Šta je novo?

Huawei P50 pro - problem sa WIFI koneckijom

dulic993

Cenjen
Učlanjen(a)
25.04.2022
Poruke
689
Poena
105
Pozdrav. Žao mi je što moram ovde da pišem, ali jednostavno, obratio sam se kompaniji koja me ne shvaća ozbiljno. Tiče se naravno huawei kompanije. Naime, pre mesec dana sam kupio P50 pro i sa oduševljenjem ga sačekao da stigne, otpakovao i radovao se našem druženju. Po meni je to najbolji telefon i najlepši (Moje mišljenje iako se Peca ne slaže). Međutim, odmah je krenuo problem. Telefon ne može da se nakači na ruter ako poseduje šifru. 2 puta je uspeo i više nije mogao. Radio sam restart uređaja, svih podešavanja, restart rutera ali bezuspešno. Poslao sam telefon u servis gde su mi rekli da je sve uredu. Nedugo zatim, počeo sam da pišem po svim huawei forumima gde su polako počeli da mi se javljaju ljudi koji imaju isti problem i koji su prošli isto kao i ja. Kad se ruter otključa, može da se nakači, ne uvek, ali može, međutim internet brzina je jako loša. Kao dokaz ovome, snimio sam uporedni test sa P40 pro i P20 lite koji nisu imali nikakvih problema. Ako neko želi da vidi, evo ga link: https://www.file.io/wajR/download/Q9TVLbRRHV1D
Zamolio bih Vas, ako je neko imao sličan problem, da mi se javi, nisam siguran da će huawei kompaniji priznati da je problem njihov. Ujedno, koliko sam se razočarao, razmišljam se i kao zadnju opciju da tužim Huawei za prodat uredjaj. Unapred zahvalan svima.
 
Da nije ukljucena opcija za low power wifi ili nesto tome slicno
 
Vidi u podesavanjima za wireless, meni je bilo ukljuceno na s21u pa sam muku video sa hvatanjem wifi na udaljenim mestima od rutera
 
Vidi u podesavanjima za wireless, meni je bilo ukljuceno na s21u pa sam muku video sa hvatanjem wifi na udaljenim mestima od rutera
Ta opcija ne postoji kod mene u podesavanjima, ali pored rutera mi se uvek nalazi telefon.
Sve vise ljudi mi se javlja sa svih strana sa ovakvim problemom, koji je huawei prvi put porekao. Cekam telefon po drugi put sa servisa al mi se cini, da je huawei malo omasio sa proizvodjom zbog cega polako postajem razocaran. Kada mi vrate telefon i zavrsim situaciju sa njima, napisacu detaljnu recenziju da bi ste videli sa kakvim problemima se mozete susresti kad kupujete njihove flegsip telefone, zao mi je ali ne dopustivo je takvo njihovo ponasanje.
 
Poslednja izmena:
Ne znam, ja sam imao 10 i vise razlicitih Huawei telefona +3/4 Honor modela i nikakve specijalne probleme nisam imao, a da wifi nece lepo da radi ili uopste nikad nisam doziveo.
 
Izgleda da P50 Pro sa Snapom treba u sirokom luku zaobici, te ovi problemi, te oni. Huawei i Kirin su ipak nesto posebno.
 
Izgleda da P50 Pro sa Snapom treba u sirokom luku zaobici, te ovi problemi, te oni. Huawei i Kirin su ipak nesto posebno.
Slazem se, ali nema Kirin za nase trziste. Kazem, naisao sam na jos 7 ljudi van nase zemlje koji su mi se javili sa istim problemom. Kada se koriste mobilni podaci, tu nema problema, ali ovako, muka ziva. Telefon je apsolutno masina, nema sta, kamera radi perfect, takodje i sistem ali ovo uzasava.
 
Ja sam u nedelju menjao S21 Plus za P50 Pro.Kada sam poceo da skidam aplikacije,primetio sam da sporo "skida",pa pukne konekcija,pa se opet nakači.Mislio sam da je do mog rutera,stavio drugi,isti slucaj.Jutros sam zvao coveka da mu kazem sta se dogadja i da mu vratim telefon.On mi se kune da kod njega sve radi savrseno.Evo,ovo sad kucam sa mog S21 Plus,nemam nikakvih problema sa wifi konekcijom.
 
To probaš odmah a ne kuci. I zbog toga ti nikad ne bih vratio telefon pa da si ne znam ko.
 
Ja sam u nedelju menjao S21 Plus za P50 Pro.Kada sam poceo da skidam aplikacije,primetio sam da sporo "skida",pa pukne konekcija,pa se opet nakači.Mislio sam da je do mog rutera,stavio drugi,isti slucaj.Jutros sam zvao coveka da mu kazem sta se dogadja i da mu vratim telefon.On mi se kune da kod njega sve radi savrseno.Evo,ovo sad kucam sa mog S21 Plus,nemam nikakvih problema sa wifi konekcijom.
O tome sam pricao u postu. Radi perfektno samo ako imas 5g net i ruter, sa ostalima za da puca net.
 
Ljudi jel neko resio problem sa P50 sa wifi konekcijom pozdrav
Pozdrav. Žao mi je što moram ovde da pišem, ali jednostavno, obratio sam se kompaniji koja me ne shvaća ozbiljno. Tiče se naravno huawei kompanije. Naime, pre mesec dana sam kupio P50 pro i sa oduševljenjem ga sačekao da stigne, otpakovao i radovao se našem druženju. Po meni je to najbolji telefon i najlepši (Moje mišljenje iako se Peca ne slaže). Međutim, odmah je krenuo problem. Telefon ne može da se nakači na ruter ako poseduje šifru. 2 puta je uspeo i više nije mogao. Radio sam restart uređaja, svih podešavanja, restart rutera ali bezuspešno. Poslao sam telefon u servis gde su mi rekli da je sve uredu. Nedugo zatim, počeo sam da pišem po svim huawei forumima gde su polako počeli da mi se javljaju ljudi koji imaju isti problem i koji su prošli isto kao i ja. Kad se ruter otključa, može da se nakači, ne uvek, ali može, međutim internet brzina je jako loša. Kao dokaz ovome, snimio sam uporedni test sa P40 pro i P20 lite koji nisu imali nikakvih problema. Ako neko želi da vidi, evo ga link: https://www.file.io/wajR/download/Q9TVLbRRHV1D
Zamolio bih Vas, ako je neko imao sličan problem, da mi se javi, nisam siguran da će huawei kompaniji priznati da je problem njihov. Ujedno, koliko sam se razočarao, razmišljam se i kao zadnju opciju da tužim Huawei za prodat uredjaj. Unapred zahvalan svima.
Kazi mi jel si resio problem sa Huawei p50 peo imma isti problem postoji li resenje ili da prodajem
 
Ljudi jel neko resio problem sa P50 sa wifi konekcijom pozdrav

Kazi mi jel si resio problem sa Huawei p50 peo imma isti problem postoji li resenje ili da prodajem
Nisam, prijavio sam kvar ali nista. Nazalost msm da ne postoji. Uspeli su na EMUI 12 da ga nekako poboljsaju sa updejtom ali kad sam presao na EMUI 13, opet ista pesma. Msm da tu nema velike pomoci
 
Pozdrav! Vecina Vas je upoznata sa problemom koji ima P50 pro po pitanju lose konekcije kada je wifi nakacen na 2,4 Ghz ruter. Pisao sam dosta o tome i postavljao slike gde su se ljudim sirom sveta o tome zalili. Naime, da skratim, poslednji apdejt koji je stigao pre mesec dana je to nekako ispavio. Ne znam, sta su tacno uradili ali za sad tog problema nema (da ne proreknem). Pratim pa cemo videti dal su ga otklonili za veke vekova. Jedino sto im zameram je to sto im je trebalo pune 2 godine da to urade.

Srdacan pozdrav!
 
Nazad
Vrh Dno