Šta je novo?

HTC EVO View 4G

Bad Habbit

Slavan
Učlanjen(a)
23.07.2005
Poruke
2,418
Poena
390
Moze li neko da mi kaze nesto o ovom tabletu? Drugar hoce da ga kupi iz Amerike, pa me je pitao za misljenje, a ja za njega nisam cuo. Sada vidim daj e dosta slican HTC Flyer-u, ali je CDMA. Da li to znaci da ne moze kod nas da koristi 3G funkciju preko mreze mobilnog operatera? Wifi bi trebalo normalno da radi, jel tako? I sve ostalo bi trebalo noralno da radi kod nas, jel tako?

Ovo je link za taj tablet.

http://www.engadget.com/2011/06/15/htc-evo-view-4g-review/
 
I jeste Flyer, samo preradjen za Sprintovu mrezu. Nece mu ovde raditi 3G. Naravno da ce morati da obezbedi sebi evropski nastavak za punjac. WiFi bi trebao da radi normalno (mada se i to retko desava da nece da radi svugde, npr Atrix 4G do relativno skoro nije hteo da se poveze na WiFi u sloveniji, ne znam za konkretan model ali manja sansa da HTC napravi takav bug). Ostalo ce sigurno raditi normalno.
 
Hvala. A sto se te uticnice tice, jel dovoljno samo adapter da nabavi, koji ce fizicki moci da se utakne u uticnicu, ili je potreban neki transformator napona ili sta vec?
 
Punjaci se sklapaju iz 2 dela bas zato da ne bi za razlicita trzista pravili razlicite punjace, vec samo nastavak. Ako ne moze da nabavi njega, adapter ce mu zavrsiti posao. Mada, ja sam uvek skeptican po tom pitanju pa uglavnom nabavim evropski punjac (ili ga utaknem u transfrormator).
 
Nazad
Vrh Dno