Šta je novo?

HBO Max [nije tema o MAX]

Da li je moguće da se sa pretplate preko operatera pređe na pretplatu preko kartice? Imam HBO Max preko Supernove, rešim možda nekad da raskinem ugovor sa Supernovom, da li mogu (kao što piše na sajtu HBO-a), da kontaktiram operatera i sa njima uredim prelazak na željeni način pretplate? Ovo je idealna prilika sa ovim "doživotnim" popustom pa ne bih da je propustim...
 
Kad istekne, za pretplatu unapred za godinu dana, dobijes gratis nesto, dodje ti isto..
 
Ja sam probao protonvpn i to free verziju i uspeo sam da otvorim US i holandski sadrzaj. Inace jel mi se cini ili je kod njih jeftinija pretplata :D krastavac siromsiji su od nas :D

Pogledajte prilog 337943
Jeste, jeftinije je.
Postoje dva paketa, Basic (1 uređaj + 5 downloads) za 2,99e i Standard (3 uređaja istovremeno + 4K UHD + 30 downloads) za 3,99e.
Akcija važi do 31. marta. Ko uplati do tad, važi mu doživotno ta cena, sve dok ne odjavi HBOMAX. Ako to uradi i sledeći put se ponovo prijavi, plaća po regularnoj ceni.
Ja sam uzeo za 3,99e standard paket.
3319201E-368B-4CBC-81A2-12F7C2D4AEB7.jpeg
 
Da, zavisi od servera. Probah NY nije radio, Boston radi recimo. Ali nema srpskih titlova. Fina ponuda za cenu dok je u Americi 15$, skoro kao Netflix u Kanadi.
 
  • Like
Reagovanja: gec
Jeste, jeftinije je.
Postoje dva paketa, Basic (1 uređaj + 5 downloads) za 2,99e i Standard (3 uređaja istovremeno + 4K UHD + 30 downloads) za 3,99e.
Akcija važi do 31. marta. Ko uplati do tad, važi mu doživotno ta cena, sve dok ne odjavi HBOMAX. Ako to uradi i sledeći put se ponovo prijavi, plaća po regularnoj ceni.
Ja sam uzeo za 3,99e standard paket.
Pogledajte prilog 337983
Jel uspeo neko da plati našim karticama ili PP?
Meni ne prolazi.
Pitanje je i da li će raditi naši titlovi sa NL HBOMAX?

edit: VPN na Holandiju uključen
 
Radice titlovi. Ja kad sa VPN-om otvorim neki drugi sarzaj, svuda mi ponudi lokalne titlove (sa nasim nalogom) tako da ne vidim razlog zasto ne bi bilo srpskih sa nalog koji je registrovan u inostranstvu.
 
Pošto sam video da više Vas ima problem sa zvukom na X96 Max i Max+ box uređajima i sličnim, ja sam ovako rešio problem. Moj box je inače X96 Max+ ažuriran na Max+ 2, android 9.
  • idete najpre u Settings/Apps/HBO Max/Force stop
  • zatim u istom meniju Clear data
  • vratite se nazad, pa ponovo u Settings/Device Preferences/Sound ili Droid Settings/Audio Output, pa pod Surround Sound (Digital Audio Format) prebacite na Manual i čekirate sve ispod (pogledajte na slici)
  • nakon toga izađete, ugasite uređaj, sačekate 20ak sec, pa startujete ponovo
  • pokrenite HBO Max apk i ulogujte se, nakon čega bi uz malo sreće trebalo da Vam radi zvuk
Javljajte kako ste prošli. Pozdrav!

