Šta je novo?

Huawei P-20 nema -izveštaj o isporuci SMS-???

maks

Poštovan
Učlanjen(a)
21.10.2015
Poruke
53
Poena
59
1- Imam Huawei P-20 EML-L029 običan (NE Lite ni PRO) i kako mi se čini da nigde u meniju nema izveštaj o isporuci SMS-a...
Dobijem informaciju da je SMS poslata ali ne da je isporučena tj. da je primalac dobio.
Da li je moguče da nema tu opciju???


2-Telefon ima ulaz C za punjač i za slušalice...Probao sam slušalice ali se ništa ne čuje a pokazuje na ekranu da su slušalice ukopčane.
Treba li još nešto podesiti?
 
Za SMS - instaliraj Google Messages, pa tamo u app-u podesi delivery report.

Za slušalice - moj Huawei radi sa svim mogućim adapterima, ali proveri da to toga nije problem. Moj verni HTC radi samo sa HTC adapterima.
 
Google Messages iz Google play store?
 
1- Imam Huawei P-20 EML-L029 običan (NE Lite ni PRO) i kako mi se čini da nigde u meniju nema izveštaj o isporuci SMS-a...
Dobijem informaciju da je SMS poslata ali ne da je isporučena tj. da je primalac dobio.
Da li je moguče da nema tu opciju???


2-Telefon ima ulaz C za punjač i za slušalice...Probao sam slušalice ali se ništa ne čuje a pokazuje na ekranu da su slušalice ukopčane.
Treba li još nešto podesiti?
Ako si kupio sluske, moguce je da nece da ih ocita, da ne podrzavaju huawei. To se meni desilo.
 
Na ekranu pokazuje znak kada ubodem slusalice ali se nista ne cuje....
 
Na p30 pro.... Udjes u messages, pa gornji desni ugao kao nalog neki, pa podesavanja na zupcanik, pa napredna podesavanja, pa cekiraj salji mi izvestaje o isporuci sms
 
Nazad
Vrh Dno