bobby63
Čuven
- Učlanjen(a)
- 20.07.2002
- Poruke
- 636
- Poena
- 620
Postoji li nacin da se HIBERNATE u XP-u iskljuci za odredjenu aplikaciju.
Da pojasnim.
Lepo je da se racunar iskljuci kada zavrsi rendering ili neku duzu konverziju, ali nije lepo da se isti iskljuci dok gledam TV progam i sl.
Ima li neki tweek za ovu vrstu problema.
Unapred hvalactp;
Da pojasnim.
Lepo je da se racunar iskljuci kada zavrsi rendering ili neku duzu konverziju, ali nije lepo da se isti iskljuci dok gledam TV progam i sl.
Ima li neki tweek za ovu vrstu problema.
Unapred hvalactp;