity...
 
To i nije pravljeno da bude pametni sat, već da ljudi misle da imaš Apple Watch.
Verovatno su mu i senzori lažni, probaj da staviš sat na sto, ćebe ili štagod pa izmeri otkucaje srca ili kiseonik u krvi i vidi da li će da napiše neku vrednost. Uglavnom ti satovi za 20 evra imaju lažne senzore pa će ti dati da radijator ima otkucaje srca od 70-75 u minuti.
Ako ti stvarno treba da ispratiš trening bolje nabavi neku smart narukvici tipa Mi Band ili Honor Band, ukoliko ne želiš da kupuješ pametni sat od 120-200 evra.
Od tog No name kineza ne možeš da očekuješ da išta drugo osim da bude samo modni detalj.
 
Nazad
Vrh Dno