Šta je novo?

Hibernate po zelji

bobby63

Čuven
Učlanjen(a)
20.07.2002
Poruke
636
Poena
620
Postoji li nacin da se HIBERNATE u XP-u iskljuci za odredjenu aplikaciju.

Da pojasnim.
Lepo je da se racunar iskljuci kada zavrsi rendering ili neku duzu konverziju, ali nije lepo da se isti iskljuci dok gledam TV progam i sl.

Ima li neki tweek za ovu vrstu problema.

Unapred hvalactp;
 
Nazad
Vrh Dno