Šta je novo?

Huawei u8500 ne radi kamera

dsc64am

Cenjen
Učlanjen(a)
16.12.2011
Poruke
48
Poena
154
kao sto glasi naslov na pomenutom telefonu uzetom u mts (zvezda paket ako to nesto znaci) ne radi kamera, i ponekad ume da mu dodje da nece da zove salje poruke i ide na net, sve ovo sem kamere resim tako sto ga ugasim i upalim ali kada kliknem na kameru kaze greska nije moguce povezati se sa kamerom, ima li neko ideju sta da mu radim?
 
Ako je pod garanciojom, pravac reklamacija. ako nije da probas da flesnes ICS recimo. pa da vidis. a pre toga full WIPE ( restart na fabricka podesavanja)_
 
bio je u servisu i navodno ne podleze garancije, navodno uticaj vlage kakve crne vlage kada ga nikad nisacim nisam polio, a kamera ne radi kako ne radi, isao sam na ono vrati na fabricka podesavanja i to kao restartuje ga i otkloni ove ostale probleme ali ne i kameru, a hard restart neznam kako se radi, negde sam procitao vol up, slusalicu i power on, ali tada ili ukljuci pozivanje glasom ili se samo zakluca ili pojacava zvono
 
nije valjda da niko nema neko pametno resenje sta da radim sa kamerom?
 
Pa crkla ti kamera. Kako neko moze da ti pomogne? Naruci sa ebaya drugu kameru za tvoj phone pa je zameni. Ili plati u servisu nek ti zamene.
 
Dobro, a moze li mi neko poslati na pp ako je ovde reklama kontakt od nekog servisa koji to moze da odradi i odokativno koliko takvo zadovoljstvo kosta?
 
Nazad
Vrh Dno