Šta je novo?

HBO Max [nije tema o MAX]

Na Samsung tv nema pauze uzmedju prevoda,tj stoji zadnji prevod dok se ne pojavi sledeci. Da li jos neki ima takav problem?
 
Ubačen domaći film Mrak na HBO Max. Preporuka od mene za taj film. Izuzetno ostvarenje.
 
Nadam se da će ubaciti i “Vampir”, ne stigoh u bioskopu da pogledam a deluje zanimljivo…

Vampir nije u planu za HBO Max, ali imas ga na MojOFF platformi, ako te interesuje...

Inace sam vrlo zadovoljan Maxom, aplikacija radi besprekorno na mom Samsungu, a sadrzaj standardno dobar. Poceli su i redovno da dodaju nove stvari, jos kad bi vratili one "uskoro dolazi" i "uskoro odlazi" kategorije, bilo bi sve za cistu desetku.
 
Da li kada se kod Hulu doda HBO MAX add-on za 7 dana trial, može gledati u MAX aplikaciji i kako aktivirati u MAX aplikaciji
 
Mislim da ne može, moraš gledati iz Hulu app. Neka me neko ispravi ako grešim. South Park nema kod nas još uvek, gledam na USA katalogu. Biće verovatno uskoro.
 
Jel ima/nema South park na "našem" HBO Max-u?

Ima uz VPN.

south.png
 
Meni za HBO jedini radi IPVanish, ni SurfShark ni Nord ne prolaze.
Meni za HBO jedini radi IPVanish, ni SurfShark ni Nord ne prolaze.
 
da li se izbacuje serija "Supernatural"? juče i danas je nestala sa spiska naslova koje gledam, pa nađem preko pretrage, onda opet nestane i tada je nema ni preko pretrage. našao sam neke vesti iz ove godine da više neće biti CW naslova na području SAD.
 
Poslednja izmena:
Igram se sa HBO Max-om evo nekih mesec dana, može li mi neko reći razliku u odnosu na HBO OD? Koliko vidim, bar što se tiče ovih poslednjih naslova tipa Venom, domaći Mrak, Fantastic Beasts itd...sve što ubaci Max, ubaci i OD istovremeno, ili mi se čini bar da je tako. Koja je onda poenta Max-a, jer ne želim da verujem da je bloatware. Jedino što mi pada na pamet je možda neka šira baza starih naslova, mada ni tu nisam našao razlike gde god sam se potrudio da potražim...GoT, TBBT, Ballers, Winning Time...sve sam našao i tamo i 'vamo.
 
OD ne sadrži sve naslove sa Max-a, već je na njemu probrana kolekcija. Takođe OD prikazuje sadržaj u lošijem kvalitetu, sa manjim protokom i naravno nema naslova u 4K/HDR-u...
 
polako stiže 4. (ujedno i poslednja) sezona Westworld-a

1656352313716.png
 
polako stiže 4. (ujedno i poslednja) sezona Westworld-a

Pogledajte prilog 348273

Није ово тема о серијама ,-) Замолио бих те да реагујеш на свој пост ,-)
Шалу на страну, боље и задња, а да буде како ваља него да продуже док не покваре или ова остари ,-), само да не покваре ову ,-)

А на тему некако никако да стигну побољшања за платформу, додуше стиже велики број серија и филмова убрзано, али ми старији смо то одгледали...
Igram se sa HBO Max-om evo nekih mesec dana, može li mi neko reći razliku u odnosu na HBO OD? Koliko vidim, bar što se tiče ovih poslednjih naslova tipa Venom, domaći Mrak, Fantastic Beasts itd...sve što ubaci Max, ubaci i OD istovremeno, ili mi se čini bar da je tako. Koja je onda poenta Max-a, jer ne želim da verujem da je bloatware. Jedino što mi pada na pamet je možda neka šira baza starih naslova, mada ni tu nisam našao razlike gde god sam se potrudio da potražim...GoT, TBBT, Ballers, Winning Time...sve sam našao i tamo i 'vamo.
Па макс је направљен да замени и надода на од/го итд, али ће им требати времена...
 
Jul na HBO Maxu (novi naslovi):
Spiderman 1-3 - 1.7.
The Little Drummer Girl - 1.7.
Annette - 3.7.
The Conjuring 2 - 5.7.
The Fresh Prince of Bel Air: Reunion - 5.7.
ALF - 10.7.
E.R. (prvih 7 sezona) - 17.7.
House of Gucci - 17.7
Parks and Recs - 18.7.
The Cleaning Lady (FOX) - 21.7.
The Kings of Napa - 21.7.
Ghostbusters: Afterlife - 24.7.
Downton Abbey - 25.7.
PLL: Original Sin - 28.7.
Spider-Man: Far from Home – 30.7.
Spider-Man: No Way Home – 31.7.

Ovo je sa poljskog sajta, a nasa ponuda sa njihovom se poklapa oko 95%.

 
HBO Max iz meseca u mesec niže sjajne naslove, definitivno vredi svakog dinara.

Em kompletno lokalizovan, em ogroman katalog.

Još kad bi ubacili recimo TCM Hub ili Criterion Collection Hub i da konačno dodaju Leaving Soon i Coming Soon kategorije.
 
Znam da imaju, ali koliko se sećam na Maxu u nekim državama postoji određen broj Criterion filmova u katalogu.

Svakako bi mogli TCM da ubace, pošto je to u njihovom vlasništvu.
 
Max je najbolji striming. Još i Adult Swim hub da ubace… Meni se znao pojaviti par puta, ne koristim vpn…
 
Jul na HBO Maxu (novi naslovi):
Spiderman 1-3 - 1.7.
The Little Drummer Girl - 1.7.
Annette - 3.7.
The Conjuring 2 - 5.7.
The Fresh Prince of Bel Air: Reunion - 5.7.
ALF - 10.7.
E.R. (prvih 7 sezona) - 17.7.
House of Gucci - 17.7
Parks and Recs - 18.7.
The Cleaning Lady (FOX) - 21.7.
The Kings of Napa - 21.7.
Ghostbusters: Afterlife - 24.7.
Downton Abbey - 25.7.
PLL: Original Sin - 28.7.
Spider-Man: Far from Home – 30.7.
Spider-Man: No Way Home – 31.7.

Ovo je sa poljskog sajta, a nasa ponuda sa njihovom se poklapa oko 95%.


Samo se nadam da su bar ovi "jači" filmovi u 4K.
 
Ha, taman ovih dana zavšavam sa gledanjem serije "Person of interest" i sinoć skontam da su je ubacili na HBOmax! Da znadoh, sačekao bih, ovako samo zadnju epizodu odgledah na platformi...
 
Od danas dodali i The West Wing.
 
Ha, taman ovih dana zavšavam sa gledanjem serije "Person of interest" i sinoć skontam da su je ubacili na HBOmax! Da znadoh, sačekao bih, ovako samo zadnju epizodu odgledah na platformi...
Исто са четвртом сезоном "Мајанс" - ставили је кад је завршена четврта, једно време чекао па одустао и одгледао, кад сам погледао последњу они ставили...

Свеједно ми је драго јер и даље за мене и многе друге не решавају битну ствар коју сам раније поменуо,
како може да нема избор да се главни(углавном енглески) аудио не титлује а да титл има за остале језике, а пола нових серија им има делове на шпанском, јапанском итд...
Ово је врло иритантно, а на пример на било ком озбиљнијем торенту има ова опција... да не помињем очајна подешавања за титл(на пример избор боја).
 
Nazad
Vrh Dno