IMG_20220313_222025540.jpg
 
Poslednja izmena:
Jel uspeo neko da plati našim karticama ili PP?
Meni ne prolazi.
Pitanje je i da li će raditi naši titlovi sa NL HBOMAX?

edit: VPN na Holandiju uključen
Ja sam u Holandiji i uplatio sam preko iDeal-a.
PayPal verovatno prolazi, ne vidim razlog da bude drugačije.
Rade naši titlovi preko VPN-a bez problema, bar za sad (dok ne provale servere):)
 

Android Box A95X F3 Air Amlogic S905X3 na HBO nema zvuk ali ne kod svih sadrzaja uglavnom pravi problem kod 5.1 e sad kada se ugasi AC3(Dolby Digital) i E-AC3(Dolby plus/DD+) zvuk iz vise pokusaja proradi sve dok se box ne ugasi i onda opet mora sve iz pocetka. Ovo je slucaj kod mene .​

Podesavanja--podesavanja uredjaja--zvuk--izaberite format-rucno koji format ce se koristiti i ukljuciti sve osim AC3(Dolby Digital) i E-AC3(DD+).

Koji frimware koristis za a95x f3. Ja imam slimbox14.7 instaliran na njemu i nisam mogao zvuk da aktiviram.
 
U Bugarskoj i Rumuniji je jeftiniji hbo max, pa sa tih 33% popusta do kraja marta izadje 3.30 evra
 
Sada sam preko VPN "usao" u Argentinu, tako dodje 3499 pezosa (29.34 eur) godisnja pretplata na MAX. To dodje 2.44 eur mesecno
 
mene samo zeza zvuk preko externih zvucnika, tu mi sama aplikacija ugasi receiver - nisam se nesto udubio posto na tv radi sve.
I da, na TVu,Sony (android) slika sve full, dolby vision pali odmah. Dok preko android boxa ne.
 
Jel si bio probao verziju sa user name i pass, pa nije moglo, ili si odmah isao na verziju sa kod-om?
Moj problem je sto sam na starom trio paketu, gde mogu da koristim samo verziju eon app sa user name i pass, sa kodom ne mogu, jer to moze na novim eon paketima, a nisam hteo samo zbog toga da se vežem novim ugovorom na 2 godine.
Kada sam prošle godine na uređaju pokrenuo EON instalaciju odmah mi je tražio kod koji mi je poslat na SBB nalog ...
 
Auuu kako neprijatno iskustvo. Ne dozvoljava mi da pustim nista u hbo max. Otisao sam u Account pise da je moja pretplata preko Supernove istekla. A 8.marta potpisao novi ugovor super sve plus move. Cudno HBO i Cinemax rade na tv-u. Pokusao sam da se izlogujem i ponovo ulogujem opet ista stvar.
Danas me zvali. Objasnio im za problem. Kazu da mi je pretplata istekla i da sam verovatno nekadasnji hbo go dobio na nekoj promociji. 🤔🤣. Ludilo... Jedva sam coveku objasnio da me u sklopu paketa sleduje HBO i HBO Max. Da kanali rade na tv a u aplikaciji mi pise da je pretplata istekla. I da je suludo sto su mi iskljucili hbo max nekoliko dana nakon potpisivana novog ugovora. Covek je zbunjeno rekao da ce moj problem proslediti dalje. Sta dalje? Samo treba da mi posalju nove kredencijale. 😱
 
Ko je ono instalirao slimbox na A95x F3 air, Jel dobio nesto?
 
Aplikacija je dosta sporija na telefonu u odnosu na prethodnu, verovatno zbog novih animacija, (MI 9 SE, 6GB rama) ali da zanemarimo to, ono što meni bode oči je loš prevod na novom sadržaju, konkretno ili je loše prevedena reč, ili značenje nije tačno ili nedostaju slova (screenshot ispod, trebalo bi da bude kao a ne ko)... Sve u svemu nije loše za početak. Sviđa mi se mogućnost da se preskoči intro kod serija i profili.
 

Prilozi

  • 275417706_657961691984671_2988561077774094204_n.png
    275417706_657961691984671_2988561077774094204_n.png
    181 KB · Pregleda: 85
Danas me zvali. Objasnio im za problem. Kazu da mi je pretplata istekla i da sam verovatno nekadasnji hbo go dobio na nekoj promociji. 🤔🤣. Ludilo... Jedva sam coveku objasnio da me u sklopu paketa sleduje HBO i HBO Max. Da kanali rade na tv a u aplikaciji mi pise da je pretplata istekla. I da je suludo sto su mi iskljucili hbo max nekoliko dana nakon potpisivana novog ugovora. Covek je zbunjeno rekao da ce moj problem proslediti dalje. Sta dalje? Samo treba da mi posalju nove kredencijale. 😱
Ja mislim da je tu nešto Supernova zeznula, jel si se njima obratio za pomoć ili HBO Maxu?
 
