Šta je novo?

HP DeskJet Ink Advantage 3835

morbius

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
08.03.2003
Poruke
6,398
Poena
985
Prijatelj od prijatelja se seli i razdeljuje stvari, pa sam ja završio sa multipraktikom iz naslova. Donese mi ga drugar bez i da me pita hoćeš/nećeš, pa sad razmišljam šta da radim s ovim. Probam ga sinoć, zakačio se bez problema na wifi, mogu i s telefona da se šalju stvari na štampu, skener radi odlično, cool spravica. Ne štampa, listovi ispadaju beli, najverovatnije zapekli ketridži. Izvadim kertridž, model je 652, vidim da je bušen gore, dakle dopunjavani su, mogu da se pune. Cena za crni kertridž HP-ov je oko 11 evra na internetu i toliko isto i za kolor, kompatibilci drugih proizvođača su oko 8 evra.

I sad se razmišljam šta da radim s ovim. Meni zatreba nešto da otštampam par puta godišnje, ketridži ima brzo da zapaknu. Mogu da ga držim kao skener, al to mi treba još ređe. Ima i fax, što mi tek ne treba. Možda da kupim jedan crni ketridž (navodno može da radi samo s jednim) i ne vadim ga iz ambalaže da se ne isuši, da mi stoji ako nekad iskoči da nešto veće moram da štampam? Il da ovo prosto poklonim nekom. Aj neki savet.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno