Šta je novo?

Hotspot ukljucen na androidu dozvoljava otvaranje samo youtube stranice

Devil 2000

Čuven
Učlanjen(a)
21.12.2001
Poruke
1,129
Poena
995
Pozdrav,
imam A1 Neo Neo paket (neogranicen protok i neogranicena brzina interneta) i u zadnje vreme posto mi je brzi A1 internet od lokalnog adsl-a sam koristio hotspot opciju na mom android telefonu kako bih prikljucio windows laptop i skidao torente. Posle par dana koriscenja odjednom mi vise hotspot ne da da se bilo koji konektovani uredjaj prikljuci na bilo koju stranicu osim na youtube i u nekim uredjajima google.
Probao sam da prebacim sim karticu u par drugih android uredjaja i isto se ponasa (da ne kazem da mi laptop i drugi android uredjaji rade na drugim wifi mrezama bez problema).
Dok kada koristim mobile data protok na samom androidu gde mi je sim kartica svi sajtovi rade.
Da li je moguce da su mi automatski limitirali koriscenje sim kartice za hotspot u mrezi ili sam neke parametre pobrljavio (sve se odjednom desilo, mada sam tih dana bas skidao na desetine gb dnevno torenata), jer napominjem sve mi je neograniceno.
 
Poslednja izmena:
Da, limitirali su te.
Pojasnjenje o fer upotrebi i znacenju termina "neogranicen" imas u ugovoru. A bilo je ovome reci i na forumu.
 
Nazad
Vrh Dno