Šta je novo?

Huawei P40 Lite vs P Smart 2021

pedja9

Cenjen
Učlanjen(a)
19.12.2010
Poruke
339
Poena
180
Pozdrav. Zanima me na kojem je bolja kamera od ova dva modela i kakva im je kamera, i generalno iskustva kakva su sa ovim telefonima? Hvala
I da, ako imate neku drugu preporuku možda za kupovinu telefona zq oko 200e a da je kamera prioritet
 
Ја орњхадовољан са п40 лајт, али за 200е бих сад пре узео realme 8 pro који може да се нађе на огласима за те паре
 
Nije za mene telefon 😊 ali svakako pokusavam pomoći tome ko kupuje a P30Pro mislim da je 500e otkdu da je 200?
 
Tesko nalazimo ovaj P Smart 2021 posto se taj za koga trazim odlucio za ovaj model ipak, pa me zanima je l' su sigurne one varijante preko kupujem prodajem da se naruči telefon? Da mi je posalju neki fejk ili ko zna sta
 
Tesko nalazimo ovaj P Smart 2021 posto se taj za koga trazim odlucio za ovaj model ipak, pa me zanima je l' su sigurne one varijante preko kupujem prodajem da se naruči telefon? Da mi je posalju neki fejk ili ko zna sta
Nadji bolje telefon iz tvog grada ako ima negde na kp
 
Screenshot_20220124_231428.jpgScreenshot_20220124_231407.jpg
Ljudi koja je šansa da je ovo original ako je drugacija unutrašnjoj kutije?
Naime,ova druga slika je kako izgleda unutrasnjost kutije P Smart 2021 na svakom mogucem unboxing videu, a ova prva slika gore je kutija nekih modela koji su mi nudjeni preko KP pa mi je bas čudno da je drugacije negde unutra
 
Pogledajte prilog 332656Pogledajte prilog 332657
Ljudi koja je šansa da je ovo original ako je drugacija unutrašnjoj kutije?
Naime,ova druga slika je kako izgleda unutrasnjost kutije P Smart 2021 na svakom mogucem unboxing videu, a ova prva slika gore je kutija nekih modela koji su mi nudjeni preko KP pa mi je bas čudno da je drugacije negde unutra
Prva slika ti za eu,Druga slika ti za englesku trziste i za americki..
Isti je telefon sve isto samo sto drugacije pakovanje
 
Nazad
Vrh Dno