Šta je novo?

HBO Max [nije tema o MAX]

Da li moze neko ko ima Eon box, da proveri da li mu radi pojacavanje/stisavanje zvuka na Eon daljinskom u samoj Hbo Max aplikaciji tokom gledanja nekog sadrzaja? Meni ne dozvoljava, moram da pojacavam/stisavam zvuk na daljincu od Tv-a... Hvala!
Isti problem, plus ne pušta zvuk na 3,5” audio out na koji su mi spojeni stereo zvučnici. U pitanju je takođe SBB EON box.

Ne dozvoljava stare verzije aplikacije, kao što Netflix dozvoljava, gde sam ubo džekpot. Mora najnovija. Sve druge aplikacije imaju zvuk na zvučnicima.

Kapiram da ništa ne može da se uradi?
 
Ja nisam nikada ni odlazio sa torrenata, ako nesto nisam moro da skidam ok je pogledam tako ali ovo sta rade sa HBO Max da sebi podmecu nogu je van svake pameti. Oni mesto da idu u tom pravcu da stremeng postane nesto sto je dobar dan oni idu na to da im je lakse da serije idalje prodaju nego da ih ovako daju da se gledaju. Svako ko bude hteo da gleda taj ce plaltiti mesecnu tarifu a ko nece taj nece ni otici da kupi seriju nego ce je naci na netu i skinuti bas uz inat njima.
 
u vezi priče o "gašenju" HBO Max-a, dovoljna je samo ova vest u kojoj lepo piše kad i gde će se dogoditi spajanje sa Discovery+. nema potrebe sa različitim interpretacijama istih najava



off-topic:
@ciprijani ladno u tom tekstu koji si linkovao piše da je druga sezona "Raised by Wolves" uspešna 🤣 to je sve samo ne uspešno. tržište je svoje reklo i zato je serija prekinuta
 
Neće im se to dobro odraziti na broj pretplatnika sigurno. Ovo sa puštanjem na Max 45 dana posle bioskopa je bilo skroz ok. Ko je hteo u bioskopu da gleda, gledao je za tih 45 dana. Ovako će samo živnuti torenti…
 
Da sebi odgovorim.
HBO max nije ni dostupan u Grčkoj!
Još informacija sa terena!
HBO max nije dostupan ako pristupate preko WiFi-a u Grčkoj.
Ali ako pristupate preko mobilnog interneta onda mi otvara uredno, sa našim prevodima.
E sad koliko je to kome dostupno.
Ja sam u svojoj matičnoj mreži (mtel Republika Srpska) aktivirao paket mobilni internet u romingu, 2GB za dest dana, pa mi to i nije od koristi za HBOmax, samo sam testirao. Sad da li bi radilo sa nekom lokalnom karticom sa većim paketom interneta, ne znam!
 
Još informacija sa terena!
HBO max nije dostupan ako pristupate preko WiFi-a u Grčkoj.
Ali ako pristupate preko mobilnog interneta onda mi otvara uredno, sa našim prevodima.
E sad koliko je to kome dostupno.
Ja sam u svojoj matičnoj mreži (mtel Republika Srpska) aktivirao paket mobilni internet u romingu, 2GB za dest dana, pa mi to i nije od koristi za HBOmax, samo sam testirao. Sad da li bi radilo sa nekom lokalnom karticom sa većim paketom interneta, ne znam!
A da pokusas sa mobilnim podacima par minuta pa da ukljucis wi fi? Tako je moglo za EON ako se ne varam.
 
Ne znam da li jos ima ljudi kojima kao meni ne radi 4k vise od kako su bila ova dva update na android tv-u pa mozete da pozovete na broj 0800/500-805 i sa nasim ljudima da pricate da prijavite problem, oni kazu da znaju i da je njihov tim koji je zaduzen za to obavesten ali nije lose ako ima jos koga da se prijavi cisto da ih malo ubrzaju i da odklone sto pre problem.
 
Ajde da postavim jedno glupo pitanje (a možda i nije glupo pitanje, nego JA, ali ajde...)

Od pre par dana sam prešao u Yettel i u okviru paketa aktivirao HBO Max. Tamo sam dobio neki kod i kad kliknem na registraciju vodi me na stranicu HBO Max gde upišem svoje podatke, ali odbija da me registruje (pritom mi nigde ne traži taj kod iz Yettel aplikacije)

Stalno mi piše: "Ops, something went wrong. Please, try again later!"

Jel ja negde grešim ili šta?
Hvala svima unapred
 
Vidi ovo uputstvo

 
Jel ima iko ko ima "nesertifikovan" android box da je nekako namestio zvuk?
Sve one fazone sa dolby/sorround i sl probao, ne vredi. app v52.35.0;
 
Ljudi, zašto mi je slika mutna na Edge-u, a na Firefox-u je kako treba? Svejedno da li gledam na 1080p monitoru ili 4K TV-u sa HDR-om.
 
Ajde da postavim jedno glupo pitanje (a možda i nije glupo pitanje, nego JA, ali ajde...)

Od pre par dana sam prešao u Yettel i u okviru paketa aktivirao HBO Max. Tamo sam dobio neki kod i kad kliknem na registraciju vodi me na stranicu HBO Max gde upišem svoje podatke, ali odbija da me registruje (pritom mi nigde ne traži taj kod iz Yettel aplikacije)

Stalno mi piše: "Ops, something went wrong. Please, try again later!"

Jel ja negde grešim ili šta?
Hvala svima unapred
Ja sam imao isti problem sa aktivacijom HBO Max naloga koji sm dobio uz Supernova paket. Moraš zvati tehničku podršku operatera, ja sam sam dobio 3 puta aktivacioni mejl koji nije radio, tek iz 4 puta su mi iz korisničkog servisa aktivirali uslugu.
.
 
Izvinjavam se unapred ako je vec bilo, ali da li ima resenje za srpski audio. Imam app instaliran na eon box i kada pustim bilo sta sa srpskom sinhronizacijom neće da pusti, samo stoji. Privremeno rešenje mi je da na boxu zvuk prebacim sa stereo na passtrough ali onda nemam kontrolu jacine zvuka...
 
Brza informacija, koliko bese ljudi moze da deli HBO Max pretplatu? Svi mozemo da gledamo u isto vreme, svako na svom tv-u?
 
N
Brza informacija, koliko bese ljudi moze da deli HBO Max pretplatu? Svi mozemo da gledamo u isto vreme, svako na svom tv-u?
Nema ograničenja na broj deljenja.
Može da se kreira 5 profila a istovremeno na 3 uređaja može da se strimuje.
 
Jel nove epizode serija na Max-u izlaze u isto vreme kao na HBO kanalu (kod nas u 3 ujutru)? Konkretno me zanima za House of the Dragon u koje vreme izlazi na Max-u.
 
HoD.png


I bolje što smo čekali :)

The service has since been relaunched as HBO Max with improved streaming quality (4K HDR in HEVC compression) for movies. House of the Dragon is the first new series to debut on HBO Max in 4K Dolby Vision and Dolby Atmos sound. As a prelude, GoT was recently rereleased on HBO Max in 4K HDR, too

HBO Max in Europe has finally stopped converting its series from 24 to 25 frames per second with 4% speedup. Both GoT and House of the Dragon are now available on HBO Max in the original 24fps format in Europe

 
Nazad
Vrh Dno