Šta je novo?

HBO Max [nije tema o MAX]

Radi odlično na Apple TV, uključujući i srpske titlove (probao sam samo Dinu).
 
Ljudi, napisao sam da će do kraja dana rešiti problem sa titlovima za Android uređaje. Upoznati su sa problemom i rešiće ga ubrzo.
 
Ovaj moj Samsung je Tizen, sad proverih, prošlo logovanje, ali neće nista da pusti!?!? Vrte točkići, malo posle prijavi grešku...
Proverio sam Netflix, sve ok...
 
Rade srpski titlovi i kod mene u Norveškoj :)
20220308_091548.jpg
 
Mnogi se zale na titove, koji su preko Telekoma. Meni sa Yettel ide normalno na dva tevea i Shieldu. Ali sam primetio seckanje na 4K (npr. Dune).
 
Jel mi se cini ili nema opcije cast unutar aplikacije?
 
E hbg.Eo ja sam na yettel i na shieldu nemam titlove.Al.mi ne secka na dune xD
 
Kod mene ista prica.Na Android telefonu i Windowsu sve radi ok dok na Android boxu kad kliknem na srpski ili hrvatski,nema titlova.
 
E ovo se zove podmazana AndroidTV aplikacija. Nema seckanja, nema lagovanja pri skrolu, profi odradjeno. Jedino sto je lose je sto u plejeru kad se drzi DPAD levo ili desno ne smota po filmu nego samo registruje pojedinacni klik, ali ispravice to vremenom.

HBO GO aplikacija koju sam imao priliku kod druga da koristim je bila opsta katastrofa, ovo je top prica.
 
Imao sam pretplatu preko operatera. Sada bih hteo sam da platim pretplatu, medjutim ne dozvoljava mi - kaze da kontaktiram operatera. Da li neko zna kako da prekinem taj link izmedju mog naloga i operatera?
 
Nesto mi na kompu preko Chroma slika bas nije najcistija. HD monitor, moze to daleko bolje... Pustio Dune, izgleda losije nego Lord of the Rings. :D

Ima li neka opcija da se vidi koliki je bitrate uopste?
 
Mislim da je na kompu rezolucija ograničena na 720p.

Ipak da se ispravim, piše na njihovom help sajtu da je maximum na kompu 1080p, ali ne možeš da biraš kvalitet, nego sajt na osnovu konekcije bira koju rezoluciju i bitrate će ti pustiti. Pokušaću sad da vidim šta kaže Kodi addon, on ima opciju da biraš kvalitet kad pustiš film.
 
Poslednja izmena:
Mnogi se zale na titove, koji su preko Telekoma. Meni sa Yettel ide normalno na dva tevea i Shieldu. Ali sam primetio seckanje na 4K (npr. Dune).
Da, ja imam HBO account u okviru Telekom pretplate i nemam titlove (ni srpske ni hrvatske) ali dobro, valjda riješe to do brzo.
 
Srpski titlovi:

1. Na mobilnom telefonu Motorola (Android 11) - rade
2. Na Samsung TV (Tizen) - rade
3. Na Sony TV (Gogle TV) - ne rade. Može samo: Engleski, Makedonski i Slovenački.

:oops:
 
Testirao sam na LG TV-u, sve sljaka normalno.
Sto se tice samog HBOMAX:
Izbor fontova je uzasan, svi su nekako sugavi. Pritom ne stoje na dnu ekrana koji su pljosnatiji od 16:9 (tipa - 2.39:1). Onda ubrzavanje (preskakanje) prebacuje na svakih minut i 12 sekundi, sto je suludo. Da su bar stavili 10 sekundi. Pritom, kada preskocis, moras da kliknes na tu poziciju da bi nastavilo, umesto po automatizmu da nastavi. To bi mogli malo da poprave. Da ubace bolje fontove i saltanje.
 
Srpski titlovi:

1. Na mobilnom telefonu Motorola (Android 11) - rade
2. Na Samsung TV (Tizen) - rade
3. Na Sony TV (Gogle TV) - ne rade. Može samo: Engleski, Makedonski i Slovenački.

:oops:
Ni kod mene na Mi sticku nece srpski ni hrvatski kao kod tebe.Rekose da rade na tome.
 
Na Android box-u (a95xf3) radi ali nema ton a titlovi rade 😤
 
Srpski titlovi:

1. Na mobilnom telefonu Motorola (Android 11) - rade
2. Na Samsung TV (Tizen) - rade
3. Na Sony TV (Gogle TV) - ne rade. Može samo: Engleski, Makedonski i Slovenački.

:oops:
I kod mene 2. i 3. su ok!
Inače, na Tizenu aplikacija sama od sebe proradila (ranije sam pisao da neće).
 
I ja danas uplatio Holandski HBOMAX, radi ko sat.
Jedino, nema naših titlova, samo engleski i holandski.
Jel ima neka varijanta kao kod Netflix-a da se preko računara promeni region?
To sam uradio na mom holandskom Netflix nalogu.
36AE714E-0A06-4974-A306-79A06611AF5F.jpeg
 
Jel si probao da se sa VPN na Srbiju konektuješ i da vidiš da li će da ti pojavi ex-yu titlove na holandskom nalogu? @Shomi22
 
Ljudi, napisao sam da će do kraja dana rešiti problem sa titlovima za Android uređaje. Upoznati su sa problemom i rešiće ga ubrzo.
U jbt, nemoj samo da se živciraš...
Pola godine najavljuju ovo kao još neviđeno, a onda izbace ovu drljavštinu.
I sad treba da očekujemo da će glavni bag sa titlovima biti rešen za par sati.
Šanse nema, biće dobro ako urade do kraja nedelje.

Inače, i ona nebuloza da ne možeš da odabereš automatski profil nego te svaki put pita koji ćeš je baš poslednja reč tehnologije...

Dok ovako drljavo rade nema zime za Netflix, bez obzira kakve gluposti od sadržaja tamo izbacuju.

EDIT:
Kad već pišem, nema ni:
  • normalnog izlaska iz programa, na back back, već možeš samo da izlaziš u glavni meni, a ovaj nastavlja da drlja u pozadini dok ga ne force stopuješ,
  • ne možeš da izbaciš neki sadržaj iz history i my favorites
 
Nazad
Vrh Dno