Šta je novo?

Huawei Nova 9

Ja sam jedva našao neku apk verziju koja nije sve javljala na kineskom jeziku.
Iako piše da je otključana tj premium mod, nisam siguran da je tako...Mislim da je demo...
Ali, probao sam i radi. Otvorio sam jedan malo veći projekat u DWG i sve je super.
 
Ja sam jedva našao neku apk verziju koja nije sve javljala na kineskom jeziku.
Iako piše da je otključana tj premium mod, nisam siguran da je tako...Mislim da je demo...
Ali, probao sam i radi. Otvorio sam jedan malo veći projekat u DWG i sve je super.
Ma kod mene sve funkcionise za sada odlicno.
 
Jel rade nekom Disney+, Netflix, HBO Max i Hulu?
 
može li neko od vlasnika ovog fona proveriti da li ima "night mode" na ultrawide i selfie kameri?

taj podatak nisam pronašao.
 
Na Honoru 50 ima night mode za selfie kameru ali nema za ultrawide. Ima za selfie kameru ultrawide night mode.
 
Jel ima neko Huawei nova 9 se telefon? Vidim reklamiraju a ovde se ne piše o njemu. Treba da je bolji od ovaj običan da ga nazovem.
 
Jel ima neko Huawei nova 9 se telefon? Vidim reklamiraju a ovde se ne piše o njemu. Treba da je bolji od ovaj običan da ga nazovem.
I mene interesuje taj telefon. Cena je ok, a telefon deluje jako zanimljivo.
Ja bih ga uzeo za suprugu.
 
Da li neko ima problem sa Viberom na Nova 9? Dešava se da se usred rada ugasi aplikacija i izađe iz nje..

Supruga isto ima ovaj telefon i usti problem je i kod nje
 
Da li neko ima problem sa Viberom na Nova 9? Dešava se da se usred rada ugasi aplikacija i izađe iz nje..

Supruga isto ima ovaj telefon i usti problem je i kod nje
Nadam se da ne koristite Viber preko Gspace aplikacije. Tamo često instalirane aplikacije krešuju iako se zaključaju u ramu
 
Aplikacije su preuzete sa App Gallery. Pokušao sam i sa apkpure ali problem i dalje postoji.
Vidim da se i u komentarima pojavljuje ovo kao problem.
 
Da li neko ima problem sa Viberom na Nova 9? Dešava se da se usred rada ugasi aplikacija i izađe iz nje..

Supruga isto ima ovaj telefon i usti problem je i kod nje
Kod mene, radi sve normalno.
Ponekad, desi se da zakasne obaveštenja o pristiglim porukama.
 
Nazad
Vrh Dno