Šta je novo?

HITNO !!! win ME

  • Začetnik teme Začetnik teme Max
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

Max

Čuven
Učlanjen(a)
15.12.2001
Poruke
31
Poena
604
Kako da startujem registry u WIN ME

znate onaj REGEDIT kao u WIN98 ??????

Hvala puno
 
?...pa, isto kao i u 98 🙂
Znaci Start, Run, upisi "regedit" u polje Open, i klikni na OK

p.s.
E, sad, sta ces da uradis u njemu, ja skidam svaku odgovornost 😛 ("legal precaution", kako lepo kazu na svakom sajtu kad se spominje muvanje po regedit-u 😀 )
 
Nazad
Vrh Dno