Šta je novo?

HBO Max [nije tema o MAX]

Jedina promena je Go u Max. Kanali ostaju HBO 1-3 i Cinemax 1-2.
 
Proradio je nas Max, a i dalje radi i HBO Go. Probao sam i nas Max preko USA VPN-a, i naravno razlika u katalogu, odmah iskocio Fast 9...
 
Proradio na androidu ,na samsungu TV još ne,bar kod mene..
 
Upravo krenu da napisem :) radi bez VPN-a najnormalnije 😃
 
Instalirao na Eon box-u, aplikacija izgleda odlično. 🙂
 
Mozes opusteno, "povedes" i njega na mobilnom da ti pravi drustvo 😁

Pri prvom logovanju podesavaju se cookies i mogu da se ubace profili, ko zeli, glatko i lepo radi 😃
 
Aplikacija je bas smooth, lepo izgleda. Malo sam presaltao filmove ali je bas malo Dolby Vision filmova sa Dolby Atmos. Bukvalno samo najnoviji, Dune, Matrix, Space Jam, itd. Ali nema 4k filmova ranijih od 2020. Kod serija ne vidim koji je format, tako da je verovatno full HD.
Tako da sam misljenja OK. Barem ce novi filmovi biti u 4k :)
 
Ja sam se prijavio sa običnom prijavom jer preko operatera neće, valjda neće biti problema 😂, i ja sam video da ima dosta D Atmos i 5.1 sadržaja, samo je glupo što nemamo izbor svih audija i titlova ostalih država u Evropi koje imaju MAX, već samo kao i prošli put "EX-YU" region.
 
Jel vama rade titlovi na srpskom ili hrvatskom? Kod mene ih ima u ponudi titla ali se ne prikazuju. Samo engleski radi kad se izabere.
Na telefonu titlovi rade, a na tv ih ne prikazuje.
 
Пробао преко браузера на компу, само ситна слова

IMG_20220308_072906.jpg

Видећу поподне на Шилду како изгледа. Углавном, hbo go још увек ради.
 
Isprobao desetak naslova... Nece ni na Euphoria da pokaze titlove. Cudno, probacu da deinstaliram aplikaciju.
 
Ja nikad nisam uspeo titlove da namestim da mi se sviđaju, ako neko ima predlog za font/veličinu fonta koji najviše liči na 'standardne' nek' napiše.
 
Proradio je nas Max, a i dalje radi i HBO Go. Probao sam i nas Max preko USA VPN-a, i naravno razlika u katalogu, odmah iskocio Fast 9...
Kako si uspeo da pustiš naš Max preko US VPNa? Meni ne da ni da udjem u aplikaciju kad uključim VPN.Bez VPNa,naravno radi normalno.
Isprobao desetak naslova... Nece ni na Euphoria da pokaze titlove. Cudno, probacu da deinstaliram aplikaciju.
Meni naši,srpski titlovi rade iz Android aplikacije,iz PS5 aplikacije i iz browsera na kompjuteru. Neće da rade iz HBO Max aplikacije na Chromecast (Google TV) na TVu. Ako castujem iz Android aplikacije na telefonu na Chromecast,onda mogu hrvatski titlovi da rade.Probao sam da updatujem Chromecast aplikaciju,ali nije pomoglo.
 
Poslednja izmena:
Kako si uspeo da pustiš naš Max preko US VPNa? Meni ne da ni da udjem u aplikaciju kad uključim VPN.Bez VPNa,naravno radi normalno.
ExpressVPN, vec sam bio ulogovan u Max. Samo podesim USA i pokrenem ponovo app i imam drugi katalog. Na PS5 mi je stalno ukljucen smartdns i normalno prosao log in.
 
Znaci preko VPN kad se nakacim na drugi region imam vise sadrzaja? Kao Netflix jel?
 
Ni meni ne prikazuje titlove, i to samo srpske i hrvatske. Slovenački, makedonski i engleski titlovi rade najnormalnije. Nvidia Shield je u pitanju, nisam stigao da isprobam na EON Boxu.
Kada gledam preko browsera svi titlovi rade.
Aplikacija je, u tehničkom smislu, oko 1.400 godina ispred HBO GO. Dolby Vision i Dolby Atmos (gde ih ima) su fenomenalno poboljšanje, rekao bih da kod mene Dolby Vision izgleda za nijansu bolje nego preko Netflixa (verovatno mi se samo čini).
 
Je l' su beše 3 istovremena striminga moguća preko jednog naloga od provajdera (Yettel)?
 
Jel uspeo neko da se uloguje preko SBB-a? Traži mi aktivacioni kod, a na mojsbb stoji kod samo za HBOGO koji Max ne prihvata

Edit: Čim sam ovo napisao, uspeo sam :) Ali mi sajt nenormalno sporo radi, dal je do opterećenja ili čega, pojma nemam, moraću da je instaliram na TV-u
 
Sta kaze kvalitet slike, jel 4K, Dolby Atmos, Bluray bitrate?
 
Preko telefona (Android 12) rade titlovi najnormalnije a preko android boxa (Xiaomi Mi TV Box S - Android 9) ne rade srpski i hrvatski i ako ih prikazuje da postoje a rade makedonski i svi ostali. Dosta čudna situacija. Probao sam log off, uninstall, restart, delete cash itd... Ništa nije pomoglo da znaju drugi da se ne cimaju oko toga što piše na netu da pomaže. Cenim da će ubrzo neki update kojim će rešiti ovo, možda ima veze sa verzijama Androida.
 
Radi HBO Max sa starim podacima preko Telenora/Yettela i na aplikacija i na Smart TV-u.
 
Ja sam se prijavio sa običnom prijavom jer preko operatera neće, valjda neće biti problema 😂, i ja sam video da ima dosta D Atmos i 5.1 sadržaja, samo je glupo što nemamo izbor svih audija i titlova ostalih država u Evropi koje imaju MAX, već samo kao i prošli put "EX-YU" region.
Meni neće ni obična ni prijava preko operatera.

Na HBO Go sam se prijavljivao preko operatera sa userom i šifrom za MojSBB.

Kad hoću da se prijavim na HBO Max preko operatera traže mi aktivacioni kod koji mogu pronaći kad se ulogujem u Moj SBB, a kad se ulogujem u Moj SBB daju mi samo aktivacioni kod za HBO Go, koji ne radi na Max, i tako u krug.

EDIT: Sad sam uspeo.
Dakle prvo prijava preko operatera, pa ti napiše da je prijava potvrđena da moraš da se loguješ.
Kad sam hteo da se logujem iskače da je pogrešan email ili pass (a nije).
Šaljem zahtev za promenu pass, i stavljam isti pass koji je već i bio.
Posle toga je prihvatio log in.
 
Poslednja izmena:
Blago vama, ja ne mogu ni aplikaciju da skinem redovno 🤪🙃
 

Prilozi

  • Screenshot_20220308-090843_Google Play Store.jpg
    Screenshot_20220308-090843_Google Play Store.jpg
    102.8 KB · Pregleda: 95
Nazad
Vrh Dno