Meni su tako slepci iz Supernove bili deaktivirali HBO Go nalog, pa sam onda morao da se cimam s njima da naprave novi vezan za drugu email adresu.
To je bilo pre jedno 2 godine i sećam se da je bilo još par ljudi na forumu tada, kojima su isto uradili.
 
Meni su tako slepci iz Supernove bili deaktivirali HBO Go nalog, pa sam onda morao da se cimam s njima da naprave novi vezan za drugu email adresu.
To je bilo pre jedno 2 godine i sećam se da je bilo još par ljudi na forumu tada, kojima su isto uradili.
Ovo se i meni desilo
 
Koji frimware koristis za a95x f3. Ja imam slimbox14.7 instaliran na njemu i nisam mogao zvuk da aktiviram.
Fabricki frimware R-9.0.0-202008151143 najvise zeza 5.1 . Nervira me zato sto kada podesim zvuk radi i sutra kada upalim box podesavanja ostala ista a zvuk ne radi 😤😤😤 i onda opet u podesavanja ukljucim AC3 (dolby digital) i eac3 vratim na izbor formata automatski pa vratim na rucno izaberi... Iskljucim ac3 i eac3 i zvuk proradi .
 
Google mi je zaključan na Thailand :( I ajd da je samo moj, nego i ženin i sinov, jer smo family, plaćam onih 100gb godišnje. Nemam da skinem hbo max ni na mi stick ni na eon :(
Da li je jedini lek da pocistim naloge na ova dva? Da li to uopšte može bez factory reset uređaja?
 
Google mi je zaključan na Thailand :( I ajd da je samo moj, nego i ženin i sinov, jer smo family, plaćam onih 100gb godišnje. Nemam da skinem hbo max ni na mi stick ni na eon :(
Da li je jedini lek da pocistim naloge na ova dva? Da li to uopšte može bez factory reset uređaja?

Dodaj još jedan Google nalog.
 
Jedno pitanje da li je sadržaj HBOmax istovetan sadržaju koji nudi SBB preko eona (video on demand) ?
 
Dodaj još jedan Google nalog.
Odradio, uspelo je, hvala na predlogu.
U principu sam prosto napravio jedan atv nalog, doduše istoriju yt neću imati, ali ostalo radi ok.

Ne znam kad je Google zbudzio sistem ovako, ranije mi je lepo radilo, kad sam na Tajlandu, vidi te aplikacije, kad sam ovde vidi naše.
Sad imam apsurd da vidim aplikacije poput Tajlandskog diznija, koji prosto ne radi ovde :(
 
Koliko se sećam, lokacija Google naloga je vezana za platnu karticu, moraš da staviš našu platnu karticu kao način plaćanja, da bi promenio lokaciju na Srbiju.
 
da,tu, čudno, trebao bi imati tu odabir titlova ovako
Pogledajte prilog 337875
Pogledajte prilog 337876
imaš alternativno rješenje a to je da instaliraš addon koji će ti sa neta skidati titlove, odeš u addonove pa instal from repository i tamo odabereš kodi add-on repository pa unutar njega subtitles,tu ih imaš dosta a najbolji je titlovi.com, možeš ih i više instalirati i onda u tom meniju možeš odabrati download subtitle
Nakon brisanja stare verzije Kodi-a, i ubacivanje nove 19.3, prevodi su se pojavili, jedino sto moram da ih biram i uključim svaki put, i ako kliknem Set as default for all media. Ima li resenje za to, ili da budem zadovoljan sto mi bar preko Kodi-a rade i ton i prevodi :).
 

Prilozi

  • 20220315_172803.jpg
    20220315_172803.jpg
    275.2 KB · Pregleda: 42
Nazad
Vrh Dno